Rodzaje chemicznej ondulacji włosów: jak znaleźć wspaniałe loki

Zawartość:

Każda kobieta przynajmniej raz w pogoni za pięknem chciał zrobić sobie loki lub loczki niezwykłe. Których tylko sztuczki nie są kobiety, aby zmienić znajomy kształt włosy – i obcisłe warkocz warkocze i nawinąć nić na rolkach. Ale wszystkie te metody dają krótki wynik.

load...

Jeśli chcesz przedłużyć przyjemność i chce iść z Loki więcej niż jeden miesiąc, czas chemicznych macha włosy – jest to opcja. Jednakże, oprócz zalet, ten sposób ma swoje wady. Wszelkie chemia, niezależnie od materiału, powodując uszkodzenie włosów w większym lub mniejszym stopniu. Dlatego trzeba najpierw poradzić sobie z tym, jakie są rodzaje zavivok, i zrozumieć, że używa.

Secrets wspaniałe loki

Stałe lub TRWAŁA (która jest zasadniczo taka sama) pozwala nosić bujne loki miesięcy. Istotą tej metody polega na szczególnej kompozycji, którą stosuje się do przetwarzania. Mosty siana mowa disulfatnymi linków dać każdą formę włosa. Substancji chemicznych stosowanych do rozkładania te wiązania, mosty i pozwala każdej włosy ponosi żadnej pozycji, określonej przez wałki typu i sposób owijania.

Po zabiegu, specjalne narzędzie jest stosowane do blokady zamka mocujący wiązań dwusiarczkowych włosów w nowym położeniu. Po usunięciu lokówki loki zaczynają posiadać nową kręcone kształt. Tak więc to zrobił i Trwała ondulacja dla włosów.

Do tej pory istnieje wiele różnych sposobów, w jaki sposób stać się kręcone, nawet oczy rozchodzą. Ale do niedawna, że ​​panie nie mają możliwość tak radykalnie zmienić obraz. Świat po raz pierwszy zobaczył ten cud, gdy fryzjer Karl Nessler 16 listopada 1906 odbyło się perm włosy żony przed dużą publicznością widzów. Data ta stała się traktować jako urodzin samej chemii.

load...

Dla stałych Perm użył płytami mosiądz, podgrzewane do wysokiej temperatury i traktuje specjalnych przygotowań. Takie eksperymenty nie są najlepszym sposobem wpływa na zdrowie głowy włosy i niestrudzony Karl w rozwoju technologii dwukrotnie spalone włosy żony. Co można zrobić – piękno wymaga ofiar.

Jak mogę zostać kręcone

W pewnym sensie, nasze babcie i matki były łatwiejsze – robią trwałą użyciu kwasu i zasady. Oni nie muszą puzzle nad którą opcję wybrać. Jednak te rodzaje zavivok chemiczne były niebezpieczne dla zdrowia. Czasami po to piękna musiała być skrócona, aby nie ośmieszyć.

Dziś w tym wszystkim łatwo się zgubić, bo co roku wydał nowe lokówki i środki do przetwarzania włosy. Jednak to nie oddać swoje pozycje, a stary, ale nieco zmodernizowany sposoby Perm włosy. Która opcja do wyboru – w zależności od tego, co chcesz otrzymywać.

  • Kwaśny

To jest wciąż popularny wśród płci pięknej, ponieważ jest to jeden z najbardziej trwałe. Pomimo faktu, że kwaśny lek penetruje włosy, bez ujawniania ich zewnętrzne łuski, wciąż nebezvreden. Ale to nie kończy się piękne panie.

Fakt, że ta utrzymuje macha około 6 miesięcy, a curl okazuje się bardzo trudne. Należy pamiętać, że takie manipulacje na cienkiej sierści są przeciwwskazane, ponieważ pręty są rozciągnięte u nasady, nie utrzymują swój kształt. Plus, kwas sprawia, że ​​włosy łamliwe. Perms kwasowe nie są zalecane dla kobiet z suchych, łamliwych pasm i wrażliwej skóry głowy.

W profesjonalnych salonach taka przyjemność będzie kosztować nie tak tanio. Średnio trwała krótkie włosy (długość 10-15 cm) kosztuje około 2700 rubli. Im dłuższe włosy, tym wyższa cena, jak można sobie wyobrazić. Jednakże, jeśli pani jest zbyt grube i długie włosy muszą zrezygnować loki.

  • Zasadowy

W tym przypadku można dostać mniej trwałe rezultaty, które będą trwać dłużej niż trzy miesiące. Następnie trzeba powtórzyć procedurę. Blokady w trwałej ondulacji alkalicznych naturalny wygląd i są otrzymywane przez elastyczny, a lek przenika do włosów, odsłaniając tym samym czasie, zewnętrzną łuski. Pomimo faktu, że jest uważany za bardziej łagodny, nie wszystkie rodzaje włosów, można zrobić loki. Na prostej, ciężkie i twarde, będzie ona posiadać nie więcej niż jeden i pół miesiąca. Alkaline koszt Perm Ci mniej kwaśny (około 10-20%).

  • Neutralny

Fala ta łączy cechy kwaśnym i zasadowym. Struktura środki do włosów typu obojętnej zawierają substancję alantoinę. Wartość pH preparatu jest tak dobrze wyważone, że ma bardzo łagodne działanie na włosy i skórę głowy. W związku z tym, ten przykład może być stosowany na wszelkiego rodzaju czupryną. Zwijają się jest stosunkowo odporna na loki – elastyczne i mocne. Nawiasem mówiąc, to jest – najlepszym rozwiązaniem dla dziewczyn, które mają charakter rzadkie włosy.

