Rozsądny Madness: Insanity Workout zainteresowany

Zawartość

Osobiście jestem zawsze ciepło iz wdzięcznością Pamiętam inny program amerykańskiej korporacji siłowni beachbody. Tak szkolenia R90H w swoim czasie „zrozumienia” mi się, że jest to niezbędne do pracy nie tylko w postaci mięśni, ale także w postaci fizycznej. W szczególności, jak zasugerował, że nie mogłem dokończyć treningu z hantlami i pull-up i po prostu spadł na podłogę w kałuży własnego potu. Dlatego każdy, kto chce poprawić wytrzymałość i wytrzymałość wytrzymałość, bez wychodzenia z domu, i na tyle zdrowe dla tego polecam R90H.

load...

Ale potrzeba na to co najmniej poziomy pasek, hantle i cenne umiejętności, aby być wyciśniętą z podłogi 20 razy, tak, naturalnie dotknąć piersi. A co, jeśli sprzęt nie masz jeszcze, nie ma też i imponujące wyniki od zwykłej cardio i domowej siłowni? Dobrze, jeśli można teraz w ciszy tempo wykręconą „skarpetki” 10-12 razy, można spróbować „crazy” Insanity trening od ćwiczeń guru Sean T.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego Insanity – nie tylko cardio przedział

Wariacje na temat HIIT w Internecie – wielką różnorodnością. Krótkich odstępach wybuchowych interwały, długie odstępy, odstępy dla początkujących … Dlaczego jesteśmy wciąż zainteresowany? Tak, to tylko o jedynym (oprócz Tabata) sposób, aby jednocześnie poprawić siłę i wytrzymałość tlenową, a nie mają imponującą wydajność zasilania. Kto ma imponującą siłę, mają tendencję, aby przejść do tego najwięcej w sekcji podnoszenia ciężarów lub ciężarów.

Przetłumaczony na język wygląd, wszystko to oznacza szybki „suszenie”. Efektem wszystkich tych przedziałów, przy odpowiednim treningu, jest „tak jak w reklamie” – spalanie tłuszczu, uszczelnienia mięśni. Niektórzy towarzysze nawet uda się zdobyć beztłuszczową masę mięśniową. Jednakże badania naukowe w odniesieniu do zestawu na mięśnie Insanity przeprowadzono.

load...

Co to jest tak szalone w programie? To proste – Shaun Thompson chce cię zabić, więc zamiast przy użyciu standardowego schematu „krótkie obciążenia / zakres prędkości, długi okres odpoczynku” inne podejście – 30 sekund nakładu pracy i 10 sekund odpoczynku. W rzeczywistości, w wyniku takiego szkolenia wszystkim pozostać przy życiu i przetrwał do końca mogą nawet zmniejszyć procent tkanki tłuszczowej przez 7-8 sztuk, poddanych diecie.

[Powrót do spisu treści]

Jest to wyraźnie przeciwwskazane

Poprzednie zdanie o „jedności”, a także reklama, wirując w nieskończoność na kablu, będzie nikogo przekonywać. Niestety, w reklamie niejasno mówi, że trenirovochki de „nie jest dla wszystkich.”

Osobiście uważam – przed rozpoczęciem Insanity, musimy z całą powagą, aby odwiedzić kardiologa i upewnij się, że możesz trenować w strefie tętna 75-90% tętna maksymalnego, bez szkody dla zdrowia. Wskaźnik pośrednia może być dobry test Coopera – czyli mniej niż 28 minut na standardowym 5 km.

Oprócz kardiolog należy uruchomić i chirurga. Zwłaszcza jeśli masz tam coś klika i ból stawów. Plus to nigdy nie nastąpi, a pozwoli Ci zaoszczędzić od urazów w ogniu „insane” treningu.

