Rozwój żylaków – Leczenie żylaków na nogach

Nie wszystkie kobiety, zauważając, żylaki pająk na nogach poszukiwania leczenia od specjalisty. Ale to jest fundamentalnie błędne podejście. Jak sytuacja z żylaków może być sygnałem do rozwoju poważnej choroby – żylaki. Wielu zgodzi się, że lepiej jest rozpocząć leczenie na wczesnym etapie, niż do walki z chorobą w zaawansowanym stadium.

load...

Jakie są pajączki?

Otrzymaną drobną sieć żylna, przypominający cech zewnętrznych gwiazd, zwykle Whistleblower krwiobiegu w nogach. W celu dokładnego określenia choroby oraz oczywiście możliwe tylko za pomocą dodatkowych testów.

Jak pokazuje doświadczenie, pajączki na nogach pojawiają się we wczesnym stadium choroby i mówić o rozwoju żylaków. Przyczyny żylaków jest związany z zaburzeniami przepływu krwi w kilku żył. Naczyń gwiazdka oznacza kapilary, która jest silnie rozciągane i bieżnik pod skórą. Stracił dawną siłę i bieżnik w strefie najmniejszego oporu tkanek.

Wake-up call jest utrata wytrzymałości drobnych naczyń, nie mówiąc już o napięcie i większych statków. Pajączki na nogach mogą wskazywać na słabe krążenie krwi i obecną stagnację. Jeśli czas nie rozpocząć leczenie, może być poważną komplikację – zapalenie i zakrzepicę żylną.

load...

Co powoduje powstawanie pajączków?

Głównie żylaków występuje ze względu na występujące problemy z naczyń krwionośnych, które ze względu na genetyczne predyspozycje do choroby, a niektóre z cech struktury naczyń krwionośnych.

Problem z żylakami mogą pojawić się u kobiet, które mają rodziny za pośrednictwem linii żeńskiej miał takich problemów zdrowotnych.

W porównaniu z mężczyznami, kobiety są 2-3 razy częściej cierpią z powodu żylaków. Choroba często rozwija się podczas zmian hormonalnych (dojrzewania, ciąży i w okresie poporodowym, klimakterium). Coraz większa liczba cierpiących na żylaki to spowodowane powszechnego stosowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych i hormonalnej terapii zastępczej.

Został on zawsze zakłada się, że powstanie żylaków najczęściej predyspozycje sprzedających i fryzjerów. Ale choroba może wystąpić nie tylko wśród tych, którzy większość czasu na nogach, a także tych, których praca wiąże się wielki wysiłek fizyczny, który podnosić ciężary lub którzy siedzący tryb pracy. W odniesieniu do pierwszego przypadku, możemy zauważyć, co następuje. Choroba ta może wystąpić ze względu na to, że zwiększenie ciśnienia w żyłach kończyn dolnych. W drugim przypadku, żylaki pojawiają się ze względu na fakt, że mięśnie łydek i stóp nie pracuje, napięcie naczyniowe słabnie, zaobserwowano zjawisko „zastoju” we krwi.

Powodować rozwój żylaków są choroby układu nerwowego, płaskostopie, kaszel i zaparcia, trwały wpływ na organizm różnych toksyn, nadwaga.

Zmagamy się z żylaków mądrze

Siatka żylaki w powijakach nie powoduje żadnego bólu, i jest prawie niewidoczny. Zwykle występuje w kostkach nóg i bioder. To nie jest konieczne „fala” na pozór drobne problemu. Ponieważ nie jest to defekt kosmetyczny, który można łatwo zamaskować. Ważne we wczesnym stadium jest zapobieganie rozwojowi choroby.

Dobra profilaktyka i jedną z metod leczenia żylaków może stać się specjalnie dobrane ćwiczenia. Efekt może dać normalnej sprawności, musimy tylko unikać skoków, trening na rowerze stacjonarnym i podnoszenie ciężarów. Ponadto, nie angażować się w kampanie z sauny, łaźni parowej i łaźni tureckiej. Lepiej ograniczyć maksymalną akceptację jacuzzi i gorące okłady porzucić w spa.

