Rozszerzone pory na twarzy: przyczyny i sposoby zwalczania

Dlaczego nie są rozszerzone pory na twarzy i czy można sobie z nimi radzić? Wystarczy powiedzieć: walczyć możliwe, a nawet konieczne, gdyż tę wadę, że nawet jeśli uważa się, kosmetyczne, mogących spowodować obniżenie samooceny, traci zaufanie w sobie skomplikowane, jeśli chodzi o self-care obniża ręce i mogli, jak mówią, blisko depresji. Dla ciebie to nie zdarza się w każdym przypadku, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci w tym trudnym zadaniu ochrony i poprawy urody kobiecej.

load...

Zawartość:

Film o tym, jak rozwiązać ten problem,

Powodem ekspansji na dłuższą

Twarzy. Ponieważ w młodym wieku, gdy wraz z okresem dojrzewania i hormonalne zmian zachodzących w całym organizmie, gruczoły łojowe zaczynają zwiększonej produkcji łoju. Dość nieprzyjemne odczucia – osoba zawsze świeci na ubrania pozostają ślady tłuszczu. Poza zatyka porów sebum na powierzchni skóry i gromadzą się, rozszerza je. Trzeba jedynie, aby dostać się do porów infekcji – nie, a następnie jest stan zapalny, który już w leczeniu prawdziwych.

load...

„Więc jest to naturalny proces – dorasta, co można zrobić” – Twierdzą innego czytelnika. Przede wszystkim – skóra powinna być szybko i sprawnie oczyścić. I oczyszczanie – być głównym sposobem na pozbycie się rozszerzone pory, co czyni tę procedurę regularnie, wkrótce zauważysz efekt – skóra przestaje „świecić”, zapalenie zniknie, a ogólny wygląd skóry poprawi się radykalnie. Najważniejsze – nie przerwać pracę. Zwykle, wraz z wiekiem łoju jest znormalizowane. Bądź cierpliwy, ponieważ pielęgnacja tłustej i skłonność do rozszerzonych porów skóry nie jest skomplikowana.

Jak radzić sobie z rozszerzonymi porami

Ktoś może powiedzieć: „Ale dlaczego czynienia z skóry tłustej, ponieważ trzyma młodych dłużej!”. Rzeczywiście, tłusta nie jest narażone na wysuszenie, a zatem powstają zmarszczki nich później i mniej głębokie w celu wysuszenia, odwodnionej. Ale to jest, być może, pozytywne strony skóry tłustej i koniec. Jak wiele problemów przynosi jej kochanka, to jest dobrze znany tym, którzy mają dzień zaczyna się i kończy z mycia i czyszczenia.

Podbródek, nos i czoło – tak zwanej „strefie T” – najbardziej podatne na zawartość tłuszczu i rozszerzonych porów. Te obszary problemowe zidentyfikowane bliższej uwagi i dogłębnej pielęgnacji. Jeśli czas nie oczyścić skórę z nadmiaru „rezerwy” nagromadzonego tłuszczu, porów stretch, praktycznie niewidoczne stają się widoczne i nieatrakcyjne. A jeśli brud dostanie się do porów, przyniesie ze sobą bakterie tworząc zaskórniki – czerwone guzki z zapalnie szczyty. Pozbądź się ich jest trudne, po ich usunięciu może pozostać blizny i blizny – więc najlepiej, aby uniknąć większość swojego wyglądu!

Oczyszczenie jako główny sposób

Pierwszym i głównym sposobem radzenia sobie z rozszerzonymi porami i nadmiaru tłuszczu skóry – codzienne mycie. W tym celu stosuje się specjalne narzędzia (upewnij się, że informacje zawarte na etykiecie słowa „dla skóry tłustej”!) – Pianki, żele. Leki te, oprócz faktu, że są one doskonale oczyszczają skórę z nadmiernego zanieczyszczenia, a także zwalnia ją z produkcji korków sebum, zatkane powierzchni skóry.

Należy zachować szczególną ostrożność, aby oczyścić skórę w godzinach wieczornych do nocy Oparła a następnie przywrócić jej naturalne piękno. Make-up, brud, kurz, tłuszcz korka, które są zdeponowane w porach muszą być usunięte. Po oczyszczeniu, delikatnie głaskać skórę, nie pocierając ją.

Toning jak

Domieszkami. Kolejnym krokiem w walce z rozszerzonymi porami – tonowanie, czyli wykorzystanie różnych toników wytwarzanych przez wszystkich znanych marek kosmetycznych. Toniki wyboru znacznie w składzie, mogą zawierać różne dodatki, na przykład, ekstrakt z zielonej herbaty, i aloesu. Toniki przeznaczone są do zwężają pory i poradzić sobie z tym zadaniem doskonale. Po zastosowaniu toniku, można stosować na twarz lekki krem ​​nawilżający z efektem matowym.

