Rozwijanie mata tiny love

Firma „Tiny love” znana jest ze wspaniałych produktów dziecięcych produkowanych z najnowszymi odkryciami w dziedzinie psychologii dziecięcej i pedagogiki. Ostatnio, wśród rodziców dzieci są maty edukacyjne bardzo popularne małe dzieci „miłość”, które są całe zestawy zabawek dla dzieci, które rozwijają umiejętności motorycznych dziecka, jego koordynacji, koncentracji i dotyku.

load...

Każda z tych chodników ma swoją konstrukcję, jej temat i bohatera tego tematu. Na przykład, opracowanie mat „ tiny love Africa ” – miękką matę z jasnym przywiązany do swoich łuków zabawne grzechotki żyrafa, słoń, odbijając na rezinochke, ubrań papugi, małpy pryszczycą zespołów. Na macie wzmocnione duże lustro, a kwiaty na nim zabłysnąć i zaśpiewać kojącą melodię.

Rozwijanie mata malutki miłość Animal Park – piękny dywan z jasnych obrazów, śpiew grzechotki w postaci różnych zwierząt, ptaków i motyli. Podkładka ma duże zwierciadło, które, jeśli jest to pożądane, może zostać usunięte.

Rozwijanie mata tiny love mój ogród zawiera dwa miękki łuk, który wzmocniony chrepashka-grzechotkę, Musical osioł, ball-grzechotania zabawki z smoczek, gryzaki dla zębów osła. Na macie ma jasny obraz zwierząt chodzących po ogrodzie.

Po prostu doskonałe opracowanie mat malutki miłość duet . Posiada dwa place zabaw przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Z jednej strony, przeznaczone dla dzieci w wieku poniżej trzech miesięcy, pokazuje, biedronki, motyle, ślimak, pszczoła. Druga strona, której preparat jest skierowany do dzieci w wieku od czterech do dziesięciu miesięcy, jest to poświaty motylkowe i gra melodię po naciśnięciu na niego. Są na tej stronie wiewiórki i małych zwierząt bawiące się na placu zabaw. Zestaw wkładka zawiera jasny wisior z zabawki Gryzaki.

load...

Gra rozwija mata tiny love tropikalna wyspa charakteryzuje się wysoką mobilnością jego elementów. Palmochki, małpy, ananas, flamingi, morze łódź, – co jest nie zakończyć ten dywanik! Miękka mata wyposażona w poduszkę powietrzną, w której dziecko może leżeć na brzuchu i na plecach.

Wszystkie maty są wyposażone w miękkie łuki, zamocowany do swoich narożników. Na tych łuków zawieszone grzechotki, sięgając do którego dziecko rozwija nowe umiejętności i ćwiczy mięśnie. Każda zawieszka jest wszechstronny – może być zawieszone na łuku i strzelać, stosując jako regularny zabawki. Melodie mogą być odtwarzane przez te zabawki są dobrane w taki sposób, aby rozwijać dziecka ucho i łagodzić jego system nerwowy.
Wszystkie rozwijające maty wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, są hipoalergiczne i posiadają wodoodporną podstawę. Każdy rodzaj dywaników przeznaczonych do pewnego wieku dziecka i jest wyposażony w dokładnie tych składników, które przyczyniają się do jego rozwoju w tym wieku. Składniki te są zintegrowane brzmiące, piski i szelest elementy percepcji słuchowej rozwijającego się dziecka.

Rozwijanie mata tiny love – to świetny sposób, aby podnieść dziecko i dbać o niego. To znacznie ułatwia pracę rodziców w tym zakresie i pomóc wydobyć dziecku wszystkie umiejętności niezbędne dla prawidłowego wzrostu.

Jeśli lubisz rzemiosła i wiedzieć, jak szyć, można to zrobić z własnej maty.

load...