Rodzaj twarzy i okulary – okulary przeciwsłoneczne, które dla ciebie

Punkty mogą radykalnie zmienić wygląd. Aby poprawnie odebrać akcesorium, konieczne jest wyraźnie znać swój typ twarzy. Damskie Okulary prezentuje w sklepach w najróżniejszych wariantach, co piękne połowa ludzkości jest łatwo zgubić się po wybraniu modelu.

load...

Ogólne zalecenia, które powinny być przestrzegane przez wybranie „swój” akcesorium

  • Starają się odzyskać nie powielać kształt twarzy. W przeciwnym razie, wady staną tylko bardziej;
  • Rama, która powtarza się kształt oczodołów nie zakłócają podstawowe proporcje twarzy;
  • Siedząc wysoko punkty wydłużyć nos i nisko osadzone zrobić to trochę krócej;
  • Kolory nie powinny kolidować z tsvetotip.

Typowe cechy twarzy i jak je poprawić

Typ „owalny”

Prawo twarz z harmonijnymi funkcji. Broda jest lekko zwężone. Ludzie z owalnej twarzy może być wolny w wyborze akcesoriów, ponieważ typ to klasyczny i uniwersalny. Zaleca się eksperymentować z wielkimi okularami i cienką ramką, że stały się ostatnio bardzo modne.

load...

Opis „trójkąt”

Szerokie czoło i wąski podbródek – to cechy charakterystyczne tego typu. Unikać ostrych krawędzi, które podkreśli ostrość funkcji. Duże punkty też zmierzy się nieproporcjonalne, wizualnie rozszerza obszar świątyń. Zdecydowane „nie” forma motyla i mocne „tak” akcesoria przeciwsłoneczne owalu.

Dla rysów twarzy odwróconego trójkąta (ciężkie szczęki i wąskie czoło), wręcz przeciwnie musimy duże okulary, które sprawiają, że górną część twarzy, aby „praca”, podkreślając je. Dobrze nadaje kształt motyla.

Typ „koło”

Prawie dziecinne miękkie cech, średnica nominalna poziomej i pionowej w przybliżeniu równe. Taka osoba potrzebuje więcej elegancji i finezji. Z tym zadaniem poradzić sobie okulary „oko kota”. Wygląda estetycznie okularów, przy czym górna część jest bardziej masywnym dołu ze względu na obręczy. To wygląda dobrze, i kwadratowe kształty. Zachowują się zdradziecko okrągłe okulary, w których twarz będzie wyglądać opuchnięte, więc z takich modeli musiał zrezygnować raz na zawsze.

Typ „kwadrat”

Plac twarz wyglądała ciężko, ponieważ szerokość podbródka jest policzki i czoło. Punkty bez ostrych kątów z gładkimi liniami i prostej konstrukcji – najlepszym wyborem. Prostokątny kształt, dokładnie tak, jak mały rozmiar okularów będzie wyglądać non nagradzany, przesadzam duże możliwości.

W ramach tego rodzaju zwykle wybiera męskie okulary.

Typ „serce”

Kształt twarzy przypomina serce. Wąski podbródek jest często zbyt ostre. Spójrz do asymetrycznych punktów (dolną krawędzią nieco szersze niż u góry), to trik będzie wąskie czoło. Im prostszy projekt – tym lepiej. I nie ma wydłużone kąty.

Typ „romb”

Pozostała część – kości policzkowe. W rzeczywistości, ta zaleta jest bardziej niż w niekorzystnej sytuacji, nie jest więc konieczne kamuflażu. Dobre okulary będzie pasować kształt zbliżony do owalu, a także modele z wydłużonym kształcie pionowej. Doskonały wybór – okulary „lotników”. Jeśli chcesz kupić okulary w Kijowie: http://sunochki.ua/, Warszawie, Mińsku i innych dużych miastach, wskazane jest, aby korzystać z usług stylisty, ponieważ w dużych miastach są bardzo łatwo dostępne finansowo.

load...