  • Aminokwas

Leki tego trwałą zawiera aminokwasy i białka, które są traktowane i odżywiają włosów, tym samym minimalizując niekorzystny wpływ na czynniki agresywne. W rzeczywistości, jak można się domyślić, jest to również delikatny chemia. Loki po jego naturalny wygląd przetarg i uzyskane i miękkie. Jednak ta fala jest ulotne, więc eksperci nie polecam spędzać go na długiej, ciężkiej i ciężkiej włosy, ponieważ będą one szybko się wyprostował się pod własnym ciężarem.

  • Curling włosów z proteinami jedwabiu

Fala ta opiera się na preparaty zawierające białko jedwabiu. Poprawia strukturę włosów i dba o nich. „Silk Wave” (drugie imię) mogą być bezpiecznie stosowane na bielonej włosów, które po nim zyskam zdrowy promienny wygląd.

Pomimo tak dużej popularności, te typy zavivok chemicznego nie są dla każdego. Z jednej strony masz zdrowe włosy i zadbany wygląd, z drugiej zaś – zbyt miękki pozwijane, że nie więcej niż dwa miesiące trwa. Czy taka przyjemność, jak można się domyślić, nie jest tania – około 4500-5400 rubli. Aby utrzymać dłuższą chemię, eksperci zalecają robić to na krótkie kosmyki włosów średniej długości.

  • Biochemia

Jakiekolwiek środki do trwałej ondulacji, który nie zawierał kwasu tioglikolowego lub nadtlenek wodoru, lub amoniaku, uważany jest praktycznie bezpieczne. W tym przypadku, alternatywny lek jest używany, podobnie jak w strukturze cząsteczki włosów odpowiedzialne za połączenie mostków siarkowych.

W rezultacie, wszystkie manipulacje uzyskuje loki odporne które wyglądają naturalne i zdrowe. Biozavivka ma wiele typów, takich jak „loki anioła” (ze szczególnym kompleksie botaniczną), Włoski (na bazie ekstraktu z bambusa). Taka przyjemność kosztuje średnio około 2700 rubli – dla krótkich włosów, 3900-4350 rubli – na włosy średniej długości, 6000 rubli – dla długich loków.

  • Japoński

Japoński fali lipid białka złożonego LC2 zalecanej przez ekspertów problemu włosów. To daje bardziej stabilny wynik niż jedwabiu Perm, z pomocą nici regulować wilgotność, zachowując swoją elastyczność i połysk. Przez długą czupryną tuż poniżej ramion idealny Curl średniej twardości, taka procedura będzie kosztować średnio 4500-5400 rubli.

  • „Dzieci”

Jeśli zdecydujesz się zrobić włosy, lepiej wykorzystać specjalny czepek z otworami, przez które hak rozciągnięta przetworzonych kosmyki włosów. W tym przypadku skóra głowy jest najbardziej chronione przed działaniem środków chemicznych. Ponieważ ta metoda zwijania może być stosowany nawet do problematycznej skóry głowy, był nazywany „niemowlę”.

  • Rzeźba

Rzeźba – nie jest niczym innym niż fali światła, które powoduje największe łagodnych środków chemicznych. Ta chemia jest znacznie poprawia wygląd włosów. Ponadto, istnieją pewne zalety – nie trzeba czekać, aż włosy odrastają. Wybierz fryzurę ona stopniowo wychodzi na „nie”, więc nie ma potrzeby, aby dokonać korekty clip się włosy, które stracił formę.

  • Pionowy

Wariant ten został wybrany ze względu na sposób pakowania nici na szpule, w którym narzędzie ma pionowy sposób i blokuje to jest nawinięta spiralnie. Takie fali jest bardzo pracochłonne, które pracuje w wielu szpul (czasami dochodzi 100 sztuk).

Cena loki nie mogą być małe, ponieważ oprócz rozwiązania, pionowe Trwała ondulacja włosów zajmuje mistrz trzech do sześciu godzin od czasu pracy. Ale wynik po takim zabiegu przekracza oczekiwania. Stylizacji eksperci domu loki włosów zalecane ze specjalną dyszą suszarką suszenia – dyfuzor, jak również kompozycje do układania.

Jak zrobić chemię i nie będzie bez głowy włosów

Na szczęście lub nie uruchomić podobne eksperymenty – wszystko zależy od tego, co trafisz mistrz. Pierwszą rzeczą, specjalista powinien sprawdzić swoje włosy. Stan końcówek włosów zależy od elastyczności, żywość i ostry curl. Kiedy posechennyh, suche lub uszkodzone końcówki fali będzie wyglądać niechlujny i unpresentable, a włosy będą prawidłowo uformowane. Przed przeprowadzeniem tej procedury potrzebne do „odświeżenia” końce i zacząć cieszyć się produkty kosmetyczne (maseczki, balsamy).

Przed Perm zajmie trochę czasu, nie farbować włosy, w przeciwnym razie wyniki mogą być nieprzewidywalne. W dniu X Mistrza będą musiały przeprowadzić mały test, aby sprawdzić, czy masz alergię na zastosowanymi środkami. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, można przystąpić do rozpylania. I po kilku godzinach będzie można stać się właścicielem luksusowych warkocze.

load...