Rozstępy na kapłana: Jak pozbyć się rozstępów

Zawartość:

Plaża sezon jest tuż za rogiem, już dawno zostały wykupione filtrami, duży ręcznik plażowy, torba, sandały, kapelusz i bikini, które naszym zdaniem będą wyglądać dobrze na ciebie. Ale pech, dom podoba Ci się stara w bikini, i zrozumieć, że jest mało prawdopodobne, aby móc nosić, jako najwybitniejszego części kobiecego ciała – pośladki, wygląda, delikatnie mówiąc, nie jest atrakcyjny. A powodem dla wszystkich – brzydkie rozstępy na papieża.

load...

Nie ma powodu do paniki od razu zrezygnować wakacje lub zapisywane do chirurga plastycznego za drogie i nie zawsze jest bezpieczna praca. Obecnie istnieje dość duża liczba profesjonalnych i wysokiej jakości produktów, które pomogą Ci pozbyć się tego problemu we wczesnych stadiach. Ponadto, jeżeli różne środki przeciw rozstępom będzie łączyć z tradycyjnymi metodami, pozytywnego efektu można osiągnąć znacznie szybciej.

Oczywiście, nie powinniśmy myśleć, że namaszczenie wspaniałe pośladki krem ​​na noc, rano znajdziesz idealnie gładką skórę bez jednego defektu. W rzeczywistości, to wymaga czasu (co najmniej sześć do ośmiu tygodni) przed numerem rozstępów jest zmniejszona, a pozostałe będą mniej zauważalne. Niestety, w niektórych przypadkach, całkowicie się ich pozbyć w zwykły sposób jest prawie niemożliwe. Więc proszę o cierpliwość i zacząć działać już teraz, a nie czekać na cud wyleczenia.

Co powoduje rozstępy

To przykre, ale rozciągając papieża – to zjawisko powszechne i mogą wystąpić u kobiet w starszej kategorii wiekowej, a wśród młodych dziewcząt, niezależnie od tego, czy prowadzą one do zdrowego trybu życia, czy nie. Zazwyczaj ten problem występuje ze względu na gwałtowny skok wagi, gdy płeć piękna pulchny siedzieć na ścisłej diecie i kilka miesięcy stracił dziesięć kilogramów lub więcej, a następnie – szybko zyskuje jeszcze bardziej. Są zaznajomieni z rozstępami w ciąży lub właśnie urodziła dziewczynkę.

load...

Fakt, że hormonalna wysięgnik lub przyrost masy ciała wpływa na elastyczność skóry. Jest bardzo rozcieńczona i przeciągnął się, powodując łzy wewnętrzne zdarzyć, że nawet po dziesięciu czy piętnastu lat nie goją. Po pewnym czasie, rozstępy stają się fioletowe lub różowawy kolor, a następnie, jeśli nie zwracają uwagi na problem w sposób terminowy i nie próbować go rozwiązać, w postaci białych serpentyn. Najbardziej irytujące jest to, że te blizny nie są zaciemnione nawet po wystawieniu na działanie światła słonecznego, tak opalona skóra, widać je jeszcze bardziej.

Usunąć rozstępy: apteka i tradycyjnych metod

Pomimo faktu, że pojawienie się rozstępów charakterze zamierzonym, a obecność takich śladów na ciele jest całkowicie bezpieczny, wiele kobiet stara się ich pozbyć jak najszybciej. Rozstępy wyglądają brzydko, niezbyt estetyczne, dają podstawę do poważnego kompleksu do kobiet o ich wygląd. Dlatego każde narzędzie, które może pomóc dziewczęta natychmiast starają się przeżyć dla siebie na co natychmiast rzucili się grać niektóre firmy produkujące podobne produkty kosmetyczne.

Szybka, użyteczne, bezpieczne – wszystko to obietnica, wiele reklam. Ale aby nie spaść na przynętę i nie kupuj kota w worku, nie należy ufać piękny model telewizora i jasnych haseł i ekspertów, którzy spędzili wiele testów i badań, i wyciągnąć wnioski na temat tego, co powinno być zawarte w jakościowej i skutecznych środków.

Przeczytaj skład i wybrać prawidłowo produkty

  • Retinoidy

Komórki skóry aktualizowane nie tylko na powierzchni, ale również w dolnych warstwach naskórka i przyspieszają proces ten pomoże Ci retinoidów. Są one częścią zwykłych niedrogich kosmetyków, które są dostępne na rynku, i jest jednym z głównych składników w profesjonalnych kosmetyków medycznych, który jest dostępny tylko w aptekach i na tylko na receptę.

  • Alfa-hydroksykwasy

ANA ma właściwości odmładzające i regenerujące, stymulują odnowę komórek, pomaga wyrównać cerę i ukryć niedoskonałości. Należy jednak uważać, ponieważ istnieją pewne przeciwwskazania dotyczące stosowania składników: czułość, uraz, alergie.

Również produkty z AHA nie powinny być stosowane na skórę w ciągu dnia, jak w tym przypadku, można uzyskać oparzenia słoneczne. Przed pierwszym użyciem, to zaleca się, aby sprawdzić w obszarze krem ​​do skóry, w celu uniknięcia poszczególne nietolerancji alfa-hydroksykwasy. Jeżeli po kilku godzinach księdza zarumieniła i jej wysypka, należy niezwłocznie skontaktować się ze specjalistą w celu uzyskania pomocy.

Tradycyjna medycyna, czyli jak pozbyć się rozstępów na własną rękę

Oprócz specjalnych kremów, balsamów i maści, dla maksymalnego efektu, zaleca się również, aby korzystać osobiście przygotowanych narzędzi. Na przykład, na pewno trzeba szorować oczyścić pory i przygotowuje skórę do bardziej poważnego zabiegu. Mieszać w misce emaliowany olej aromatyczny pięć łyżki cukru, cztery łyżki soli stu gramów oleju z oliwek lub olej roślinny.

Mieszaninę nanosi się w ruchu okrężnego z miękkiej gąbki lub lekko szorstka, a następnie przemyto dużą ilością wody. Wilgotność resztkowa powinna być lekko mokro miękkiej sucha. Gdy skóra jest sucha, użyj profesjonalny krem ​​na rozstępy.

Można również przygotować peeling kawowy, które nie tylko oczyszczają pory, ale pozostawi przyjemny zapach. Crush sto gramów ziaren kawy, zaparzyć je w małej ilości wrzącej wody, przykryć i pozostawić do zaparzenia na dwadzieścia minut. Po ostudzeniu mieszaninę reakcyjną, wlać oliwy z oliwek (czyste, bez zapachu i zanieczyszczenia), w razie potrzeby, można również dodać, łyżeczkę olejach aromatycznych.

Radzi sobie z rozszerzeniami mumię (jedna tabletka), miesza się ze śmietaną dla dzieci (około osiemdziesięciu g) i wodę (łyżeczka do herbaty). Zastosuj tego narzędzia raz dziennie na godzinę przed snem. Jeśli w tym czasie Krem wchłania się całkowicie, delikatnie usunąć resztki suchą ściereczką. Przechowywać mieszanina jest lepiej w ciemnym szklanym naczyniu w suchym i chłodnym miejscu.

Gdy potrzebujesz profesjonalnej pomocy?

Jeśli nie wiesz, jak usunąć rozstępy na papieża, który od ponad dwóch lat, ale chcę to zrobić tak szybko jak to możliwe, szukać pomocy u specjalisty, który wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Oczywiście, okłady, ekspozycję na promieniowanie UV, brzucha, peeling – wszystkie te procedury będą kosztować drogo, ale wynik będzie tak blisko do ideału.

load...