Rovers Moon Boot – poczuj się jak na Księżycu

Jeśli nigdy wcześniej nie było buty zimowe, które mają nogi nie czuć zimna, spróbuj Rovers Moon Boot. Producentem tego niezwykłego obuwia zapewnia, że ​​nie będzie czuć zimno -30 ° C nawet bez skarpetek. Specjalna technologia produkcji i materiały powodują objętości, modne i trwałe buty lodu dla dzieci i dorosłych.

load...

Twórcy tego buta były inspirowane przez fotografie NASA, która pokazuje astronauta w skafander i duże buty – i stał się prototypem Księżyc Buty Buty (księżyc).

To jest modne

Zwolennicy klasycznego stylu mogą mylić luzem formularz munbutov, ale dzisiejsza młodzież przez jej zachwycony. Lunokhod zaobserwowano Paris Hilton, Jessica Simpson, Gwen Stefani. Dom mody Dior, Escada, Blumarine regularnie pokazują Rovers na ich wybiegach. Wprowadzony w tym buty mody włoskiej Giancarlo Tsanatto – to on pierwszy opracował „Moon” design.

Uważany za klasyczny Rovers Moon Boot z firmy Tecnica Group – po raz pierwszy ona opracowała i zarejestrował markę w latach 70-tych. Jeśli szukasz prawdziwej jakości, strzeż się imitacji i wybrać buty Tecnica. Z reguły są one ozdobione szerokim etykietą „Moon Boot” na bootleg.

Munbuty zakres dla każdego smaku:

  • Czarny, biały, szary, beżowy – dla wyrażających moderacji;
  • Różowy, zielony, złoto i inne jasne – dla biodrówki i fanów koloru wybuchu;
  • Koronki, z tęczy, z futer – dla tych, którzy lubią się wyróżniać.

Buty są odpowiednie dla tych, którzy lubią ubierać się modnie i wygodnie – w sporcie lub dorywczo stylu. Są one użyteczne w ośrodku narciarskim, zimowe wyjazdy na wsi lub po prostu do codziennego życia miasta w nieformalnej atmosferze. Można ją nosić z legginsy, dorywczo spodnie i dżinsy. Harmonijny wygląd z pompowany płaszcz, swetry z dzianiny i czapek. Prawdziwa fashionistka nawet nosić szorty i spódnice. Jednym z najbardziej udanych kombinacjach – z płaszczem Alaski z futrem kaptur.

load...

Jest to wygodne, ciepłe i bezpieczne

Rovers Moon Boot trudno pomylić z innym ilości obuwia, mają jedną cechę wyróżniającą ważkie. Dwa buty są absolutnie identyczne w wyglądzie i nie różnią się na lewo i prawo. Elastyczna i miękka wewnętrzna treść przybiera formę stóp, a jeśli nie są ich noszenia.

Specjalna Grooved podeszwa zabezpiecza przed upadkiem na lodzie. Pomimo wielkości, ledwie odczuwalne buty na nogach, w bardzo miękkiego i lekkiego wypełniacza. To daje komfort nogi – bez zmęczenia przez cały dzień, nawet jeśli kręcić pół miasta.

Bardzo wygodne, że munbuty nie wymagają szczególnej opieki – wystarczy przetrzeć gąbką bezbarwna lub tylko wilgotnej szmatki.

Jeśli prowadzą aktywny tryb życia, chcesz czuć się komfortowo w każdej mrozem i wyglądają naprawdę modne, buty księżycowe dla Ciebie! Dziś, sprzedaż kilkudziesięciu modeli Rovers dla współczesnych mieszkańców miast – wybierz kolor, faktura i wykończenie do smaku.

load...