Rodzaje postaci kobiecych: różnice w doborze ubrań i kompleksów treningowych

4.

Ludzie kochają cały środek, klasyfikowania i dostosowane do standardów. A ten los nie jest przekazywana, a kobiece ciało. W zależności od konkretnej struktury ciała, parametrów ramionach i udach stosunek proporcjonalności i wzorców dystrybucji tkanki tłuszczowej, postanowił przydzielić następujące rodzaje postaci kobiecych: gruszka, jabłko, klepsydra, prostokąt i trójkąt odwrócony. Znając swój typ figury, jej wady i zalety, ułatwi wybór odzieży, obuwia i akcesoriów, które pomogą w organizacji systemu szkolenia i zaopatrzenia dla utrzymania optymalnej formy i wprowadź zmiany.

load...

Zawartość:

Określenie rodzaju figury dla dostosowania ćwiczeń

Jakie są rodzaje postaci kobiecych

Ciało „A” lub „gruszki”

Ta grupa może zawierać właścicieli luksusowych, zaokrąglone biodra, płaski brzuch, smukłą talię i wąskie ramiona. Bardzo kobiecy i uwodzicielski dla silnej połowy ludzkości typu kształtu, pod warunkiem, że dolna część nie jest zbyt obciążone przez złogi tłuszczowe.

load...
 • Ćwiczenia

Dolna część ciała może zepsuć zbyt grubych nóg i pośladków. Redukcja tłuszczu w biodrach, pośladkach i tylnej części nogi przysiady pomoc, zagięć boczne zgięcie nóg, w stojącej i leżącej, bieganie, skakanie na skakance na miejscu.

 • żywienia dla „gruszki”

Dla „gruszka” charakteryzuje się niskim wskaźnikiem metabolicznym, więc jeśli nie przestrzegają diety, waga sprawy będzie przybywać. Aby utrzymać się w kształt:

 1. Wyeliminować tłuste, smażone i słone potrawy;
 2. Preferencji żywności zwierzęcego podane są chude mięso, drób (oprócz kaczki i gęsi), chude ryby i owoce morza;
 3. Nie

 4. Nadużywać kawy i herbaty, pić sok bardziej naturalne;
 5. Nie

 6. Jeść po 6 pm;
 7. Wykluczyć z diety lub znacznie ograniczyć słodycze i mąki;
 8. Codziennie spożywać ziaren i zbóż, owoców i warzyw.
 • Szafa na typ „A”

Odzież powinny być wybrane tak, że zrównoważone szeroką dolną część wąską górną część ciała. Pomoc w tym:

 1. Naramienniki na bluzki, kurtki i sukienki, wizualnie wzmocnienia barków;
 2. Głębokie przekątnej i wycięcie w kształcie litery V;
 3. Sukienka z lekko wysokiej talii;
 4. Spódnice i spodnie

 5. Darmowe cięcia lekkich tkanin w ciemnych kolorach z lekko obniżoną talią;
 6. Bluzki

 7. I swetry z dużymi rysunkami, szerokie paski i jasnych kolorach;
 8. Szaliki

 9. I broszki w szyję;
 10. Stabilny obcas i szpiczasty nosek lekko.

Rodzaj kobiecej „O” lub „Apple”

Przedstawiciele tego typu z natury narażone na nadwagę. Biodra w ilości w przybliżeniu równej ramion. Nogi są często niewielkie. Wzrost jest zwykle poniżej średniej, kości – szeroki. Głównym wyróżnikiem – brak talii jako takie.

 • Ćwiczenia

„Oczko” pomaga talii trwałość w połączeniu z regularnym prasie huśtawka, skręcając ćwiczeń i szkoleń z hula-hoop.

 • żywienia dla „jabłka”

Dla „jabłko” charakteryzuje się niskim wskaźnikiem metabolicznym i słabą układu limfatycznego, powoduje gromadzenie płynu w organizmie. Przede wszystkim, trzeba zapomnieć o lunchu. Dieta w ciągu dnia, to jest pożądane, w celu ustalenia w sposób następujący: gęsty węglowodanów śniadanie, białko bogate w tłuszcz i lekki posiłek możliwie owoców i warzyw kolacji. Zaleca się, aby zminimalizować spożycie produktów mlecznych, ponieważ uniemożliwiają odpływ limfy.

 • garderoba typu „O”

Nacisk musi być umieszczony tak, że uwaga nie jest przekazywany do „pasa”, a linia twarzy, szyi i nóg.

kostiumu: głęboki owalny dekolt, średniej długości długość spódnicy do kostek, łydek i wąskich pionowych linii, dyskretne wzory, asymetrii – połączenie różnych kolorów i tkanin, skośne cięcia sukienek, spódnic i bluzek; masywne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, łańcuszki i koraliki w kilku rzędach, chusty, szale.

nie pasuje: paski i pasy, zwężone i ciasną odzież, linie poziome, krótkie spódnice i teksturowane tkaniny.

0.

Wpisać „X”, „Hourglass” lub „8”

1.

Idealny typ kobiecej figury, która spotkała się absolutnie wszystkie proporcje – jasno określone talia, biodra równe objętości ramionach. Piękno i harmonia kształtu jest zachowana nawet wtedy, gdy przyrost masy ciała, jak zysk idzie do klatki piersiowej i bioder, a nie w pasie. Jedynym problemem, który może się zdarzyć nie jest szczególnie wybredna w żywności „klepsydry” – pojawienie się przyrostu masy nieestetyczne z „uszami” na udach.

