Rolka z kurczaka z jajecznicą – zimna przekąska na gorąco sposób

Zawartość:

Wiesz, jak gotować potraw na zimno gorącej sposób? Jeśli nie, to nadszedł czas, aby się uczyć. A jeśli wiesz jak, to zabrać w swoim kulinarnym kopilochku wspaniałą receptury jednego z tych przekąsek. Po tym wszystkim, mamy zamiar nauczyć się rolki z kurczaka z omlet. To danie jest bardzo popularny, a jego receptura jest znana nie dla wszystkich. Toczyć się okazuje nie tylko smaczne i obfite, ale również bardzo piękne.

load...

Oczywiście, to danie nie można nazwać bardzo prosty, a czas, aby go przygotować nie wymaga tak niewiele. Ale nigdy nie jest za późno na naukę, a nie wcześniej. Ale tylko raz co soczystego kurczaka z rolki przetargu farszu omlet, będzie zawsze pamiętać jego prosty przepis i specjalną technologię przygotowania. A potem idziesz zrobić to tylko raz lub dwa razy! Więc zacznijmy.

Roladki z kurczaka i omlet

Aby rozpocząć, nauczmy najprostszy przepis na danie z minimalnymi składników. Kucharz będziemy z kurczaka.

Składniki:

 • Główne tusze drobiowe, o wadze około 2 kg;
 • 5 łyżek mleka przaśny;
 • 2 jajka;
 • Mąki 1 łyżka
 • Zieleni;
 • Masło;
 • Sól i przyprawy do smaku.

Przygotowanie:

load...

Po pierwsze, należy wyjąć an_0ty z kurczaka. Punktem wymaga pewnych umiejętności i opieki. Tak, umieścić tuszy na pokładzie cięcia z powrotem do góry. Teraz w centrum tuszy bierze głęboki przekrój podłużny, zaczynając od szyi. Dalsze ostre i cienkie nóż zaczyna lekko przyciąć mięsa, oddzielając an_0t z kości z tyłu. Stopniowo przesuwa się do krawędzi, usunąć mięso z nimi, a następnie powoli oddzielić an_0t z kil kości.

Łatwe do usunięcia mięso na przemian z lewej i prawej strony tuszy. W efekcie, trzeba zwolnić całego szkieletu z mięsa, a następnie usunąć. Teraz trzeba wyjąć mięso z nóg i skrzydeł. Z tego Hamstring i wyjąć an_0ty z kości obsady skrzydła i nogi. W tej procedurze, najważniejsze – nie uszkodzić skóry, ponieważ będzie ona stać podstawą roll.

Powstałe ciało stałe an_0ty kawałek rozkładać na płyty tnącej ściernym lekko w dół, kruszą ją i pocierać mieszaniny soli, pieprz i curry. Rezerwa marynata an_0t, w międzyczasie przygotować nadzienie. Jaja są podzielone na żółtek i białek i ubij je indywidualnie. Teraz połączyć ubite żółtka i białka dodać mleko wymieszane z mąką. Pokonać ponownie, aż do uzyskania jednorodnej masy i umieścić smak pieprz i sól. Smarowych miski olejowej, umieścić w ogniu i dać jej ciepło. Następnie mieszaninę wlać jaj mleka bezpośrednio mieszać i pokrycie pokrywy miski. Po kilku minutach nasz wspaniały omlet do napełniania jest gotowe.

Po tym, usunąć omlet z patelni przez naleśnik i przyłożył kurczaka. Rozpoczynamy zminimalizować rolki wzdłuż ciała, z mięsa z jednego z boków kurczaka. Walcowanie rolki ciasno zawinąć żywności w kilka warstw folii i zamocować krawędzie. Umieszcza owinięty w podłużny kształt walca (keksnitsu, na przykład) do pieczenia. Wypełnij formularz wody, dodać kilka liści lavrushki, trochę sól i czosnek.

Piekarnik nagrzewa się do temperatury 180-200 stopni, i przesłać go w formie bochenka kurczaka. Upiec bochenek około pół godziny. Bułka gotowy jest wyjęty z piekarnika i pozostawić do ostygnięcia w formie rozmowy, nie wdrażania go. Następnie, nadal owinięte rolki usunąć kilka godzin w lodówce. Ale kiedy ostygnie poprawnie, należy usunąć folię, pokroić rolkę i położyć go na półmisku. Podawać z zieleni.

Królewski bułka z kurczaka omlet

Bardziej złożony skład receptury, chociaż technologia wytwarzania nie jest skomplikowana.

Składniki:

 • Większość tuszy kurczaka;
 • 2 jajka;
 • Pół szklanki mleka;
 • Standardowy pakiet świeżych grzybów;
 • Sól i przyprawy do własnych upodobań.

Przygotowanie:

Po pierwsze, należy oddzielić mięso od kości, an_0ty i utrzymywanie skórze jednym kawałku. Spróbuj tego czasu, aby rozpocząć z piersi kurczaka. Wyciąć wzdłuż kil, a następnie ostrożnie przyciąć mięsa na kości i oddzielić szkielet. Teraz przygotowujemy marynatę do własnych upodobań. Możliwe jest na przykład, mieszanka Adżika kwaśna sól curry. Można użyć musztarda czy majonez z czosnkiem. Krótko mówiąc, jak bardzo gorące i pikantne chcesz uzyskać gotowy do użycia, dzięki czemu można swobodnie eksperymentować z przyprawami.

Leżał na stole an_0t obficie smaruje marynatą i pozostawić na pewien czas, w trakcie którego przygotowujemy nadzienie. Grzyby mój, pokroić na małe kawałki i smażone na maśle lub oleju roślinnego. Półleżącej je na durszlak do ostygnięcia i dali cały nadmiar oleju. Z jaj i mleka zrobić omlet. Aby to zrobić, ubić jajka z solą i mlekiem i smażyć omlet na rozgrzanym, natłuszczonej patelni i pokryte pokrywką.

