Rodzaje i technika masażu piersi

Masaż piersi – unikalny zabieg, który pomaga kobiecie, aby piersi jędrne i piękne. Z biegiem lat, nawet dla tych, którzy mają wspaniały biust, kształt i atrakcyjność jego znacznie się pogarsza. Masaż piersi pomaga ciągnąć tę uwodzicielską i wrażliwą część kobiecego ciała, aby go poprawić, a nawet zwiększyć. Ponadto, procedura ta jest dobra rozgrzewka targów seks przed namiętną noc miłości.

load...

Masaż piersi muszą być wykonywane bardzo ostrożnie, ostrożnie i delikatnie. Jest to efekt w niektórych tkankach ciała i mechaniczne metody reflex. Jeśli technika masażu piersi jest wykonywana prawidłowo, możliwe jest, aby poprawić kształt biustu, a procedura jest zapobieganie zwiotczenie i rozwój takich niebezpiecznych chorób, takich jak rak piersi i rak.

Wartość masażu piersi

Są 2 powody, masaż wymagające:

  • Estetycznie nieprzyjemny wygląd;
  • Problemy fizjologiczne.

Procedura ta poprawia krążenie krwi i jest doskonała profilaktyka różnych rodzajów nowotworów.

load...

Masaż piersi powinny być wykonywane w takich kategorii osób:

  • Kobiet, w wieku ponad 30 lat;
  • Tych, którzy potrzebują lift skóry piersi i zwiększyć jej rozmiar;
  • Kobiety podczas karmienia piersią, aby uniknąć stagnacji mleka i nie rozwijać zapalenie sutka i piersi.

Jak masować piersi, poinformować lekarza-mammolog, więc należy udać się do niego o poradę.

Korzyści z masażu są ogromne. Po pierwsze, to łagodzi ból w klatce piersiowej podczas menstruacji. Po drugie, eliminując obrzęk piersi. Po trzecie, usuwa wad zewnętrznych, takich jak blizny i rozstępy. Ponadto, masa zapobiega zastojowi mleka matki podczas laktacji i rozwiązuje nienowotworowych guzków.

Dzięki masować skórę zaspokojony ze składników odżywczych, poprawia krążenie krwi w tkankach, skóra staje się miękka i elastyczna.

Wykonywanie masażu

Do zabiegu zaleca się stosować specjalny olej lub krem ​​do masażu, który nie rozciągać skóry.

Prawie każdy rodzaj masażu zaczyna się głaskania. Posiada ręce w kierunku ruchu wskazówek zegara. Drugim kierunkiem jest rozciąganie nabłonka.

Następnie trzeba wykonać szlifowanie. Jest ona przeprowadzana bezpośrednio palcami. Konieczne jest przeprowadzenie ruchu w kręgu dla lepszego przepływu krwi w gruczole piersi. Jeśli jest duża, można wykonać masaż dłoni.

Po zmieleniu wykonywana jest ugniatanie. Jest ona przeprowadzana palcami. Najważniejsze jest, aby złapać i delikatnie wycisnąć niewielką część piersi. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy ruch powinien być ostrożny, aby nie mieć siniaki lub zasinienie.

Przedostatni etap masażu jest effleurage. Jest ono prowadzone z tyłu ręce. Kierunek ten czas w lewo. Ruchy są miękkie gwałtowne uderzenia.

Ostatnim etapem jest uważany za drgań. Wykonana jest z wyciągnięcie ręki, ruch przypominający stukanie.

Masaż profilaktyczny

Aby zapobiec występowaniu chorób piersi, konieczne jest, aby wykonać masaż 2 razy w 7 dni. Musi wynosić co najmniej 100 ruchy rąk w okręgu.

Jeśli kobieta chce zwiększyć rozmiar piersi i poprawić kształt, konieczne jest nie tylko do wykonywania masażu, ale również zmodyfikować swoją dietę. Ona powinna zapomnieć o palenie i picie alkoholu.

Rodzaje masażu piersi

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów masażu piersi w celu zwiększenia podciśnienia. Na jego realizację trzeba będzie zakupić specjalne urządzenie, które wynalazł angielskiego chirurga plastycznego Rodzher Houri. To oznacza 2 miski, tworząc podciśnienie, jest przymocowany do korpusu za pomocą biustonosza. Urządzenie powinno być noszone na co najmniej 10 godzin, zaleca się, aby nosić go w nocy. Może być stosowany do masażu próżniowego specjalistycznych banków. Przed wykonaniem konieczne stosowanie na skórę niewielką ilość kremu lub oleju, następnie wykonać ruch w kierunku pachy. Nie można wywierać silną presję na bank, wszystkie ruchy są lekkie i umiarkowane.

Masaż nie więcej niż 5-10 minut trwa, po kilku sesjach można zwiększyć czas. Jeden kurs to 10 procedur, zaleca się po 1-2 dniach odpoczynku, a następnie powtórzyć przebieg.

Aby wykonać masaż kobiecych piersi, możliwe jest użycie metody chińskiej. Jest przeznaczony do intensywnego wzrostu najpiękniejszej części ciała każdej dziewczyny. Istotą jest stymulowanie niezbędnych obszarów za pomocą 2 specjalne kulki. Kropki umieszczony 13 cm nad ze splotu słonecznego. Muszą być masować delikatnie za pomocą kul. Stymulacja trwa najwyżej pół minuty, po czym następuje przerwa, to procedura została powtórzona. Następnie należy pokatyvanie stóp kulki, ponieważ są one punktem, który jest również odpowiedzialny za wielkość piersi.

