Rodzaje oplotem. Piękne włosy – to proste!

Moda tak kapryśna i zmienna. Ale każda dziewczyna lub kobieta pragnie być niepowtarzalna. Co może pomóc, aby wyróżniać się z tłumu i być inna każdego dnia? Oczywiście włosy. A jeśli włosy – warkocze?

load...

Dziś warkocze są bardzo popularne wśród mody. Wiedząc, jakie są rodzaje plecionki i jak tkają, pozwoli stworzyć najbardziej oryginalne obrazy. Będziemy krótko spojrzeć na niektórych rodzajów warkoczy i przedstawił oryginalność i wyjątkowość każdego z splotów:

Wiązki boczne) (plecionki

Wymagane materiały warkocze tkackich: Szpilki, pokryte gumą.

Stopniowe wdrażanie:

 1. Państwo dokonać rozstanie z przodu, gdzie było wybierać, zakończyć ją w środku korony. Kontynuuj zrobić przedziałek na tył głowy, utrzymując pola.
 2. Fryzura zrobi etapami, najpierw z jednej strony, potem drugą. Zacheshite włosy rozstanie z lewej strony z tyłu głowy. Przodu osobny nić „A”, o grubości około 2,5 cm, i dalej do części podziału czasowego. Obróć blokady 3 razy, w kierunku twarzy, palić, trzymać prawą rękę.
 3. Oddzielić lewej drugą część „B”, który znajduje się pod ściskał w prawej dłoni nici. Wielkość nić powinna być równa poprzedniej i biegnie od rozstania stawić czoła nad głową.
 4. Wciśnięta w Strand „B” lewą ręką przekręcić trzy razy, kierowanie z jego twarzy. Crosshair z zamkiem „A” znajduje się po prawej stronie i przekazać je w ramach tej części. Ręce są odwrócone.
 5. Prawe ramię Put dwie nici, przytrzymaj palce skrzyżowane nitki i oddzielić je, a następnie skręcone. Wycisnąć zamki, więc nie odpoczynek. W tym czasie, należy oddzielić nową nić lewą ręką, jak poprzednie. Nowej nici „C” na krzyż i przekręcić nić „A” zgodnie z nici „B”, który znajduje się na górze. Odwrotnej strony, połączyć nici „A” i „B” w jedną i przenieść je zarówno w prawej ręce.
 6. Powtórz krok 4 i 5, włącznie, aż do szyi.
 7. Już od szyi budują wiązki-kosę po włosach. I przecina obie nitki skręcone w jednym kierunku. Bezpieczne koniec plecionki gumką.
 8. Samo zrobić z drugą przedziałkiem z boku, etapowego w krokach 2-7 w odwrotnej kolejności.
 9. Owinąć końce warkoczy wewnątrz i poniżej kosą ustalenia spinki.

Ślina „rybi ogon”

Właściciele suit grube i proste włosy.

load...

Wymagane materiały do ​​tkania oplot pokryty gumą.

Stopniowe wdrażanie:

 1. Zacheshite tyłu włosy. Oddzielić dwie cienkie nici włosów o 2,5 cm, po jednej na każdej stronie skroni.
 2. Krzyż prawy kosmyk nad lewym.
 3. Trzymaj pasm prawą ręką, a drugą złapał nowej nici po lewej, tej samej wielkości, co poprzednie.
 4. Nowe pasmo przemierzają prawo. Lewa blokada będzie po prawej stronie, naciśnij przycisk, aby zablokować lewą rękę.
 5. Chwycić nowy zamek po prawej stronie. Przemierzają ją ze zwiększoną lewo, należy stosować na wierzchu. Naciska również prawa ręka popełnić.
 6. Powtórz kroki 4-5 aż do szyi.
 7. Kolejne Fishtail warkocze podobnie, wyciągając pasma wspólnego czupryną i krzyżuje je w środku.
 8. Zabezpieczyć końce gumy rożnie.

Francuski warkocz

Ten pluć na ich wykonanie jest bardzo podobny do klasycznej warkocz, ale w tym przypadku za każdym razem trzeba splot nowej nici.

Wymagane materiały do ​​tkania oplot pokryty gumą.

Stopniowe wdrażanie:

 1. Zbierz wszystkie włosy z przodu. Włosy splatane na później.
 2. Podzielić włosy na trzy części. Warkocz warkocz tradycyjny sposób.
 3. Przed rozpoczęciem przeciągania zamek po lewej stronie, chwycić dodatkowy Strand, który znajduje się obok głównego.
 4. Również być wykonane z prawej nici. I na przemian wykonać punkty 3-4, zdobywając za każdym razem nowe zamki.
 5. Z szyjkami zacząć ponownie warkocz warkocz normalnej. Czubki gumy krawat.

Tip fryzjerów: pluć okazało schludny i jednolite nici, spróbuj oddzielić je w małym paznokciem. W tym przypadku, paznokci od małego palca odgrywa rolę zęba grebnya.Esli chcesz ciasny warkocz, konieczne jest podjęcie bardziej subtelne kosmyki włosów i oplotem pociągnąć je w dół. Ale co najważniejsze, jest to niezbędne do wykonania jednolitego napięcia w całej pracy. Następnie warkocz jest płaska od początku do końca.

Spit „osiem”

Ta fryzura może być wykonana z bardzo długimi włosami.

Wymagane materiały plecionki plecioną 2 pokryte gumki, taśmy, szpilki.

Stopniowe wdrażanie:

 1. Zebrać wszystkie włosy w koński ogon w szyję i związać gumką.
 2. Normalna warkocz warkocz, związać końce gumką.
 3. Oznaczyć taśmę dwukrotnie długość warkocza i Muszka na górnym dziąśle. Końce cięcia taśmy. Bow podlega skośnego.
 4. Przechwytywanie warkocz pośrodku prawej strony, przekręcić go w prawo w półobrót i lewej górnej części mierzei zaostrzenia i lewo. Będziesz doświadczenie jak skręcony warkocz. Otrzymany pętli umieszczony tak, że jego środek znajduje się na tym samym poziomie co górna zespołu. Zabezpieczyć sworznie pętli wzmocnienia.

Następnie przekręcić pluć pół, który został w lewo, pół obrotu i złóż go w prawo, pod łukiem. W ten sposób tworzy się drugą część grupy ośmiu. Zamocować oplot pod łukiem z prawej strony.

A to nie wszystkie rodzaje plecionki, które mogą być użyte.

Zdolność do plecionek i warkoczy warkocz oferuje nieograniczoną lot fantazji miejsca, aby stworzyć inspirujące obrazy. Nawet najbardziej prosty klasyczny warkocz z trzech pasm mogą uzupełnić swój wygląd i sprawi, że zaskakująco atrakcyjne. Najważniejsze – nie bój się eksperymentować. Może nie uda się za pierwszym razem, nie tracą serca. Pociąg na siebie, dzieci, dziewczyny. Można nawet zorganizować spotkania „Home” i splot warkocz siebie. Kto wie, może masz prawdziwy talent. Idź na całość!

load...