Rodzaje i sposoby wyjaśnienia włosy

Każda nowoczesna kobieta wie, jakie rozjaśnienie włosów istnieje. W całej ich różnorodności, procedura ta jest dość skomplikowana, a czasami wynik jest daleki od pożądanego. Po tym wszystkim, celem jest nie tylko rozjaśniania włosów i nadać im niezbędnej cień i ochronę konstrukcji.

load...

Kiedy nieprawidłowo dobrane barwnika barwienia lub nadużywanie technologii zwiększa ryzyko zachorowania matowa, martwe i nad suszone włosy. Aby rozwiązać ten problem może być tylko otraschivaniya nimi do pierwotnej długości i usuwanie uszkodzonych.

Metody wyjaśnienia włosy

Rozjaśnionych włosach można uzyskać na kilka sposobów:

 • Blondirovanie (całkowite usunięcie barwnika);
 • Rozjaśnienie barwy klasyczne (2);
 • Blondirovanie czerwonych włosów, ciemne włosy (oświetlenie i nadające naturalny kolor);
 • Blondirovanie blond włosy (nieco cieniowania, dając efekt wypalonej);
 • Platyny bielenia (preparat białego koloru z metalicznym połysku);
 • Blondirovanie ściemniania korzeni (korzenie specjalne barwienia w celu nadania naturalnym);
 • Blondirovanie nadania barwy (faza 2: klarowania, a następnie przy użyciu tonik lub odcień farby preparatu);
 • Zaznaczania (rozjaśniania część);
 • Ombre włosów (rozjaśniania u dołu);
 • Strefowe wyjaśnienie (indywidualna sekcja);
 • Brondirovanie (związek pośredni pomiędzy ciemnym i jasnym zabarwieniu mieszając wiele odcieni).

load...

Kolor farby do włosów rozjaśnić każdy wybiera własną rękę, do harmonijnego związku tsvetotip specjalistów zaleca, aby wziąć pod uwagę: zima, wiosna, lato, jesień. Każdy tsvetotipu powinni stosować najbardziej odpowiedni dla nich farba kolory:

 • „Winter” Dziewczyny najlepiej wybrać lekkie odcienie popiołu;
 • Dziewczęta „Wiosna” – A miód i lekkie brązowe;
 • „Lato” – szary blond, Pearl bladej słomy;
 • Do jasnej „upadku” bardziej odpowiednich nasyconych kolorach, zwłaszcza wygranej – brąz, złoto, miedź.

Istnieją profesjonalne konstrukcje do oświetlenia i nowoczesnej technologii, aby dać spektakularne odcienie.

Jednak proces ten można wykonać w domu, jeśli wiesz jak rozjaśnić włosy nieszkodliwe.

Aby to zrobić, należy dokładnie zapoznać się z funkcji i technologii barwienia, za pomocą konkretnych środków. Uzyskać jaśniejszy odcień:

 • Wykonywania wyjaśnień lub gidroperita supra;
 • Za pomocą środków ludowej.

W każdym razie, nieszkodliwe, aby rozjaśnić włosy, trzeba podjąć odpowiednie środki ostrożności (reakcja alergiczna może wystąpić po zabiegu). Sądząc po opiniach, większość dziewcząt preferują supremum. To pozwala zmniejszyć nasycenie zamki przed malowaniem, aby je rozjaśnić, a nawet poprawić wynik uzyskany po nieudanej barwienia.

Aplikacja nie pozwala gidroperita bezpiecznie rozjaśnić włosy: zawiera mocznika i nadtlenku wodoru w interakcje niszczy pigment, więc trzeba ostrożnie i nie używać zbyt często. To nie zawsze jest możliwe, aby uzyskać pożądany kolor na raz, w niektórych przypadkach konieczne jest, aby powtórzyć procedurę w ciągu 2-3 dni.

Wykorzystanie zasobów naturalnych

Uzyskaj rozjaśnionych włosach korzystania z nich nie uda, ale lekkie rozjaśnienie bez uszkadzania jest wykorzystanie cynamonu, miodu i rumianku. Z cynamonem zarządza kilka odcieni rozjaśnić ciemne włosy i nadać im zadbany wygląd. Wymieszaj 3 łyżki. L. Cynamon wodą destylowaną. Otrzymaną zawiesinę stosuje się do głowicy.

Miód mieszania (3 łyżki. L.) i sok cytrynowy (cytryna z: 1) w celu uzyskania środków do przedstawienia. Wynik – złoty połysk rozjaśniania 1-2 tony.

Ciemne włosy nie zauważy wyniki stosowania rumianek, ale jasny kolor Shining akwizycji danych. Najprostszym sposobem, aby rozjaśnić – maska ​​z kwaśną śmietaną.

Rabarbar zapewnia efekt wybielający. Nie wymaga ścisłego przestrzegania proporcjach. Rabarbar powinny być pokryte ocet jabłkowy całkowicie wrzenia mieszaninę przez 15 minut, w postaci ciepła przyłożonego do włosów. Po użyciu go przez 2 tygodnie, będą one lżejsze o 2 tony.

W trosce o wyjaśnienie włosy

Przebarwienia znacznie uszkodzić włosy rozluźnia warstwę łuszcząca się i sprawia, że ​​porowata. Utrata wilgoci stają się suche i łamliwe. Do opieki nad nimi, potrzebujemy pieniędzy na efekt nawilżający.

Pod wpływem działania promieni słonecznych rozjaśnionych włosach więdną, tracą połysk. Przy wyborze produktów do pielęgnacji powinny być preferowane do tych, które zawierają filtry UV.

Shine blond włosy znika pod wpływem stylizacji z silnym utrwaleniu. Zalecamy stosowanie specjalnego narzędzia przeznaczonego do włosów farbowanych.

Po dwóch tygodniach po wybarwieniu z blond włosami pojawia się nieprzyjemny zażółcenie. Aby się go pozbyć, trzeba zastosować profesjonalne szampony koloryzujące.

Jeśli używasz żadnych środków do koloru trzeba wiedzieć, jak bezpiecznie rozjaśnić włosy i zachować je zdrowe, błyszczące, żywe.

load...