Rozrywka i historyczne dziedzictwo Genewie

Zawartość:

Bycie popularnym ośrodkiem kulturalnym Szwajcarii, przyjazny i elegancki Genewa jest piękny o każdej porze roku.

load...

Genewa jest otoczona ze wszystkich stron górami, z prawie każdego miejsca w mieście można zobaczyć ich ośnieżone szczyty. Jego atrakcje przyciągają wielu turystów z różnych części świata, niektóre z nich czasami nietypowe, takie jak zegar kwiatowy światowej sławy.


Powrót do spisu treści

Zegar kwiatowy, głazy English Park, fontanna Jet d’Eau

Jeden z głównych symboli miasta – zegar kwiatowy, położony w angielskim ogrodzie. Różnorodność kolorów użytych do dekoracji tego zegarka, rozmieszczone i zaprojektowane w taki sposób, że jej rozkwitu wzajemnie zastępować, nadal zachwycają oczy odwiedzających całe lato. Autor znany punkt orientacyjny – naukowiec Carl Linnaeus, który chciał zainteresować studentów, którzy studiują rytmów biologicznych roślin, więc to niezwykły sposób. Ten szczególny kwiat łóżko – wynikiem żmudnej pracy długiej i razem projektanci, ogrodnicy, kwiaciarni i zegarmistrzów. Pokrętło jest przez sadzenie kwiatów w różnych kolorach, a mechanizm i ręce – prawdziwy, elektroniczny mechanizm zegarowy sprytnie ukryte pod łóżkami.

English Park jest niezwykły nie tylko zegar kwiatowy: odpowiednik stylu angielskim projektowania krajobrazu, to wszystko podzielić na proste i gładkie i posiada zadbane alejki i luksusu. Niezwykłe sadzenie drzew, okazałe budowle czystego białego kamienia, fontanny oraz wiele popiersi dokonać parkiem angielskim popularnym miejscem dla turystów i mieszkańców Genewy. Główną atrakcją parku są dwa duże głazy, z których jeden można zobaczyć szczegółowo rzeźbione mapie Szwajcarii.

load...

Cechą charakterystyczną Genewie nie tylko, ale również w całej Szwajcarii, jest słynna fontanna Jet d’Eau, co było do niedawna nie tylko największa fontanna w Europie, ale także na całym świecie. Jet d’Eau znajduje się w centrum miasta, w samym środku jeziora. Stwarza wrażenie: silny strumień wody wznoszące się na wysokość 140 m (dla porównania, wysokość 46-piętrowego budynku). Strumień może przybierać różne formy i zmierzchu oświetlone malowane w różnych kolorach, stając się prawdziwie spektakularny widok.


Powrót do spisu treści

Bazylika Świętego Piotra, Palais des Nations, a Mur Reformacji

Inną atrakcją Genewie i głównego zabytku architektonicznego, który symbolizuje życie duchowe Szwajcarii jest katedra św. Katedra została wybudowana w stylu romańskim, a ukończono w gotyku. W 1406 – 1449 lat katedra zostały zakończone kilka razy, głównym eksponatem tego obiektu jest przewodniczący Jana Kalwina – znanego reformatora i szef protestanckiej-kalwiński. Jego wygląd i historia katedry jest bardzo dokładnie odzwierciedla wydarzeń historycznych tamtych czasów odległych. Z tarasu widokowego Północnej wieży katedry można zobaczyć niepowtarzalne widoki Genewie, na góry, Jezioro Genewskie.

Podczas pobytu w Genewie, wystarczy odwiedzić następujące słynnych atrakcji – Palais des Nations (ONZ). Ten kompleks budynków położony na 46 ha ziemi i jest związana z rezerwatu przyrody parku „Ariana”. Budynki zostały wybudowane w stylu neoklasycystycznym, Project 5 architektów w latach 1928/38 gg. Innymi słowy – jest to 5 budynków, połączonych ze sobą w pierwszym i trzecim piętrze, które mogą mieć miejsce w całej konstrukcji. Zwiedzający mogą chodzić po salach pałacu, żeby zobaczyć wystawę znanych artystów, które odbywają się w murach budynku, a także podziwiać swobodne chodzenie po pawie kampusie.

