Rozstępy Treatment – wybierz metodę

Zawartość:

Rozstępów, lub, jak się je nazywa, rozstępy – problem jest bardzo rozpowszechnione. Mogą one występować w niemal każdym wieku. 15-20 lat temu, aby pozbyć się rozstępów jest prawie niemożliwe. Razy pojawił się na skórze, będą one pozostać tam na zawsze. A kobiety musiały pogodzić się z tym problemem. Jednak współczesna nauka nie stoi w miejscu. I, oczywiście, Piękno nie może poruszać się po tej stronie problemu. Po tym wszystkim, głównym celem kosmetyczek – aby pomóc ludziom pozostać piękne. Obecnie leczenie rozstępów stała się rzeczywistością.

load...

Jak leczyć rozstępy? Do tej pory, istnieje kilka metod, jeśli nie całkowicie pozbyć się rozstępów, to przynajmniej stają się mniej widoczne na skórze. Jednakże, w zależności od tego, który wybierzesz, masz cierpliwość – prawie wszystkie z nich przeprowadzono bieg, a wiele z nich są dość bolesne. Tak, najprawdopodobniej, nie będzie w stanie rozwiązać ten problem w jednej podróży do kosmetyczki – ta „wojna” będzie długa i trudna. Przed osiedleniem się na konkretnej metody, należy skonsultować się z lekarzem. Wszystkie te metody mają „pęczek” przeciwwskazań. I, oczywiście, lepiej jest wiedzieć o nich wcześniej.

Ozonoterapia

Metoda ta jest coraz częściej stosowana w walce z rozstępami. Jednak będzie to pasować tylko wtedy, gdy pojawiły się niedawno na swojej skórze. Istotą tej procedury jest prosta – wstrzykuje się podskórnie specjalną mieszaninę ozonu i tlenu. Poprawia krążenie krwi i przemianę materii w tkankach. Nawiasem mówiąc, ta metoda jest również stosowany w leczeniu cellulitu, a nawet żylaki. Typowo, pole składa się z 7-12 procedur. Przeciwwskazania do leczenia ozonu: zawał mięśnia sercowego, tendencję do drgawek, reakcje alergiczne na ozon, nadczynność tarczycy i pewnych chorób krwi.

Peeling kosmetyczny

Peeling jest chyba najczęstszym sposobem leczenia rozstępów. Sposób jest bardzo prosty – w trakcie tej procedury górne komórki skórne martwiczo. Po takiej operacji, organizm stara się jak najszybciej odzyskać i zacznie bardziej aktywnie rozwijać się bardzo użyteczną substancję służącą Beauty – elastyny ​​i kolagenu. To dzięki tej wypoziomowanej powierzchni skóry i znaków rozciągania stają się mniej widoczne.

load...

Im głębsza skórka, tkanka będzie aktualizować szybciej. Mniej niż głęboki skórki nazywany jest powierzchowne. Nadaje się do świeżej, ostatnio pojawiły się na skórze i nie jest bardzo duży odcinek. W ten sposób, górna warstwa naskórka usunięty za pomocą środków mechanicznych. Procedurę przeprowadza się w specjalnym urządzeniu. Urządzenie dostarcza silny strumień powietrza zmieszanego z piaskiem. W efekcie skóra jest gładka.

Do głębszej – pośrodku – są laserowo i chemiczne peelingi. Główną wadą skórki chemicznej jest to, że wszelkie manipulacje są przeprowadzane w znieczuleniu ogólnym. To, oczywiście, nie jest przydatne dla organizmu. W zastosowaniu do poszczególnych leków skórnych – zwykle trichlorooctowy, fenolową lub kwasu alfa-hydroksy – wnikają w skórę i zwalczania rozstępów. Procedura nie jest zalecany dla tych, którzy mają inne choroby sercowo-naczyniowe.