Po zakończeniu omlet jest cool, umieścić go na kurczaka – w centrum i całej tuszy. Na omlet rozprzestrzeniać grzyby. Mają niezbyt szeroki pas wzdłuż długości przyszłej roli. Teraz owinąć an_0ty z krawędziami skóry do środka i uszyć je. W ogóle powinien dostać rodzaj ciasto z kurczaka nadziewane i omlet z grzybami. Pieczenia olej olej i umieścić go na stronie szwu staczać się w dół. Pomazał majonezu lub śmietany i umieścić w piekarniku nagrzanym do 200 stopni. Piec chleb przez około godzinę.

Rolka gotowy wyjmuje się z pieca, pozostawić na blasze, a na górną płyty tnącej w którym obciążenie podnoszący (naczynie z wodą, na przykład). Zastrzegamy rolkę pod ciężarem około czterech godzin, a jeszcze lepiej w nocy. Podawać pokroić na cienkie plasterki, rozłożyć na półmisku i posypać ziołami.

Rolka z kurczaka omlet i zielony

Kolejna oryginalna receptura jest bardzo delikatne i smaczne rolki kurczaka. Tym razem będziemy przygotowywać mięso mielone.

Składniki:

 • Kilogram kurczaka;
 • 1 jajko;
 • 1 żółtko;
 • 1 cebula głowy;
 • 1 marchwi;
 • 2 ząbki czosnku;
 • Sól i pieprz;
 • Paczki z pietruszki;
 • Wiązka kopru.

Dla omlet:

 • 2 jajka;
 • Łyżka majonezu lub kwaśnej śmietany;
 • Masło do smażenia;
 • Sól i przyprawy do własnych upodobań.

Przygotowanie:

Z dwóch jaj, bita z majonezu, sól i przyprawy, smażyć normalny omlet i pozostawić do ochłodzenia. Tymczasem zrobić farsz na rolki. Moja marchew i czyste, z cebulą i czosnkiem skórki. Kurczak mięso skręt w maszynce do mięsa dwukrotnie. Potem przebierał świeże marchew i cebulę i czosnek. Włóż je do mielonego kurczaka, dodać jajko, sól, pieprz i dokładnie wymieszać.

Przemywa się i drobno pokroić warzywa obsushennuyu. Farsz rozkładać na nakryty stół z folią w formie owalnej naleśnik. Druga warstwa rozłożony pokrojone warzywa i umieścić jej omletnuyu ciasta. Podniesienie jednej krawędzi folii, to zaczyna lekko zawijania zwój. Bez zdejmowania folii końcu walcowanego kiełbasy z mięsa mielonego na stole kilkakrotnie rolki zagęszcza.

Teraz Blanketed folia PAN, przekazał jej rolki i zdjąć folię. Rolka owinąć w folię i wysłać blachy do pieczenia w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni przez pół godziny. Następnie wyjąć pieczenia rozłożyć folię rolkę i smaruje surowego żółtka. Ponownie umieścić w piecu, owijania folią i piec przez następne dziesięć minut. Ostudzić do naszej rolce bezpośrednio na blasze, a następnie przesłać go do stołu, pokroić i rozłożyć na talerzu.

Rolka kurczaka i omlet z żelatyny

Bardzo ciekawy przepis na kurczaka z rolki żelatyny.

Składniki:

 • Noga 2 kurczaka;
 • 2 jajka;
 • 1 łyżka żelatyny typu instant;
 • Majonez 1 łyżka;
 • Sól, zioła i przyprawy.

Przygotowanie:

Mięso wyjąć z kości, lekko odpychać go, natrzeć solą i pozostawić do zaparzenia. Dwóch jaj zmieszanych z majonezem, sól, przyprawy i warzywa pociętych Fry omletu. Jest gotowane na natłuszczonej patelni i przykrywa się pokrywką, a następnie pozostawić do ostygnięcia. Filet z kurczaka rozkładają na stole położył przylgnąć do filmu tworzą mały zbiornik. Teraz gęsto posypać suchą żelatyną i pokrywa całkowicie schładzany omletu. Możemy wyłączyć wszystkie razem w ciasnym rolki, unosząc folię. Omletny odgrywa pancake dla mięsa odcięte krawędzi zbiornika. Zdjąć folię i szczelnie owinięty zwiniętą kiełbasę z grubej nici i wiązanie go mocno. Kładziemy kiełbasę w woreczku do pieczenia.

Stawiamy na ogniu garnek z wodą i podać wodę do wrzenia. We wrzącej wody pominąć wiązane worek z kurczaka kiełbasy tak, że krawędzie worek pozostaje nad wodą. Mogą one być zawinięte na krawędzi miski i nacisnąć pokrywę. Po pół godzinie wyjąć woreczek z garnka i wydobyć z niej rolkę. Ostudzić go, a następnie wyjąć z lodówki do usztywnioną żelatyną. Zostawić na lodzie przez co najmniej dwie godziny, a następnie zdjąć łańcuch i pokroić w plastry roll porcjowanych.

Oto tak wiele różnych sposobów można gotować rolki z kurczaka omlet. Po prostu trzeba wybrać ulubiony przepis i zabrać się do pracy. Na pewno się gotować pyszne rolki z kurczaka z jajecznicy, oczywiście pod warunkiem, że będzie gotować z przyjemnością. Nie bój się spróbować i nauczyć się nowych receptur. Ciesz się apetyt i sukcesów w dziedzinie kulinarnej!

load...