Rodzaje makijażu oczu

Zawartość:

Brak brzydkie kobiety – czasami błędnie podniósł kosmetyki i niezdolność do niej korzystać. W tym mężczyźni zwracają uwagę przede wszystkim, patrząc na twarz dziewczyny? Oczywiście, w jej oczach. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak podkreślić atuty i ukryć drobne niedoskonałości naszych oczach – może się nauczyć, poznanie podstawowych tajników makijażu. Nie wystarczy wiedzieć, jak stosować tusz do rzęs, cień, to jest bardzo ważne, aby zrozumieć, w jakiej sytuacji, aby dać pierwszeństwo do określonego koloru. Aby to zrobić, starannie uporządkować jakie rodzaje makijażu oczu, są i jak ich używać prawidłowo.

load...

Codziennie Makeover

Budzi się wcześnie rano, będziemy myć, szczotkować zęby i patrzy w zamyśleniu na kosmetyczki, próbuje dowiedzieć się, jak uczynić swoje oczy dzisiaj. Tyle, ile może chcemy być piękne i niepowtarzalne, konieczne jest, aby pamiętać, bardzo ważną zasadę: dzień nasz makijaż powinien wyglądać bardzo naturalnie. Kosmetyki z przodu jest zobowiązany podkreślić nasze naturalne atrakcje, nie widocznych z powodu jego nasyconych, jasnych kolorach. Więc gdzie czego zacząć codzienny makijaż oczu? Może zastosować cień na powiekach:

Cień do makijażu oczu dzienne

Na dzień makijażu korzystne jest odcień światła, stonowanych kolorach. Wybierz jasnobrązowy, beżowy, szary – ten, który najlepiej pasuje do koloru oczu i włosów. Jeśli okaże się, że trudno odpowiedzieć, jakie rodzaje cieni Ci bardziej pasuje, należy wiedzieć, że jest brązowe i beżowe odcienie są uniwersalne dla prawie każdej dziewczyny. Umiejętne wykorzystanie tych cieni doskonale koryguje takich małych wad, a także, czy daleko osadzone oczy i zwisające powieki „wybrzuszenia” oczy.

Jeśli chcesz dodać blasku jego oczu, a następnie słuchać następującej rady. Na przykład, spróbuj rozjaśnić wewnętrznego kącika oka, powodując mu odcień jaśniejszy odcień niż stosowane na górnej powiece. Inna opcja – zastosowanie brzoskwiniowym rumieńcem na środku górnej powiece, tuż pod czoło. Trzecia opcja – spędzić białym ołówkiem na krawędzi dolnej powieki i wymieszać delikatnie z linii palców. Takie sztuczki makijażu, które pomogą Ci wygląd bardziej otwarte i świeże.

Tusz do rzęs

Bez względu na to jak jesteśmy mistrzami w nakładających cieni, ale bez maskary na rzęsy skrócie „łysy”. Więc należy używać tuszu do rzęs, aby dokończyć obraz. Nie zapomnij, że będzie wyglądać na miejscu w codziennym makijażu dziesięciu warstw tuszu na rzęsach. Tylko jeden lub dwa pociągnięcia pędzlem z atramentem w celu uczynić nasze rzęsy stają się bardziej jasne i atrakcyjne. Jeśli jesteś brunetką, a następnie dać pierwszeństwo czarnym tuszem. Blond, brązowy i czerwony, można eksperymentować z brązowym, ciemnoszarym.

load...

Dziewczęta często nie są pewni, czy atrament odcień dolne rzęsy potrzebują. Odpowiedź: gdy codziennie make-up nie jest konieczne. Co do zasady, dolne rzęsy przyciemnione „przeciążenie” makijaż, patrzy prowokacyjne i nieodpowiednie w świetle dziennym. Jednakże, jeśli nie sądzę drogę bez pomalowanych dolnych rzęsek, zrób to w tuszu, jaśniejszym odcieniu niż górnych rzęs. Na przykład, jeżeli kolor podstawowy tuszu do rzęs czarny, może zmniejszyć odcień szarości czarne, a jeśli brązowy – to jasnobrązowy. Ponadto, nie jest bezbarwny tusz do rzęs – to daje Twoje rzęsy bardziej zadbana i dobrze zaokrąglony wygląd.

