Run, pulchny, uruchom: jak kochać uruchomiony ponownie

Zawartość

Autorka bestsellera o tej samej nazwie w języku angielskim skazany za „obrazę uczuć otyłych kobiet, nie jest zbyt literat i hodowano osobą.” Ogólnie rzecz biorąc, nie chcę nikogo urazić tutaj, że jechał do domu na jogging wokół ciała, że ​​jak miał problemy z wagą. I dość często zobaczyć właśnie ten sposób myślenia w klientów – grube, a następnie umiera na bieżni. Szczerze mówiąc, po roku „bieganie do utraty wagi,” Ja osobiście musiał … przejąć znaczne wysiłki, aby kochać uruchomiony ponownie. Patrząc z kilogramami przywiozłem sobie z faktem, że ulubionym zajęciem wsi dziecko od dzieciństwa był dla mnie horror jakiejś mąki.

load...

[Powrót do spisu treści]

Przestań gadać grubą

Tak, w gęstym dnia obudziła się rano i zobaczyłem w lustrze kilka fałdy na brzuchu. Niechętnie wyjęła bardzo workowate spodnie potowych i T-shirt ukrywa kształt bezpośrednio na wierzchu „sennym” kostium. Potem wszedł w skarpetkach i trampki i tasuje apatycznie w kierunku parku. Z kwaśną, przezwyciężając duszność i ból w „zimnych” mięśni nóg, ona truchtem kilka okrążeń, usiadł na ławce i westchnął o trudach życia dużego.

Znajomo? Wiesz, jest to dość prosty sposób, aby wydostać się na biegu bez „bagażu”. Nie patrzeć w lustro. Od słowa w ogóle. Nie oceniaj siebie pozorom. Umieścić obok łóżka w kształcie i jasny zestaw ubrań sportowych samo. Tak będzie bardziej komfortowe niż w piżamie. I zapomnieć, że uruchomienie „odchudzanie” i że „grube”. 90% ludzi w rzeczywistości nie obchodzi ile masz dodatkowe kilogramy. Oni tylko nie tworzyć problemy, jeśli cynicznie, lub byłyby zdrowe, jeśli najbliższymi.

Ogólnie rzecz biorąc, zrobić wszystko, aby przestać nazywać się tłuszczu. Nawet plotka. To jest, przepraszam, nie słodkie kobieca kokieteria i najstraszniejsza broń przeciwko siebie. A teraz o tym, jak musimy biec.

load...

[Powrót do spisu treści]

Mantra „nie przemęczać”

Dzienniki gąsienicy Wielu biegaczy ze względu na utratę wagi, aby płakać Kenii zespół Marathon. I triatlonovtsev „Iron Man”. „Hudyashki” uda się nic nie jeść i jechać 70 km w co najmniej tydzień. Naturalnie, jest „odzysk” z planem treningowym mogą tylko pomarzyć.

Powiedzmy, że nie są zupełnie nowe, i są w stanie uruchomić, na przykład 1 km w 5.45. Nie od razu dążyć do codziennych biega. Jeśli masz pracę siedzącą, a naprawdę trzeba dużo cardio w celu uzupełnienia jej efekcie wykorzystać moc cross-szkolenia:

  • Wymienić parę „light” cross-szkolenia w sesji na eliptycznego trenerem lub nawet banalnej przejażdżce rowerowej. Reszta – to wszystko, jak duży, tętno i śledzić obciążenie i nie zapomnij, aby rozgrzać i ochłodzić;
  • Zawód siłą? Nie próbuj winić ich braku radzenia sobie z nimi o tym, co mówią, nie działają dla utraty wagi. Jeśli zmusić „klasyczny” nie działa, musi pracować funkcjonalny trening siłowy, a nawet banalną „okrągłą” szkolenie odchudzania. A ostatnio w modzie „wysokiej intensywności” kręgów. To jest, gdy ćwiczenia są wykonywane z większą masę, aż do 12 powtórzeń, ale bez odpoczynku w kręgu. Wypróbuj je i naprawdę schudnąć, ale również pomóc w uniknięciu typowych urazów dla amatorskich wyścigach;
  • Nie próbować uruchomić więcej niż 3 razy w tygodniu, aż motywacja nie przejdzie z kategorii „Jestem gruba i powinna wiatr kręgi, bo to jest moja kara z miłości do dobrego jedzenia” na „Lubię biegać.” To na pewno idzie, mocnych biegaczem, ponieważ tak naprawdę nie istnieje. I to zupełnie za darmo.

[Powrót do spisu treści]

Utwór opiera się na harmonogram

Wielu ludzi nienawidzi bieżnika popycha banalną niezdolność do planowania szkoleń. Na przykład, wieczorem mamy trening siłowy w hali po klubie jeszcze godzinę cardio rano możemy pobiegać. Gotowe do wprowadzenia się z nim, jeśli następnego dnia zapisaniu się w Instytucie Wojska Wewnętrzne, i jesteś gotowy do podjęcia edukacji fizycznej.

Ale to nie jest gotowy, aby pogodzić się z faktem, że jest – najlepszy program ćwiczeń dla utraty wagi dla osoby ze średnim treningu fizycznego. Postaraj się, aby bieganie nie jest przestrzegane lekcji cardio. Moc – całkiem dobra rozrywką samą w sobie. Running – oddzielny „cardio”. Staraj się unikać między „r” kilka godzin stepowanie. W tajemnicy, nie tyle, że pozwalają bardziej do jedzenia, jeśli jesteś zainteresowany.

Bieganie w niewłaściwym czasie, fizjologicznie zbyt często postrzegana jako kara. Niektóre trudno obudzić się rano, niektórzy – pogodzić się z koniecznością łazić gdzieś wieczorem, wszyscy jesteśmy bardzo różne. Nie myśl, że jeśli wszystko Internet szalony rano lub wieczorem pobiegać, twoje ciało będzie również na nich szalone.

[Powrót do spisu treści]

Wysiąść na uboczu

Wiesz, co kocham? Po przybyciu do nowego miasta, a we wczesnych godzinach porannych biec do wglądu okolicy. To dziwne hobby, tak. I w moim rodzinnym mieście, prawie nigdy nie działają w tej samej odległości w tym samym miejscu. Park, góra, pas lasu, promenada, a czasami po prostu „po drodze”, pomimo wszystkich technik bezpieczeństwa. Prowadzenie każdy dzień jest taki sam utwór, można poczuć się jak chomik w kole o wiele wcześniej niż efekt przysłowiowa pochodzi z systemem.

Vary treningu. To nie tylko pomaga przezwyciężyć fizyczne i różne adaptacje psychologiczne „negatywne” efekty.

A jednak, co dziwne, pomaga trekkers w duchu „marzenie szaleńca”. Nie, nie w tym, że pozwalają śledzić za pośrednictwem satelity, oraz fakt, że można wyraźnie zobaczyć efekt ich wysiłków, prędkość, czas pod obciążeniem, odległości wielu ludzi motywuje wiele więcej możliwości, aby nosić krótkie spodenki. Może Ty też jednym z nich? Spróbuj tego!

load...