Skórka laser jest uważany za jeden z najbardziej nowoczesnych metod zwalczania rozstępów. Pomaga pozbyć się nawet głębszych i starszych rozstępów. Procedura ta może być wykonywana w znieczuleniu miejscowym, a w znieczuleniu ogólnym – wszystko zależy od obrabianej powierzchni. Przygotowanie do potrwa około dwóch miesięcy – będzie musiał codziennej pielęgnacji dla skóry za pomocą specjalnie dobranych kremów i maści. Okres zwrotu będzie również wymaga czasu i cierpliwości. Pełni ocenić efekt wynikowy nie będzie wcześniej niż trzy miesiące.

Mikrodermabrazja

Jest to stosunkowo nowa metoda słusznie uważane za doskonałą alternatywą do obierania. Ostatnio kosmetologów używać go coraz bardziej. Jest uważany za niemal panaceum na wszystkie niedoskonałości skóry – od drobnych zmarszczek i blizn, a kończąc na piegi. W rzeczywistości, mikrodermabrazja – polerowanie skóry. Ten sam peeling, tylko dozować i znacznie mniej traumatyczne. Zabieg jest praktycznie bezbolesny – poczujesz tylko lekkie mrowienie. Tak więc, nie jest wymagane znieczulenie.

Dla specjalnych rury do powierzchni skóry służy małe kryształy tlenku glinu. Są one całkowicie nieszkodliwe, nie powodują podrażnień, a jej struktura nie jest po prostu w stanie pozostawić głębokie blizny na skórze. Ze względu na dużą szybkość przepływu, kryształy przenikać do naskórka i natychmiast usuwa się przez podciśnienie, a z „przyleganie” cząstek zrogowaciałą skóry. W tych miejscach, gdzie górna warstwa naskórka rozpoczną aktywnego wzrostu nowych komórek została usunięta. I po kilku sesjach, skóra jest całkowicie zaktualizowany.

Abdominoplastyka

Jest to z pewnością najbardziej efektywny i radykalny sposób leczenia rozstępów na brzuchu. Z reguły jest on stosowany, gdy wszystkie inne metody były bezsilne. Dzięki niemu można nie tylko pożegnać się na zawsze z rozstępami, ale również w celu usunięcia saggy po porodzie lub w wyniku drastycznego żołądka odchudzania. W rzeczywistości, powłok brzusznych – zabieg chirurgiczny, który odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Trwa to na ogół od 40 minut do jednego i pół godziny. Zwykle na nacięciu ściany brzusznej, a nadmiar skóry, a także wszystkie rozstępy są usuwane i mięśnie są zaostrzone oddzieliły się do normalnego położenia. Następnie nakłuć szwy kosmetyczne i ustawić się do kanalizacji.

Niedawno, w wyniku tej dość skomplikowanej operacji brzusznej na brzuchu koniecznie blizny pozostały. Mógłby być bardziej lub mniej – to zależy od liczby „ekstra” skóry i sposobu wycięciu – ale na pewno obecny. Obecnie wydaje się, kosmetologów udało się rozwiązać ten problem. Przynajmniej w przychodni twierdzą, że jest wykonywana śródskórne szew, który nie pozostawia żadnych śladów. Po zabiegu trzeba będzie długo noszenia odzieży uciskowej. Poza tym trzeba będzie zdać specjalny, indywidualnie wybrany, kurs rehabilitacji. Jak w przypadku każdego zabiegu Abdominoplastyka może powodować różne komplikacje.

Jak widać, dzięki nowoczesnej kosmetologii, leczenie rozstępów było wykonalne. Oczywiście, wszystkie te metody mają swoje wady i zalety. I zanim zdecydujesz się na większych manipulacji, wszystko trzeba dokładnie rozważyć i zastanowić. Najważniejsze – nie szkodzą zdrowiu. Ale jeśli czujesz, że te nieprzyjemne paski – rozstępy – psuje swoje życie, a następnie podbić je całkowicie możliwe. Wybór należy do Ciebie.

load...