Różne przepisy na jabłecznik Multivarki

Zawartość:

Dlaczego kobiety wolą nowoczesny upiec ciasto z jabłkami w an_1, chociaż w ich dyspozycji jest piekarnik, gaz lub elektryczność?

load...

Piec ogrzewa całe mieszkanie, a an_1 – tylko co to jest. Patrząc na to, że nie jest konieczne, aby nie narażać go na działanie wysokich temperatur delikatnej skóry twarzy, kontakt z nim jest całkowicie bezpieczny.

Multivarka mały i kompaktowy, jest łatwy do czyszczenia i przenieść z miejsca na miejsce.

A co najważniejsze, an_1 – to nowoczesne, wygodne i cool!

Powrót do spisu treści

Multivarka i wypieki

Nawiasem mówiąc, nie wszyscy Multivarki nadaje im piekarnik. Musi istnieć funkcja „pieczenia”. Patelnie z czterech trybów mało funkcjonalne, tryb „smażenia” lub „smażenie” nie zastąpi pieczenia. W tych miseczkach można ogrzewać lub placki pieczone ziemniaki, a nie więcej.

load...

Przed myślisz o pieczeniu ciast z an_1 trzeba poznać:

 • Sprawdź, czy usunąć zawór jest możliwe. Jeśli nie zostanie usunięta, można uzyskać wysokiej jakości pieczywa będzie trudne, ponieważ wilgoć z ciasta będzie dawno wyparował.
 • Więcej informacji na temat czasu, że tryb jest ustawiony, „pieczenie” i możliwością powtarzania go bez wyłączania patelni. Na przykład, w an_1 trybie repeat „Panasonic” natychmiast trudne: trzeba wyłączyć patelnię na pięć minut. Ale jak tortu nie ma wpływu, jak ten wspaniały an_1 trzyma ciepło.
 • Zastanów się, jak najlepiej izolować przyszłego dna miski z masłem patelni. Powierzchnia kubka jest bardzo delikatna, a jeśli ciasto będzie się palić, a zdarza się, umyć miska jest wymagane przy minimalnych stratach. W przypadku wypalenia cukru jest prawie niemożliwe do zrobienia.

Bardzo dobra okazja do pieczenia gładką silikonową matę. Jest to łatwe do czyszczenia, nie psuć powłoka Multivarki, nie pachnie po podgrzaniu, a można go używać wielokrotnie. Jeżeli mata nie jest wystarczająco umieścić na dnie miski pergaminu.

Ciasto drożdżowe upiec w an_1 zawiedzie. Produktów z drożdżami, aby uzyskać jakość, muszą umieścić w gorącym piekarniku. Ale przaśnego ciasta wychodzi wspaniałe, suszone w umiarkowanych ilościach. Prawdopodobieństwo spalanie w an_1 zredukowane do zera.

Przepisy na doniczki pojemność 5 litrów.


Powrót do spisu treści

Biszkopt z jabłkami

Lista receptur rozpoczyna ciastka jabłecznik.

Jeśli gospodyni udało się stracić miarkę z Multivarki wystarczającą do wykonania proporcjach i ciasto.

Przepisy podane są dla Multivarki 5 litrów.

Na 1 ciasto będzie potrzebne:

 • 4 jajka;
 • 2 Jiggers typowym cukrem lub 1;
 • Ta sama ilość mąki;
 • łyżka proszku do pieczenia;
 • 2 średnie jabłka;
 • Jedna trzecia łyżeczki cynamonu;
 • Sól na końcu noża;
 • Każdy olej smarowy dna i ściany.

Czas gotowania – pół godziny.

Jaja są podzielone na białych i żółtek.

Białka zaczynają śmigać z solą, aby lepiej podniesiony. Kiedy będzie obfita piana, zaczynają stopniowo dodawać cukier.

Jeśli za pomocą mieszalnika, wówczas maksymalna prędkość nie musi pokazywać: mieszankę jajek i cukru musi wspiąć się na wzgórze z dużą prędkością jest „przerwany” i zaczyna ponownie płynąć.

W celu uzyskania pożądanej konsystencji, mieszając mieszarki tylko 10 minut.

Następnie białka w bitej z cukru podawać jednym żółtku, wciąż bije, ponieważ konsystencja nie powinna się zmienić, a następnie proszek do pieczenia, mąkę i cynamon.

Mikser powinien być przesunięty: ciasto dość grube, więc lepiej jest wyrabiać łyżką.

Po jednorodna struktura zostanie osiągnięty, wynikający ciasto krótko wstawić do lodówki i rozpocząć oglądanie jabłka. Jeśli zaczniesz z jabłek, mogą one ciemnieją. Jabłka są czyszczone, pokroić w plastry.

Wiele osób uważa, że ​​odpowiednia zielone kwaśne jabłka, ale odmiana nie jest tak ważne w tym przepis na ciasto z jabłkami z ciasta ciastek. Najważniejsze, że nie były one bardzo soczysty.