Eyeliner

Oczywiście, dla dziennego makijażu oka ołówkiem całkowicie opcjonalne. Istnieją jednak przypadki, w których dziewczyny po prostu chcą się ukryć drobne niedoskonałości. Na przykład, jeśli masz lekko wystające oczy, prawidłowa linia ołówek aplikacja na górnej powiece będzie „pogłębić” oko, dzięki czemu jest dużo bardziej atrakcyjne. Farbują lepiej wybrać, aby dopasować podstawowe cień do oczu – za jeden lub dwa odcienie ciemniejsze. Aby uzupełnić wyglądał bardziej naturalny i dokładny, spróbuj delikatnie stosowane do linii cienia na powieki.

Zastosuj eyeliner ołówek na dolnej powieki nie jest zalecana do dziennego makijażu. Ponownie, jest to dopuszczalne, aby skorygować żadnych widocznych braków waszych oczach. Jednak nawet w tym przypadku, nie można używać ołówka czarny – w przeciwnym razie istnieje ryzyko zepsuć makijaż, dzięki czemu jest celowe i niechlujny.

Kształtowania brwi

Każdy wie, że nasze brwi – jest kształtowanie nasze oczy, jak ramka gem. Jest zatem bardzo ostrożnie odnosić się do faktu, że są one prawidłowo i starannie urządzone. Idealny kształt brwi, odpowiednie dla danego typu osoby, która będzie nie tylko podkreślają piękno oczu, ale także zwiększyć ogólną wrażenie makijażu.

W ciągu dnia makijaż jest całkiem możliwe, aby podkreślić kształt brwi specjalnym ołówkiem lub eyeshadow. Przy wyborze koloru odnoszą się do koloru włosów. Jeśli jesteś blondynką, to najlepiej używać jasnych, ciepłych odcieniach, a jeśli brunetka, można użyć ciemniejszego koloru. W każdym razie, kolor brwi powinny być nieco ciemniejsze niż włosy – o jeden ton. Do brwi były schludne, zadbane wygląd, należy uczesać specjalną szczotką lub użyj żelu do brwi.

Wieczorem make-up

Wreszcie dzień pracuje nad i można iść z przyjaciółmi na wycieczkę przyjemności lub klubu nocnego. Jest tu istotne wieczorem makijaż oczu – jasny i elegancki. Jeżeli dzień, w makijażu nacisk położono na naturalność i naturalności, w godzinach wieczornych, zasady te są niewłaściwe. Przy sztucznym świetle iw ciemności, twoje oczy powinny być jasne i niepowtarzalny, więc dasz swoją wyobraźnię i wybrać najbardziej nasycone kolory i odcienie.

Cień wieczorem makijażu oczu

Na wieczór zmieścić najjaśniejsze, najśmielszych odcienie cieni. Nie jest konieczne, aby ograniczyć sobie spokój, ciepłe kolory – może również próbować niebieski, turkusowy, fioletowy, zielony cień do oczu. Wystarczy dopasować różne rodzaje perły i wspaniałych odcieniach. Główna zasada – muszą być połączone z kolorem oczu.

Jeśli jesteś właścicielem hipnotyzujące zielone oczy, jesteś idealny odcień fioletowy – podkreślają tajemnicy i mistyki wzroku Twojego wiedźmy. Aby usunąć notatkę wulgarności, połączyć ten kolor z innych odcieniach: Złoty, brzoskwini, beżu. Inną opcją greeneyed piękności – odcień brązowy połączeniu z brązu i miedzi odcieni. Ten makijaż sprawi, że wyglądają bardziej wyraziste i sexy.

W żadnym wypadku nie należy używać jasny odcień niebieskiego – kolor ten nie jest całkowicie odpowiedni kolor zielony oko. Również niefortunne jest wybór czarnych cieni, więc dadzą oczom szorstką, zaniedbany wygląd. Jeśli jesteś na ciemnych cieni, a następnie dać pierwszeństwo do ciemnobrązowego, wygląda bardziej harmonijnie na powiekach zielonych oczach.

Dla niebieskimi oczami w wieczorem makijażu lepiej nie używać jasnych odcieni cieni, bo z nich będzie wyglądać nudne i zwyczajne. Byłoby znacznie lepiej, gdyby wybrać ciemne, jasne kolory. W rzeczywistości wybór dla niebieskich oczach dziewcząt jest ogromny: to brąz i srebro, a odcienie oliwkowe. Patrz uważnie na te kolory wpisują się w obrazie, a nie tylko w połączeniu z kolorem włosów, ale również z kolorem ubrania

W brązowych oczach dziewcząt po prostu niewiarygodnie duży wybór kolorów i odcieni cieni wieczorem makijażu. Brunetki mogą korzystać czarny, srebrny, złoty, brązowe odcienie. Blond i Brunet o brązowych oczach doskonale nadaje beżowych, piasek, różowy i zielony odcień. Spróbuj użyć kontrastującym kolorze, aby swoją wyrazistość oczu.