 • Ćwiczenia

Szkolenie powinno być zorganizowane w taki sposób, że obciążenie jest taka sama jak w górnej i dolnej części korpusu. Zapisz lub przywrócenia klasy idealne proporcje pomoc aerobik, step, jogging, pływanie, joga, taniec.

2.

 • Odżywianie dla „klepsydry”

Dla tego typu figury jest typowa średnia tempo metabolizmu. Nie ma żadnych ograniczeń w żywieniu nie. Można jeść wszystko, ale bez fanatyzmu. Pani „X” tuczenia tylko wtedy, gdy zaczną jeść zbyt dużo. Wiedzieć, kiedy przestać!

 • Dressing jak „X”

Można używać żadnych opcji, które podkreślają talię i kobiece kształty, a obcisłe ubrania dopasowane, obcisłe modelu sukni z dekoltem, pasy i gorsety, ołówek spódnicę, płynących, lekką konsystencję i tkanin elastycznych.

3.

Ciało „V” lub „odwrócony trójkąt”

4. 5.

Charakterystyczną cechą przedstawicieli tego rodzaju organu – nieproporcjonalnie szerokie ramiona na tle dość wąskich biodrach i, co do zasady, nie bardzo wyraźnym pasie. Pierś może być zarówno małe i duże. – Płaskie pośladki. Często tego typu kształtu występuje u sportowców. Tkanka tłuszczowa występuje głównie w górnej części korpusu, w obszarze szyi, ramion i dłoni.

 • Ćwiczenia

W celu sprowadzenia ciała do żądanych ustawień, trzeba zrównoważyć górną i dolną część ciała za pomocą treningu siłowego, co daje maksymalne obciążenie minimalne podejść. Nadaje się na nartach i na rowerze, spacery z czynnikiem ważenia, bieżni, ćwiczenia aerobowe z ważeniem.

 • Catering na „odwrócony trójkąt”

Według dietetyków, metabolizm w przedstawicieli tego typu jest szybsze w godzinach wieczornych, więc śniadanie i kolacja powinna być lekka i kolacja – obszerna. Jest to konieczne, aby znacznie ograniczyć spożycie tłuszczu, soli i ciemne mięsa wędzonego. Podstawą diety jest, aby pokarmy bogate w węglowodany złożone (makaron, ziemniaki, ryż, płatki śniadaniowe, chleb), białego mięsa, ryb, owoców, warzyw i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu.

 • garderoba typu „V”

Wizualnie wąskie ramiona pomogą pionowy pasek i V-neck. Główny nacisk kładzie się na dolnej części ciała, szczególnie na nogi, przy widoku z góry masowe. Pomagają w spodnie i spódnice wyciętych skomplikowane i nietypowe kolory, podkreśla harmonię nóg i efektowne, przyciągające wzrok grafiki, piękne buty. W górnej części powinno być żadnych ciemnych i jasnych zdjęć, nadmiernej objętości i blasku, ale również nie nadmierne powitanie obtyanut. Musimy zapomnieć o napowietrzne naramienniki i rękawy typu „latarki”. Idealnym dopełnieniem wizerunku akcesoria staną się formy kanciaste.

6. 7.

8. 9.

Typ „H” lub „Prostokąt”

0. 1.

Właściciele prostokątnych kształtów różnią się zasadniczo równe ilości bioder, talii i piersi. Ciało, co do zasady, krępy, silny, o zgrabnych nogach. Trzon średni lub szeroki. Główne obszary problemowe – żołądek i szeroki pas, gdzie większość z nadmiaru tłuszczu został złożony. Jeśli silny przyrost masy ciała i tak skromne pasie mogą zniknąć całkowicie, dzięki czemu „prostokąt” jak „jabłko”

 • Ćwiczenia

„Prostokąty” są często narażone na nadwagę, ale pozbycie się dodatkowych kilogramów, miał szansę zbliżyć się do ideału kobiecej – klepsydry. Na temat sposobów poprawy dobre usługi będą służyć szybki marsz, jogging, pływanie, kołysząc prasę, wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, hula-hoop.

2.

 • Odżywianie dla „prostokąty”

W prostokątnym rysunek kobiet tempo metabolizmu jest umiarkowany, ale nadal jest niższa niż klepsydry, a więc w tym przypadku właściwe jest ścisła kontrola kalorii. Dobrze nadaje się lub białko dieta niskowęglowodanowa. Nie może być, aby ograniczyć spożycie soli, kiełbaski, piwo i palił.

 • garderoba typu „H”

Korzystne jest lepiej dać klasycznego krawiectwa i sportowy styl. Wygrać będzie wyglądać gęstej tkanki strukturalne, które utrzymują swój kształt dobrze „malowanie” talii. Kombinezon osłaniające polusolntse słońcu lub tulipan, proste cięcia spodnie lub zawężony, przycięte żakiety, bluzki z placu i owalnym dekoltem, krótkie rękawy, lub ich braku, drapowania na biodrach i klatce piersiowej. Wskazane jest, aby zrezygnować z długich prostych kardigany i żakiety, wąskie pasy i paski, zbyt delikatnych tkanin.

3.

load...