Rozstępy na udach? Jest na to sposób!

Zawartość:

Rozstępy na udach …. Wiele kobiet w panikę i zaczynają gorączkowo szukać rozwiązania tego problemu. Rzeczywiście, nie jest estetyczny wygląd blade blizny (rozstępy) na delikatnej kobiecej skóry. Oczywiście, aby przezwyciężyć ten „atak” będzie trudne, ale mimo wszystko, kobiety zawsze były upór i wytrwałość! Przed rozpoczęciem procedury, aby usunąć rozstępy, konieczne jest, aby wiedzieć, z tego, co robią tam.

load...

Podatne na rozstępów tych kobiet, których skóra jest niska w elastycznych włókien: w masie tkaniny rozciągniętego prędkości wybierania, a nabłonek nie „ma czas”, jak wynika z włókien jest uszkodzona, nie są białe blizny. Ale nawet jeśli schudnąć, to rozciąga się na niezmienionym poziomie, można kupić tylko niebieskawy odcień – nie jest już tylko rozstępów, blizn i całość. Z pytaniem – jak pozbyć się rozstępów na udach, kobieta od razu widoczne w salonach kosmetycznych, zwracając się do drogich specjalistów i spędzić nie tylko czas, ale również dość znaczną ilość pieniędzy. Pamiętaj, że aby pozbyć się tego zjawiska może być i w domu – skutecznie, tanio i prosto.


Jak usunąć rozstępy na udach w domu

Maści do popularnych receptur

Istnieje wiele przepisów na maści takim celu, ale jest także najbardziej popularne. Do przygotowania maści powinny przyjmować 1 gram Mamusiu, 1 łyżka. Łyżeczkę przegotowanej wody i 80 gramów kremu niemowląt. Wszystkie składniki muszą być dokładnie wymieszane (pierwszy rozpuszczenia mumię w wodzie) i jest stosowana do uda 1 dziennie. Przechowywać maść należy przechowywać w lodówce. Ale nakłada się na skórę należy uważać ruchy głaskanie, pocierać nie jest konieczne, ale nie pozostawia warstwę maści na powierzchni.

Scrubs

Idealnym lekarstwem na rozstępy na udach – to zarośla. I dość szybko i łatwo można gotować i zarośla w domu. Wymieszać kawę (masa), sól (lub cukru) i śmietany (lub oliwy z oliwek) – wszystkie unikalne narzędzie gotowe. Nałożyć peeling powinien być raz dziennie, a to lepiej zrobić wieczorem, podczas brania prysznica. Wyróżniającą cechą tych środków jest zwiększenie zdolności skóry do złuszczają martwe komórki naskórka – wynika z rozstępy stają się mniej widoczne. Po użyciu peelingu i prysznic, należy umieścić na skórę odżywczy i nawilżający krem.

load...

Masaże z rozciąganiem – najbardziej skutecznych środków

Procedura ta powinna być przeprowadzana regularnie, aby korzystać ze specjalnych kremów lub olejków do masażu. Można zrobić masaż miodowy – Zastosuj miód na dłoni i rozpoczęcie stosowania pod ręką, aby skręcić biodra (jakby klepiąc). Pozwoli to poprawić krążenie, otwarte pory i usunąć wszystkie martwe komórki skóry. Wypróbuj tę opcję – przekonaj się, że skóra jest dużo bardziej przyjemne w dotyku i rozstępów nabytych ledwo zauważalny blady wygląd.

Ale olej może nawet użyć oliwy z oliwek lub jakichkolwiek warzyw, poprawia strukturę skóry, czyniąc ją bardziej elastyczną. Jak widać, nie muszą wydawać pieniędzy na drogie kosmetyki do masażu, należy użyć czegoś, co jest zawsze pod ręką. Miód i olej roślinny jest na pewno nie w kuchni każdego gospodyni.

Aby pozbyć się rozstępów właściwie przygotować się słoik z soli morskiej i olejków eterycznych – będzie musiał codziennie, kąpiel z tych składników. I oczywiście, wszystkie te procedury musiałyby być połączone z dietą, albo przynajmniej przejść do odpowiedniej diety. Stan skóry zależy od jedzenia – tłuste, pikantne i słodkie pokarmy wpływają niekorzystnie na wygląd. Muszą zostać podjęte, aby pozbyć się rozstępów poważnie przeprowadzenie procedury w sposób regularny, tylko wtedy wynik będzie zauważalne. I nie oczekiwać zbyt szybkie wyniki, mieć cierpliwość, nie upuścić w połowie procedury, a wszystko musi udać!

Jak pozbyć się rozstępów na udach w salonach kosmetycznych

Jak usunąć rozstępy na udach, jeśli nie ma ochoty lub umiejętność to zrobić samemu? Szukać profesjonalnej pomocy kosmetyczki. Pamiętaj – masz profesjonalną pomoc. Oferuje Laserowa korekcja, aparaty do masażu i peelingu skóry uda. Nawiasem mówiąc, peelingi są różne, a jeśli mówimy konkretnie o rozszerzeniach, to tutaj należy przeprowadzać wersję mechanicznej – strumieniem piasku, produkowane pod bardzo wysokim ciśnieniem, skóra jest korekta.

Aby pozbyć się rozstępów i okłady, które są przeprowadzane za pomocą alg – 12 procedur w toku, a efekt jest po prostu wspaniałe! Niektóre kosmetyczki oferują przeprowadzenie operacji. Ale, jak rozstępy na udach nie mają wpływu na ogólny stan zdrowia, eksperci nie zalecają uciekać się do tak radykalnych metod. I sądzę, że o tym, czy poddać taki stres? Po każdym zabiegu – jest poważnym ciosem dla zdrowia.

Przed zastanawiamy pytanie – w jaki sposób pozbyć się rozstępów na udach, pamiętam słynne powiedzenie – „wytrwałością i trochę wysiłku” Tylko regularne procedury i staranności, pewność siebie i dobry humor pomogą Ci rozwiązać ten problem. Kobieta po prostu musi być piękne w tym wszystkim to jest dane przez naturę – tylko trochę wysiłku, a twoje ciało będzie z wdzięcznością odpowiedzieć na nieskazitelną skórę.

load...