Mascara wieczorem makijażu

Jeśli jesteś jedną z tych dziewczyn, które kochają jasne rzęsy farby, a następnie stworzenie makijażu wieczorem oka daje wiele przyjemnych chwil. Doświadczeni Wizażyści oferują zastosować co najmniej trzy warstwy tuszu do rzęs na wieczór światło. Oto jak to zrobić:

  • Nałożyć pierwszą warstwę maskary z rzęs od nasady, przenosząc się do wskazówek.
  • Po wyschnięciu atramentu, delikatnie nałożyć drugą warstwę na czubkach rzęs.
  • Znowu do przodu, gdy atrament wysycha i powoduje trzecią i ostatnią warstwę od nasady do końcówek rzęs.

Po tych prostych krokach, dostaniesz długie, gęste rzęsy. Ważne jest, że maskara była jakościowa i nie sklejają rzęsy, makijaż inaczej dostać niechlujstwa. Podczas stosowania tuszu do rzęs, można dokręcić trochę pędzel rzęsek, lub użyć specjalnego narzędzia do zwijania rzęs. Pamiętaj, że na wieczornym makijażu i można użyć wodoodpornego tuszu do rzęs: nagle po tym, jak bye wieczorem czeka partię pianki lub pływanie w basenie?

Eyeliner

Oczywiście, aby urozmaicić oczy i można używać ołówka, ale płynny eyeliner wygląda o wiele bardziej spektakularne! Nigdy nie wyciągać luksusowe, gładką strzałki zwykłym ołówkiem, a przy użyciu eyeliner będą wyglądać niesamowite! Nie jest konieczne stosowanie klasyczny czarny kolor, można wybrać złoty, zielony, brązowy, a nawet różowy eyeliner. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i reszta palety makijażu.

Niestety, w celu dokładnego i precyzyjnego rozgraniczenia ciekłego eyeliner, potrzeba dużo praktyki. Ale jeśli opanujesz tę technikę, staniesz się prawdziwą królową wieczoru! Jeśli nigdy wcześniej nie podniósł pędzel, płynny eyeliner, to nie ma potrzeby eksperymentowania bezpośrednio przed publikacją, lub w pośpiechu, jesteś całkiem zepsuć makijaż. Działać z wyprzedzeniem, ale raczej spróbować swoich sił na papierze, delikatnie myć prorisovyvaya linii wykładziny.

Oto czego nie robić, nawet w wieczorem makijażu – tak to jest użycie ciekłego eyeliner na dolnej powieki. Jeśli więc trzeba podkreślić oczy po obu stronach, na dole jest lepiej zrobić to za pomocą ołówka lub cienie. W przeciwnym razie, można upiększyć nie tylko obraz, ale dodać twarz dziesięć do piętnastu dodatkowych lat.

Brwi dekoracja makijaż wieczorem

Celem każdego wieczorem makijażu – sprawi, że atrakcyjne i właściwego kształtowania brwi nie jest wyjątkiem. Gdybyśmy codziennie makijaż starannie podkreślić brwi neutralne kolory, a następnie wieczorem możemy sobie pozwolić na lepszą wersję.

Jeżeli strona odbędzie się w nocy, to może również pozwolić sobie brwi, że pełne dwa odcienie ciemniejsze niż kolor włosów. Jedyna prośba – nie przesadzaj, w przeciwnym razie młodej, atrakcyjnej dziewczyny, istnieje ryzyko stania się pani w średnim wieku. Nie jest wykluczone, że po spacerze po mieście, gdzie swoje ciemne brwi będzie wyglądać właściwe, zostaną wybrane w każdej kawiarni lub restauracji – jest coś, facet będzie zaskoczony, jeśli spojrzeć na twarz!

Kolejny trend mody oka makijaż wieczorowy – brwi ozdobić lub cyrkonie koraliki musujących. Są one przyklejone do zewnętrznych końcach brwi ze specjalnym klejem kosmetycznej. Ale uważaj: jeśli używasz makijaż oczu błyszczących cieni, kamienie na brwi – to przesada.

Po opanowaniu podstawowych zasad makijażu, zawsze będziesz wyglądać młodo i atrakcyjnie. Życzymy powodzenia!

load...