Głębokie czyszczenie

Peeling

Szczególną uwagę w trudnej walce z rozszerzonymi porami zadań zasługują zarośla. Jako dodatkowy środek do pielęgnacji skóry, robią świetną robotę z usuwaniem martwych komórek z powierzchni skóry i głęboko oczyszczają pory. Należy zwrócić uwagę na oznaczenia, które muszą być obecne ważne słowa „dla skóry tłustej”.

Nie stosować peeling częściej niż raz w tygodniu, nadużywanie środków ściernych można „obudzić” porów i powodować ich do produkcji sebum w „trybie awaryjnym”. Oczyść skórę delikatnie, delikatne ruchy dla linii kosmetycznych, nie przypadkowo uszkodzić skórę i powodować mikrourazy. Nasza rada: Jeśli masz wrażliwą skórę, spróbuj zamiast stosować peeling peeling – środki łączenia miękkiej peeling i bazę kremową.

Co 2-3 tygodnie, można zrobić łaźnie parowe na twarz, która będzie głęboko oczyścić pory. Po czyszczeniu należy traktować skórę twarzy dezynfekującym i nałożyć na 15-20 minut maskę zamawiający.

Przepisy dbać o skórę z rozszerzonymi porami

Co ma do zaoferowania oprócz profesjonalnego toniki tradycyjnej medycynie? Normalna napar z rumianku, nagietka może być alternatywą dla dowolnej tonik, w przypadku prawidłowego stosowania.

  • Tonik z nagietka i rumianku

Ten tonik można gotować na własną rękę: łyżkę kwiatów nagietka i stokrotki trzeba zalać szklanką wrzącej wody, przykryć pokrywką. Pół godziny później gotowego nalewki można opróżnić i wlać do szklanej miski. Użyj toner może być kilka razy dziennie – nie zawiera alkoholu i dlatego nie będzie nadmiernie suchej skóry, wacika lub przetrzeć obszarów problemowych dysku.

  • Maska do zmniejszenia porów

Jeśli jesteś przygotowany balsamu nagietka i rumianku, opiera się na nim, można zrobić maskę zawęzić rozszerzone pory. Szklanka bulionu zmieszany z białka, a następnie dodać trochę soku z cytryny. Otrzymaną mieszaninę ma konsystencję, tak, że po oczyszczonej powierzchni z wacika lub po prostu zanurzyć w mieszaninie gazę i odnoszą się do twarzy. Dwadzieścia minut później, maski mogą być zmyte. Uwaga: maska ​​ma silne działanie ściągające, więc jeśli czujesz dyskomfort, należy natychmiast przemyć!

  • Napar z dziurawca

. Jeśli zwykła wódka wlać posiekanych ziół dziurawca (z wyliczenia: łyżka posiekanych ziół 100 ml wódki), a następnie pozostawić na tydzień, można uzyskać doskonały środek dezynfekujący i przeciwzapalne. Szczep infuzji i wlano do pojemnika wykonanego ze szkła. W chłodnym miejscu może być przechowywany przez dłuższy czas, ale przed użyciem należy sadzić miesza się z wodą, dzięki czemu skóra nie pali pozostałe. To infuzji wytrzeć zapalenie i zbyt tłuste obszary skóry dwa razy dziennie, nie zapomnij spłukać po nałożeniu na skórę letnią wodą.

  • Maskę gliny

Glina – doskonałe przeciwzapalne, wysycha i ściąga pory środki. Maski wykonane z gliny – jedne z najbardziej popularnych, a to chwała jest uzasadnione. Zastosować maskę gliny jest bardzo prosta – rozcieńczyć białej glinki kosmetycznej ciepłą wodą do stanu śmietaną (można dodać sok z aloesu) i stosować do czyszczenia skóry. Po dwudziestu minutach spłukać letnią wodą.

Wypróbuj go i jest bardzo dobrym środkiem oczyszczenie porów, jak rozcieńczone mleko owsiane. Akcja ściąga pory i mają wszystkie rodzaje owoców kwaśny, więc – zapraszamy do korzystania z darów natury dla urody! Truskawki, brzoskwinie, morele, winogrona – Co trzeba w tych letnich dni, trzymaj maskę pokruszonego owoców przez piętnaście minut, a następnie spłukać wodą w temperaturze pokojowej.

Jeśli walka z rozszerzonymi porami dopiero się zaczyna, nie zapomnij o prostych, ale ważnych zasad:

  • Zastosowanie makijażu w tym okresie powinno być ograniczone do minimum;
  • Żywności – tylko dieta, zrównoważony, węglowodany i tłuszcze są ograniczone;
  • Sen – pełnoprawnym, nie mniej niż 7 godzin dziennie;
  • Spróbować te dni wszystkie dostępne środki, aby wzmocnić układ odpornościowy.

Pamiętaj – aby stać się nie do odparcia, trzeba dbać o skórę stale i regularnie, to jedyny sposób, aby odnieść sukces i zawsze wyglądają świetnie!

load...