Rodzynek w ścisłym garnitur

Dress code Office jest dość ścisła, często nie pozwala kobieta, aby pokazać się w całej swej okazałości, ujawnić całą swoją indywidualność, wyrafinowania i elegancji. Niestety, wiele kobiet pracujących w dużych firmach są raczej szare i monotonne ze względu na fakt, że ich szafa jest ograniczona do ścisłego garnitur lub spódnicy.
Ale podczas gdy każdy z nas ma możliwość zmiany rzeczy na lepsze i nie wykracza poza to, aby nie złamać zasady ścisłego gabinetu. Stylowe detale oraz akcesoria dodawane do ubrania biznesu, odizolowane od ogólnej przepływu pracowników, wyglądają jaśniejsze i bardziej oryginalne.

load...

Należy zwrócić uwagę na talii: cienkie, średnie, drobne i eleganckie, sprawiają, że Twój strój bardziej wyraziste. Oczywiście, byłoby rozwiązaniem uniwersalnym czarnym – dobrze współgra z wielu strojów. Jednakże, wybierz strefę w tonie żeńskiej garnitur nigdy nie było problemem.

Stylowe i oryginalne, jasne i efektowne torba jest również warto mieć pewność, aby zabrać ze sobą do biura. Nie zabraniają nosić biżuterii i biżuterii – które je noszą, zasługujesz na oszałamiający wygląd. W tym sezonie popularne naszyjniki wysadzane dużych elementów kolorowych. Wspaniała dekoracja może być nie tylko pierścionki, kolczyki i broszki, a nawet jasne szale, apaszki i krawaty.

Można zrobić oryginalne i połączyć klasyczne spodnie i marynarkę z bluzką lub golfem z modnym nadrukiem: ubrania będą wyglądać dość ścisły i jednocześnie stylowy.

Gdy ubiór nie ogranicza się więc bardzo ścisłych ram może przyjść do pracy w ich ubrania lub srebrnym perłowym szmatką: jest to trend w modzie w tym sezonie, a będziesz wyglądać po prostu wspaniały.

load...

load...