Jest to popularny rodzaj masażu. Jego działanie opiera się na wpływie strumieniami wody na organizm. Masaż dla windy piersi jest łatwy do przeprowadzenia w domu podczas brania prysznica. Ciśnienie nie powinno być bardzo silna. Hydromasaż odbywa się wodą, że temperatura jest najbardziej wygodne dla kobiety. Jest to konieczne, aby okrągły strumienia ruchu do 10 razy z każdej strony. Obserwowani przez dolną przepływu w okolicy klatki piersiowej i żeber i powtórzyć proces istnieje. W tych strefach, ciśnienie może być zwiększona. Musimy przejść od dołu do góry. Z hydromasażem zoptymalizowany krążenie, uelastycznia mięśnie klatki piersiowej i wzmacnia mięśnie. Zaleca się, aby wykonać na przemian masującym połączeniu z rozpraszaniem, można osiągnąć pożądany efekt szybko.

Nie tak dobrze znane, ale nie mniej skuteczne jest taoistycznych masaż piersi kobiet. Opiera się ona na fakcie, że podniecenie piersi przyczyna, tak że prolaktyna jest produkowany.

Z poziomu tego hormonu zależnego wzrostu piersi u dziewcząt w okresie dojrzewania i produkcji mleka u kobiet w okresie karmienia piersią.

Jeśli zwracamy masaż w sposób regularny, wtedy naturalnie zwiększyć piersi po długim czasie. Aby przyspieszyć proces zaleca się używać kosmetyków zawierających hormony roślinne, robić ćwiczenia na mięśnie piersiowe z wykorzystaniem specjalnych symulatorach.

Przed rozpoczęciem taoistycznych rąk masażu należy wcierać dobrze, więc one były ciepłe. Należy przyjąć pozycję siedzącą i zrelaksować całe ciało, można włączyć spokojnej muzyki medytacyjnej. Pierwszym krokiem jest szeroko hodować palce i umieść obie dłonie na jego klatce piersiowej, tworząc zgrabny ruch w okręgu, obejmującym obie piersi. Bardziej znakomitymi ruchy, tym szybciej będzie pozytywny wynik. Kurs masażu kilku miesięcy, najważniejsze – do wykonywania swoich codziennych 1-2 razy.

Refleksologia – unikalna metoda oddziaływania na klatce piersiowej, który znany jest w medycynie orientalnej. Oni umiejętnie własnością gejsze. Procedura ta jest punktem masaż efekt naprawczych. Szczególnie rezultacie występuje, jeśli w trakcie wykonywania ruchów, aby używać oleju do powiększania piersi.

Magiczne punkty znajdują się pomiędzy trzecim i czwartym żebrem, są one nazywane „Stimpy” i „Dante”. Wykrycie ich jest dość prosty: trzeba znaleźć obojczyk i delikatnie zejść, znaleźć trzecie żebro. Wokół niego są niezbędne punkty akupunktury.

Dla maksymalnego efektu zalecane jest stymulowanie tarczycy punkt depresji poniżej karku i ramion. Masaż nie więcej niż 10 minut trwa. Pożądane jest, aby połączyć je z zabiegów wodnych, podczas gdy wzrost piersi w rozmiarze, będzie elastyczna i sexy.

Można wykonać masaż samodzielnie. Istnieje specjalna technika samodzielnego masażu. Najpierw trzeba dokonać uderzeń światła, kierunek jest w kierunku obojczyka, powtarzane aż do 5 razy, a następnie cięcie ruch jest ograniczony do ręki w kierunku od brodawki do obojczyka (5 razy). Można użyć innej techniki. Z jednej strony klatki piersiowej zapięciem i drugą dotykając delikatnie na ramieniu, a skóra wokół nieruchomej piersi przez 60 sekund. Konkluduje krokiem jest głaskanie dłońmi po 2 minutach.

Wiadomo cryomassage. Jest ona przeprowadzana z kostkami lodu. Dzięki nim staje się bardziej jędrne piersi i zawsze w dobrej kondycji. Do odpowiednich procedur zwykła woda zamrożone. Można użyć wywar z pietruszki lub rumianku. Procedurę przeprowadzono w ruchu kołowego na skórę sutka, a potem w kierunku brodawki obojczykiem. Każdy dotyk powinien być łatwy i przyjemny.

Jest to możliwe do przeprowadzenia masażu, nasycając skórę gorącą parą roślin leczniczych. Aby to zrobić, należy dodać 2 litry wody do pojemnika, dodać do niego 150 g oregano i taką samą ilość rumianku, umieścić na wolnym ogniu i doprowadzić do wrzenia. Zaparzać przez 30 minut, odcedzić. Wlać bulion wynikowy do miski, pochylić się nad nim karmić piersią i wziąć kąpiel w ciągu 15 minut. Po zabiegu smarować krem ​​piersi z efektem naprawczym i wykonać masaż manualny. Po pierwsze, należy masować piersi okrężnymi ruchami wskazówek zegara. Potem szlifować go. Od brodawki do góry zrobić identyczną Tartak ruch. Ogrzewać skórę wykonać effleurage i masażu wibracyjnego z lekkich uderzeń do zakończenia.

Przeciwwskazania

Masaż nie jest zalecany w następujących przypadkach:

  • Gorączka;
  • Obecność stanu zapalnego w organizmie;
  • Podczas ciąży.

Zaleca się, dla każdej kobiety, aby żyć zdrowo i obejmują w diecie pokarmów, takich jak mięso z kurczaka gotowana, sok pomarańczowy i zielonej herbaty.

load...