Kobiety, które lubią aktywny tryb życia, często odchodzą, stojąc stopy zapewniają komfort podczas lotu. Jak mogę rozwiązać ten problem? Na przykład użyć specjalnych rozrzedzenie krwi leki, uwielbiam sok pomidorowy, ograniczyć spożycie kawy i alkoholu. Pozytywny wpływ na zdrowie cierpienia żylaki żadnych sportów wodnych i rozrywki.

To nie jest mądre, aby radzić sobie z wyglądu powierzchni żylaków. Ważne jest, aby wyeliminować przyczyny choroby, powłoka „wewnątrz”. Warto odwiedzić specjaliści Flebologicznego klinice. Tutaj flebologów lekarze pomogą wyeliminować główne wady i powikłań żylaków i Estheticians przyczyniają się do leczenia drobnych problemów kosmetycznych – gwiazdy, wyłania wieniec.

Kosmetyczki usunąć żyły krzyżowe, których wielkość mieści się w zakresie 2-5 milimetrów. Uczta bardziej poważne wady – to, co zostało powiedziane, przypadek Flebologiczne. Zwykle specjaliści tego profilu jest stosowany w sposobie leczenia stwardnienia naczyń. Żylaki więcej niż 5 mm nie zostanie wyeliminowana jedynie za pomocą kosmetologii, ważne do przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów.

Leczenie żylaków Naczyniowej

Cierpi na choroby żylaki nie może nosić ciężarów (maksymalny ciężar, który może być podnoszony jest w przedziale 4-5 kg), nie możemy dać się ponieść termoprotsedurami, masaż jest przeciwwskazany w butach na wysokich obcasach, a także innych działań, które mogą przeciążać mięśnie nóg. Odpowiednie ćwiczenia, które nie wymagają wstrzymując oddech.

Ważne jest, aby stosować się do prawidłowego odżywiania. Żywności powinna zawierać wszystkie witaminy i niezbędnych elementów, które przyczyniają się do wzmocnienia ściany naczynia i zmniejsza się lepkość krwi. Należy ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować produktów mącznych i słodyczy, żadnych napojów alkoholowych. Nie dać się ponieść tłuszczowych, pikantnych potraw, przypraw i wędzonego.

Trzeba uwzględnić w diecie ryb, który jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, owoce morza, orzechy, świeże soki, owoce i jagody. Duża zaletą choroby żylaki przynieść jabłka, jagody, figi i cytryny.

Czego jeszcze trzeba?

Ludzie, którzy mają skłonność do rozwoju żylaków, czy już chory z nich, trzeba okresowo odwiedzać phlebologist i zrobić USG żył. W medycynie, istnieją pewne leki, które mogą ułatwić przebieg choroby, i istnieją sposoby chirurgiczne radzenia sobie z żylakami. W odniesieniu do tego ostatniego, to jest:

  • Flebektomia klasyczna: podczas procesu stosując specjalną sondę usuwa się tułów duży (lub małe) żyły odpiszczelowej. Metoda ta jest niezbędna w trudnych i zaniedbane chorób;
  • Miniflebektomiya jest procedura, w której zastosowanie specjalnych haczyków i poprzez małe nacięcia skóry (1-2 mm), wycofanie z żylaków pod skórą. Jest to miejscowy środek znieczulający;
  • Koagulacja Endovenous laserowa (EVLT) – efekt laser na żyły i krew jest w niej;
  • Skleroterapia jest najbardziej popularne dziś. Prześwit dotkniętych żył wstrzykuje się specjalny lek (obliteracji żylaków), który przyczynia się do klejenia wewnątrz żyły, a po pewnym czasie to rozwiązuje.

Znalezienie żylaki pająk na nogach, ważne jest, aby rozpocząć leczenie natychmiast. Konieczne jest jak najszybciej szukać pomocy od osób z doświadczeniem w leczeniu chorób naczyniowych. Jeśli regresu wykwalifikowanej opieki na wczesnym etapie, to jest możliwe, aby zapobiec rozwojowi choroby i uniknąć konsekwencji działa żylaki.

load...