Rodzaje estetyczny ginekologiczne

Zawartość:

Kameralny tworzywa sztucznego – jest to dziedzina medycyny związanych z ginekologii, chirurgii i jako zaskakujących dźwięków, z psychiatrii. Po genitaliów wady mogą powodować nie tylko problemy zdrowotne, ale także problemy psychologiczne związane z niezadowolenia ze swojego życia seksualnego. A jak wiadomo, sfera seksualna – jest integralną częścią ludzkiego życia, wpływa nie tylko zdrowie, ale również na stan psycho-emocjonalny. Dlatego też, w dziedzinie chirurgii estetycznej ginekologii od dawna aktywnie praktykowane w Ameryce iw Europie. W Polsce – jest to wciąż stosunkowo nowe zjawisko, ale nadal popyt na takie medycyny nabiera rozpędu.

load...

Niedawno kobiet waha się mówić o intymnych narządów płciowych plastikowych, to po prostu nie została przyjęta. Ale teraz sytuacja się zmieniła. Kobiety chcą być doskonały i piękny w każdym calu. Odnosi się to nie tylko do twarzy i ciała, ale również części bardziej intymnych. Bardzo często wady zewnętrznych narządów płciowych mają negatywny wpływ na życie seksualne kobiet. Pojawiają się skomplikowane, kobieta zaczyna się wstydzić swojego ciała i wyrażać siebie w seksie, a wszystko, co wpływa na relacje z partnerem. Oczywiście, operacja w dziedzinie ginekologii estetycznej zasadniczo nie zmienia niczego w życiu pacjentów, zmiany występujące w stanie umysłu, który jest bardzo ważne.
Powrót do spisu treści

Formy z tworzyw sztucznych intymnych

Wszystkie operacje w dziedzinie rzeźby ciała intymnych kobiet zwykle dzieli się na 2 grupy. Pierwsza grupa obejmuje interwencji chirurgicznej, której celem jest poprawienie wyglądu narządów płciowych (zmianę kształtu warg sromowych – Plastyka, dziewica odzyskiwania – chirurgia odbudowy, operacji na łechtaczkę). Druga grupa obejmuje operację mającą na celu przywrócenie funkcji organizmu, które zostały utracone po ciąży, porodu i po przebytych chorobach (operacje do pochwy, deflowering metod chirurgicznych, skręcenia krocze korekcji, etc.).

Niezależnie od operacji, powinno być bardzo poważne o wyborze kliniki, które będą prowadzone przez doświadczonych lekarzy i przestrzegać wszystkich zasad sterylności.

Po intymnej tworzywa sztucznego, wykonane przez niewykwalifikowany ekspertów, może prowadzić zarówno do zarażenia i uszkodzenie nerwów.


Powrót do spisu treści

load...

Zmiana rozmiaru i kształtu warg sromowych

Wszystko w naszym organizmie jest zaprojektowany z poczuciem. I strukturę narządów płciowych nie jest wyjątkiem. Normalne położenie sromowych jest uważana za odpowiednią, gdy warg sromowych obejmować małe. To ogranicza wnikanie do zakażenia pochwy. Ponadto wargi utworzyć pewną genitalia reżimu temperatury. Przez Plastyka kobiety używają, gdy nie są zadowoleni z wielkości i kształtu warg sromowych wargami. W trakcie operacji, aby zmienić kształt warg sromowych jest często albo usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, albo odwrotnie, wargi są wypełnione tłuszczem. Co do zasady, operacja wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, a jego czas trwania wynosi około 30 minut.

Najbardziej zażądał operacja w dziedzinie ginekologii estetycznej uważane intymnej plastikową warg sromowych mniejszych warg. Jest ona przeprowadzana przy wydłużeniu lub asymetria warg sromowych. Jeśli długość wargi kiedy trakcja jest większa niż 4-5 cm, wargi są uważane być zwiększona, ale warto zauważyć, że wielkość i kształt warg sromowych wargami – jest charakterystyczny dla każdej kobiety, która może zmieniać się wraz z wiekiem i po porodzie.

Praca dla korekcji warg sromowych mniejszych trwa około 40 minut, w znieczuleniu miejscowym, po czym szwy są stosowane śródskórne kosmetycznych. Ten kameralny plastikowy pozostawia praktycznie żadnych blizn, jak genitalia mają bardzo dobre ukrwienie. Po zabiegu, pacjent musi obsługiwać chlorheksydyny miramistinom brzegu rany lub kilka razy dziennie przez 10 dni. Należy zapomnieć o 2-3 tygodnie, aby odwiedzić basen, saunę i siłownię, a także intymności seksualnej.

Kameralny Plastic wargi – jest to najbardziej popularny wśród kobiet procedura, która ułatwia proces higieny osobistej, pozwala nosić bieliznę szczery, dzięki estetycznej rodzaju genitaliów.
Powrót do spisu treści

Kameralny Plastic łechtaczka

Łechtaczki u kobiet – mały penis, ma ogromny wpływ na życie seksualne, z powodu jego wrażliwości odgrywa ważną rolę w osiąganiu orgazmu. Czasami niektóre kobiety od urodzenia lub po urodzeniu, i urazy łechtaczka jest ukryta lub fałd skóry lub blizny. I to powoduje problemy kobiet w czasie kontaktu seksualnego w uzyskaniu doznań seksualnych. W takich przypadkach, tworzywa sztucznego intymnej łechtaczki jest odsłonięcie łechtaczki. Czasami kobiety wykonujące operacje, aby zwiększyć lub zmniejszyć łechtaczkę.


Powrót do spisu treści

Wskazania do chirurgicznego defloracji

Chirurgiczne defloration pokazuje kobiety, których deflowering nie występują naturalnie z powodu cech strukturalnych błony dziewiczej. Wiadomo również przypadki nieperforowanej błony dziewiczej, kiedy miesiączka krew nie może wydostać się i gromadzi się w pochwie. To patologia nazywa zarośnięcie. W przypadku operacji atresia jest konieczne. A im szybciej, tym lepiej.

Chirurgiczne defloration wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Tydzień po tym zabiegu, pacjent może prowadzić normalne życie seksualne.
Powrót do spisu treści

Działanie plastikowej osłonie

Czasami powikłania poporodowe, takie jak pominięcie ściany pochwy, wygląd blizn na miejscu rozdarcia krocza, zwiększenie objętości pochwy, zmuszając kobiety do lekarza. Powikłania te nie tylko stać się przeszkodą do stosunku płciowego, ale także wpływa na samopoczucie kobiet, ponieważ są one przyczyną bólu, zaparć i nietrzymania moczu.

W zależności od stopnia skomplikowania lekarz wybiera procedurę operacyjną. W każdym razie, po zabiegu pacjent będzie musiał obserwować pewien tryb. Zabronione jest siedzieć przez 10 dni, trzeba wyeliminować seks na 1,5 miesiąca i nie zapomnij, aby przeprowadzać codziennie douching użyciu rozwiązanie antyseptyczne.

Tak więc, intymnej tworzywa sztucznego odbywa się nie tylko ze względów estetycznych, ale także z punktu widzenia wskazań medycznych.  Oczywiście, z jednej strony, po co zmieniać to, co przychodzi naturalnie, zwłaszcza jeśli defektów kosmetycznych intymne miejsca mają żadnego wpływu na zdrowie. Ale z drugiej strony, kobiety zwiększa usta, piersi, zrobić operację plastyczną na twarzy, choć nie jest to zupełnie naturalne. W związku z tym, nie ma nic złego chcąc być piękna we wszystkim, najważniejsze – aby być w zgodzie ze swoim ciałem i duszą.

load...