Podczas pobytu w Genewie, wystarczy odwiedzić jedną z najbardziej imponujących zabytków w Europie – Reformacji. Nieoficjalna nazwa pomnika – „protestancki Rzym”. Wymiary ściany są imponujące – wysoka prawie 100 metrów długości i 9 metrów, pomnik jest kompozycją z płaskorzeźb i rzeźb wielkich wielkich reformatorów i jej głównych osiągnięć, a także historią protestantyzmu. Pomnik ten został wzniesiony w 1909 roku, roku jubileuszu Jana Kalwina – lider ruchu reformacyjnego i duchowego ojca Genewie. Ten wspaniały budynek, który warto zobaczyć to na własne oczy.


Powrót do spisu treści

Godzin Muzeum Patek Philippe, Muzeum Sztuki i Historii, ogród botaniczny

Jak będzie w Genewie, należy odwiedzić Muzeum godzin Patek Philippe – kolejny jasny atrakcji tego miasta. Muzeum mieści się w 4-piętrowym budynku i obejmuje różne etapy w historii związanych z opracowaniem i poprawy godzin. Widać jak najdroższy zegarek na świecie (ich koszt $ 11 mln euro), a następnie oglądać Znani ludzie – Czajkowskiego, Tołstoj, brytyjska królowa Wiktoria, Rudyard Kipling, Richarda Wagnera i inne. Unikalne i rzadkie przykłady godzin wykonanych w Europie od 16 do 20 wieku, zostaną zaprezentowane uwagę w Muzeum godzin Patek Philippe.

Muzeum Sztuki i Historii w Genewie jest unikalnym encyklopedyczna muzeum w Szwajcarii. Został zbudowany w 1910 roku i zebrane w ich ścianach wszystkie zbiory rzeźb, obrazów i innych dzieł sztuki sztuki dostępnych w tym czasie w mieście. Aktywność Wystawa w Genewie, nasiliły się pod koniec XIX wieku, w tym samym czasie powstało Towarzystwo Sztuki i miasto zaczęło się regularne wystawy.

W czasie tych obrazów, które nie miały miejsca w Luwrze, został wysłany z Paryża do prowincji, jak również w Genewie, która jest załączona Francji w tym czasie. Do tej pory, sale muzealne są dystrybuowane przez sektory, znajduje się w pierwszej archeologii, w drugim – sztuk plastycznych, sztuka – w trzecim. Medieval broni, wykopaliska rzymskie, egipskie i dzieła Renoira, Van Gogha i Moneta przedstawia Państwu w Muzeum Sztuki i Historii w Genewie.

Podczas pobytu w Genewie, należy odwiedzić Ogród Botaniczny! Światowej sławy Geneva Ogród Botaniczny powstał w 1817 roku i znajduje się na powierzchni 28 hektarów. Ponadto do jego bezpośredniego celu, Ogród Botaniczny jest ważnym ośrodkiem edukacyjnym: duża instytucja badawcza znajdująca się na jego terytorium. Laboratoria badawcze, unikalny zielnik, dużą bibliotekę, Arboretum, cenionych roślin doniczkowych, i, oczywiście, Botanikum na długo pozostanie w Państwa pamięci. Genewa Ogród Botaniczny jest uważany za żywe muzeum. O Genewie atrakcje mogą być długie i trudno powiedzieć, ale jest lepiej, aby zobaczyć wszystko na własne oczy.

Rousseau Island, Bourg de Czwórki, Międzynarodowe Muzeum Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, Tavel Dom Mont Blanc Bridge i wiele innych atrakcji nie zasługują na mniejszą uwagę. Wszelkiego rodzaju wystawach i festiwalach w Genewie będzie również stać się groźne wkład w kolekcji swojego doświadczenia podróży z jednego z najpiękniejszych i najciekawszych miast w Europie .

load...