Wraz z jabłkami zaczynają angażować się w an_1 przygotowania. Mat lub pergamin układane na dnie patelni, myć je z olejem, a następnie wprowadzenie reżimu „wypiek”, to urządzenie. Przed wlać ciasto do miski, to musi być przynajmniej trochę ciepła.

Choć an_1 ogrzewane, ciasto jest mieszane z jabłek.

Wszystkie zmiany w misce z patelni. Ta operacja została przeprowadzona bardzo starannie, aby herbatniki ciasta nie jest rozstrzygnięta. Następnie umieścić w „upieczeniu” jest już wymagane dla przygotowania produktu czasie 1,5 godziny i obejmują zamknięte.

Sprawdź jak ciasto rośnie, jest możliwe nie wcześniej niż 50 minut, inaczej ciasto powinno zanikać.

Zależy od gotowości ciasto jak zwykle, przebić go z meczu lub wykałaczki. Jeśli „tester” i wyschnie łatwo, ciasto jest gotowe.

Gdy propeklos produktów wystarczająco multivarku wyłączony, a kubek jest usunięta, pozwalając mu ostygnąć. Następnie przewracać i rozprzestrzeniać kulinarne arcydzieło na talerzu.

Produkt końcowy można posypane cukrem pudrem. Ale to zależy od gustów konsumentów.


Powrót do spisu treści

Przepis mannogo szarlotka

To ciasto wymieszać i nie potrzebują. Jest to dokonywane na podstawie suchej mieszanki.

1 porcja jest wymagane:

 • 1 kg jabłek;
 • 100 g masła;
 • 2 zlewki mąki;
 • 2 tej samej dyszy, semoliny;
 • 2 filiżanki cukru;
 • łyżka proszku do pieczenia;
 • łyżeczka cynamonu.

Wszystko, z wyjątkiem jabłek i oleju zmieszane w postaci suchej w głębokiej miski.

Jabłko wcierać w grubej tarce.

W zimnej patelni na spodzie, na którym już wcześniej określone pergaminu silikonowego lub mata, olej, wylewa do niewielkiej ilości suchego ciasta warstwie mieszaniny i jabłek. Alternatywny warstw, ile wystarczy. Ostatnią warstwę suchego ciasta powleczonej posiekane masło.

Expose tryb „pieczenie” do maksymalnego czasu. Może przyjdzie czas na pieczenie tego ciasta po prostu dodać. To wszystko zależy od mocy Multivarki i soczystych jabłek.

Gdy ciasto jest gotowe, to pozostaje w misce Multivarki aż fajne.

Poprzez doprowadzenie deser tabeli dobrze razem z lodami.

Powrót do spisu treści

Najprostszym szarlotka

Najprostszym szarlotka, które mogą być gotowane an_1 – jest Charlotte. Jej receptury nie różni się od tej samej recepturze ciasta, który piecze w piecu.

Niezbędne składniki:

 • 4 jajka;
 • 3 jabłka;
 • 1.5 filiżanek jogurt lub kwaśna, musi być kwaśny;
 • 1,5 filiżanki cukru – 3 trójwymiarowy;
 • 3 filiżanki mąki – 6 trójwymiarowy;
 • Sól na końcu noża;
 • Masło lub margaryna specjalny pieczenia, 100 g;
 • łyżka proszku do pieczenia.

Jabłka są lepsze skórki, usunąć rdzeń i pokroić w plastry średnich. Jeśli nie chcesz, aby oczyścić, można to zrobić bez niego.

Bita jajka i cukier bez separacji do żółtek i białek. Następnie mieszaninę reakcyjną stopniowo dodaje się do stopionego masła lub margaryny, jogurt lub jogurt, cynamon, proszek do pieczenia, mąkę.

Masło należy stopić w sposób naturalny. Bez ogrzewania wody lub kąpieli tak, że olej nie jest rozwarstwienie. Ciasto powinno osiągnąć temperaturę pokojową.

Przed wlać do naczynia z mąką i proszkiem do pieczenia składników, są one wstępnie w postaci suchej. Jeżeli środek zakwaszający dodany przed mąką, gotowy produkt nabiera gorzkiego smaku.

Możesz dodać cynamon do ciasta lub wanilii, ciasto będzie tylko smaczniejsze.

Ważne jest, by zagnieść ciasto, aż będzie gładkie. Powinien on mieć konsystencję gęstej śmietany.

W przygotowanym do zapiekania miski w zwykły sposób, który jest już w dolnej natłuszczonej pergaminu silikonowego lub mata, wylano część testu. To delikatnie rozprowadzić plasterki jabłka. Następnie wlać całą resztę ciasta i umieścić tryb „pieczenie” na 1, 5 godziny.

Gotowy wyrób usuwa się z pojemnika po ochłodzeniu.

Nie bój się, że w pieczeniu an_1 nie można uzyskać. Produkt, w przeciwieństwie do tego, pozostawia delikatne, smaczne i nie niedogotowane.

Aby upiec ciasto z jabłkami, lepszy wygląd niż an_1 jeszcze nie wymyślił!

load...