Rozjaśnianie włosów w domu środków ludowych

Od czasu do czasu każda dziewczyna lub kobieta chce radykalnych zmian w swoim życiu. „Jak zmęczony monotonią rutyny!” – Czasami można usłyszeć od przedstawicieli płci pięknej. Dziś powiemy Ci, jak bez wysiłku, bez zatrachivaniya dużej ilości czasu i pieniędzy, niech nie osiągnąć radykalną zmianę w jego życiu, a na przodzie miłości, ale w ich wyglądzie – na pewno! A tam, patrząc, i dokręcić życia prywatnego, ponieważ wszystko jest połączone w naszym świecie. Przedmiotem naszej historii – rozjaśnienie włosów w domu, który jest w stanie uczynić cię romantyczny lub sexy blond włosy zamiast ścisłego lub gorący brunetka.

load...

Zawartość:

Plusy i minusy włosy rozjaśniające

  • „Nie ma brunetką, która nie przyszłoby do głowy, by stać się blondynką” – mówi rozpowszechnionego powiedzenie, i to jest prawda! To samo ciemnowłosa piękność, która twierdzi, że nic się nie zmieni w ich wyglądzie, po prostu opowiadać całą historię. I tu jest pierwsza i prawdopodobnie głównym pozytywnym momentem rozjaśnić włosy – to jest zupełnie inny wygląd, dzięki czemu przekształcony nie do poznania!
  • Sekund „plus” rozjaśniania włosów jest środkiem, który może być używany w domu do wyjaśnienia i poprawy stanu włosów w tym samym czasie – to różnorodność herbat ziołowych i innych naturalnych środków.
  • Kolejną zaletą rozjaśnić włosy jako sposób zmienić swój tradycyjny sposób – dostępność i łatwość tej procedury, która nie wymaga wędrówkę na elitarnych salonach kosmetycznych oraz nabycia drogich środki rozjaśniające, bo wszystko można zrobić na własną rękę, dostępnych materiałów i wygodnego, komfortowego domu,

A co można przypisać braki rozjaśnić włosy?

Głównym „negatywne” – włosy na celu wyjaśnienie traci swoje naturalne składniki – pigmenty, keratyny oraz substancje tłuszczowe, a tym samym naruszył jej naturalną elastyczność, nawilżenie i ochronę. Włosy mogą stać się łamliwe i matowe. Naszym zadaniem, jeśli jesteśmy zdeterminowani, aby rozjaśnić włosy, – aby zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu lub zmniejszyć do minimum. Zgodnie z zaleceniami specjalistów, można rozjaśnić włosy w domu prawidłowo.

load...

Środki ludowe dla domu rozjaśnianego

Nadtlenek wodoru – najbardziej popularny sposób, aby rozjaśnić włosy, ale najlepszym porządku?

Jak rozjaśnić nadtlenku

Nie jest tajemnicą, że rozjaśnienie włosów, a nawet całkowite odbarwienie nadtlenku wodoru – najszybszy sposób. Jednak znane i fakt, że lek ten powoduje znaczne szkody dla włosów – trochę jest przesadzić na włosy, a ich pojawienie się pogorszy nieodwracalnie (będą tylko czekać na odrost nowych). Suche i martwe, jak gąbki – jak często można znaleźć takie włosy na ulicy, wiele kobiet! A wszystko to stało się dlatego, że zostało naruszone podstawowe zasady nadtlenek rozjaśniania włosów – stopniowe i etapową procedurę. Może raz w słabym roztworze do osiągnięcia pożądanego koloru „blondynka” i nie może być, ale można zapisać maksymalną kondycję włosów i osiągnąć pożądany efekt przy minimalnych stratach.

Jednym z porad, które z pewnością wykorzystać podczas rozjaśniania włosów nadtlenku: dodać kilka kropli rozcieńczonego roztworu amoniaku (na podstawie 50 gramów roztworu pięciu kropel amoniaku). Technika ta przyspieszy proces bielenia naturalny ciemny pigment włosów i w celu zmniejszenia czasu ekspozycji nadtlenku w całej struktury włosów.

Gotowanie roztworu nadtlenku trzeba tuż przed stosowania na włosy, gdy jesteś już w płaszczu ochronnym i rękawiczki siedzi przed lustrem. Reakcja, która odbywa się w tym roztworze, bardzo szybko i od razu czuć silny zapach amoniaku. Uwaga: rozjaśniania włosów odbyło się w pomieszczeniu, które jest dobrze wentylowane i starać się nie wdychać oparów amoniaku, w celu uniknięcia ewentualnych oparzeń dróg oddechowych!

Tradycyjne środki sparing

  • Gliceryna

Za podstawowy środek wyjaśnienie nie jest powszechnie stosowany, ale w formie zależnej (bardzo ważne!) Składnik powszechnie stosowany w składzie maski rozjaśniające.

Na przykład, proponujemy spróbować maskę, która może rozjaśnić swoje zamki na jednym lub dwóch odcieniach: 50 gramów suszonych kwiatów rumianku polać wrzątkiem, a potem godzina druga nalegać. Po upływie określonego czasu, wlew szczepu, a teraz, dodać 60 g gliceryny. Otrzymaną zawiesinę umieścić na włosy, przykryj plastikowym kapturkiem, ręcznik i moczyć przez trzydzieści minut. Ciepła woda spłukać włosy prawidłowo.

  • Rumianek

Jak już wspomniano, jako środek stokrotki wyjaśniając, że nadszedł czas, aby skupić się na sposobach jego wykorzystania do tych celów więcej.