Cóż, standardowy test przydatności być na poziomie. We wcześniejszym poście wspomniałem pompek. „Ponadto”, to jest pożądane, aby móc wykonać przysiad bezpieczeństwa, w stanie przejść liny i wykonać pełny korpus podnoszenia leżącego na podłodze, bez odchodzenia od podpory pięty.

Każdy trening trwa około 40 minut. Według standardów standardowego „Centrum narkomana” nie ma nic, a ci, którzy nie mogą znaleźć czas na to, po prostu udawać. Angażować się w jednak trzeba będzie 6 razy w tygodniu, więc planują co najmniej 1 godzinę dziennie za darmo. Łapiąc oddech, wziąć prysznic, przebrać – również posiada.

W ogóle, jeśli dane wejściowe nie boisz się, że jest możliwe, aby zaplanować sobie kilka miesięcy w cyklu rocznym, aby zwiększyć wytrzymałość.

[Powrót do spisu treści]

Insanity w rocznym cyklu treningowym

Poniższy – moje myśli i wizji tematu, a nie oficjalna informacja z „Plaża ciała”. Osobiście radziłbym robić „crazy” w zimie, tuż po świętach. To proste:

  • Jeśli ćwiczysz w domu, najprawdopodobniej na ambicjach określonych masy mięśniowej i znaczącej poprawy wydajności elektrowni Jeszcze nie, a celem jest coś innego, najprawdopodobniej w formie znalezienie przysłowiowej plaży do plaży;
  • Przejście Insanity zajmie Ci 2 miesiące – połowę warunkowych styczeń, luty i połowę marca. W ten sposób możesz skończyć przed czasem, aby rozpocząć wiosenną beri-beri, i można zaplanować na okres zmiany pór roku i programu łagodniejsze przeziębienia dla układu odpornościowego. Szczerze mówiąc, w celu stabilizacji wagi w marcu i kwietniu, jest o wiele łatwiejsze i bardziej przyjemne niż aktywnie schudnąć. W maju, jeśli chcesz być w stanie zorganizować krótkie intensywny cykl predplyazhny „okrągła” i cardio, dobrze, od maja do „szaleństwa” jest czas, aby być jak w siłowni na trening siłowy i korekty „obszarów problemowych”
  • Zimie, ale dużej liczby słodkie owoce i jagody w odległości spaceru, łatwiej jest „siedzieć” na diecie strefy

Tak, kluczem do imponujących wyników w tym przedziale użytku kardioprogramme jest 40% białka, 40% węglowodanów i 20% tłuszczu oraz małego deficytu kalorii, około 10% dziennego zapotrzebowania. W rzeczywistości, zima jest najłatwiejsze do zrobienia – w ramach tego programu mogą być ustawione 4-5 posiłków, jeść nie tylko „sałatki przydatności”, ale także dania gorące iw ogóle żyć, jeść i cieszyć się. Tylko „wierszyk” w telefonie nie zapomnij pobrać, i po raz pierwszy będzie musiał przejść z pojemnikiem.

Jednak legalnych nabywców Program Shaun Thompson zapewni przykładową dietę, która będzie rozplanowany, ile białka, węglowodany i tłuszcze oraz z których szczególne produkty powinny być spożywane w każdym posiłku.

Ale nie sądzę, że wysokiej intensywności cardio – uniwersalny odpowiedzi na wszystkie nasze pytania o bardzo wysokim procencie tkanki tłuszczowej. Jeśli zagłębić się w Internecie można znaleźć negatywne opinie. Piszą, w zasadzie, ludzie psychicznie i fizycznie gotowy do wysokiej intensywności treningu codziennie, z wyjątkiem niedziel i przekonani zwolennicy jeść wszystko, co przychodzi do rąk. Więc jeśli chcesz osiągnąć sukces w programie, spróbuj wyregulować moc wyprzedzeniem. Cóż, cukierki i słodycze dać sąsiadów poniżej. Rzeczywiście, w ciągu najbliższych 2 miesięcy, to proszę je skacze z 40 minut dziennie.

load...