Oszałamiająca blond włosy dziewczyny XV w obrazach Tycjana, oczywiście, nie każdy miał barwy natury. Jednak ten kolor był bardzo popularny jako dziewczynki szukali takiego musującego, złotą falę w swoich loków?

Wyjaśnienie rumianku – naturalny, bezpieczny i niezwykle użyteczna metoda włosów, które jest znane od wielu wieków i została z powodzeniem zastosowana do tej pory. Wypróbuj go i dasz włosy klasyczny „Tycjana” odcień, który będzie szczególnie elegancki wygląd, jeśli z natury masz brązowy lub jasnobrązowy kolor.

Weź dwie łyżki suszonych kwiatów rumianku, zalać szklanką wrzącej wody, zawinąć i pozostawić na dziesięć minut. Cool, szczep i po umyć głowę szamponem z regularną użyć bulionu jako kondycjoner wody lub płynu. Silky, piękny połysk i kolor promienna – jesteś na prawa głosu jako najlepszy rumianku środka czyszczącego!

  • Lemon

Działanie cytrynowy, a sok cytrynowy w odstojniku, ze względu na występowanie w jej składzie dużej liczby kwasów, które mają wpływ na kolor włosów i rozjaśniania go. Metoda ta przyszła do nas ze Wschodu, gdzie cytryny są uprawiane w wystarczających ilościach, a ciemnowłosy piękności (kiedyś cytryny, aby rozjaśnić ich „spaleniem” włosy) jest pełny. Doszli do rozjaśnić czarne i ciemnobrązowe włosy, aby wyróżniać się z masy dziewczyn temnogolovyh a tym samym przyciągnąć uwagę mężczyzn. Wypróbuj go i tę metodę, jeśli twoje włosy mogą być również przypisane do ciemnych barwach.

Lemon należy nacisnąć i rozcieńcza wodą, a po umyciu włosy spłukać go rozcieńczonym sokiem. Jeśli stężenie soku będzie do zaakceptowania dla Ciebie, to po spłukaniu włosów będzie świecić pięknie, a jeśli kwasowość włosach nie jest odpowiedni, istnieje ryzyko, odtłuścić i wysuszyć włosy, co jest bardzo niepożądane.

  • Miód

Proces rozjaśniania włosów miodu nie jest tak powszechne jak rumianek lub cytryny, ale miodu, zawiera unikalne produkty naturalne pszczół życia wzmacnia włosy vitaminize nimi nasycony odżywczych sprawia, że ​​każdy włos bardziej miękkie i jedwabiste. Dodaj do tego efektu rozjaśniania – i masz naprawdę wspaniałe narzędzie, które, przekształcając wyglądzie, przynosi korzyści zdrowotne.

Med potrzebujemy trochę ciepły, jego spójność z bardziej płynny będzie w takim stanie, łatwo nakłada się na włosy. Ostrożnie rozciągnij miód całej powierzchni włosów, nosić gumowe lub plastikowe nasadki i owinąć głowę ręcznikiem. To będzie wielki, jeśli maska ​​pozostanie na włosach aż do rana. Po umyciu rano głowy, nie będzie wiedział swoje włosy – świecą, miękkość i niesamowita odcień prostu zadziwi cię!

  • Kefir

Również w nocy można umieścić i pozostawić maskę jogurt. Weź jogurt – 50 gramów, jest to zupełnie wystarczające, jajka, dwie łyżki wódki, łyżka swoim zwykłym szamponem i sok z połowy cytryny. Wszystko dobrze wymieszać i nałożyć na włosy, dystrybucji grzebień z zębami rzadką mieszankę na całej ich długości. Zawinąć głowę w zwykły sposób, a rano dokładnie wypłukać. Po umyciu, można stosować odżywkę lub balsam. Poza zmniejszeniem efektu, jogurt pomaga włosy rosną szybciej, przywraca ich struktury i nasyconych składników odżywczych.

Home wybielające olejki do włosów

Nie będziemy mówić o różnorodności i ceny, oraz stopień skuteczności środków rozjaśniania włosów, składające się z substancji chemicznych, które można kupić w każdym kosmetyków sklepowych. Ich duża różnorodność i trwale zmienić strukturę włosów, zmieniając go na zawsze. Używaj ich, czy nie – Ty decydujesz, jesteśmy odmiany chcesz polecić rozjaśniania oleju włoskiej produkcji „FarmaVita”, jak również rozjaśniania włosów Oil „Solaris” z francuskiej firmy Eugene Perma. Ich szkodliwy wpływ na włosy jest minimalne, a akcja opiekuna oraz obecność dużej ilości naturalnych składników mówić tylko na rzecz tych funduszy. Użycie oleju może rozjaśnić włosy na boisku 1-4. Oleje mogą być stosowane tylko do zmiany naturalnego koloru włosów! Rozjaśnianie włosów farbowanych włosów po trwałej ondulacji lub za pomocą oleju nie może być! Naturalne olejki do włosów nadają ciepłe, miękkie odcienie: brązowe włosy stają się bursztynowy miód i ciemnobrązowy nabyć odcienia złoto-czerwone. W skrajnym przypadku, w domu mogą korzystać olejek cytrynowy, którego efekt jest podobny do wpływu soku z cytryny.

Co za sposób, aby rozjaśnić włosy wolisz – to zależy od Ciebie. Najważniejsze – aby zmienić swój wygląd na lepsze, aby nie spowodować szkody dla włosów i za pomocą środków ludowej nie tylko delikatnie je rozjaśnić, ale starają się utrzymać zdrowy wygląd swoich zamków.

Wideo działania naturalnych osadnikach

load...