Rockowy styl ubioru: moda dla buntowników

Zawartość:

Rock, czyli w tłumaczeniu z angielskiego „swing”, „light” – styl ubierania, cechy charakterystyczne, które są podkreślone przez brutalności i męskości. Ludzie dając mu pierwszeństwo, widział w tłumie bardzo łatwo – nie tylko patrzeć w szczególny sposób, ale często nie zachowują się jak każdy inny. Zwykle te obrazy próbuje na młodych ludzi, którzy słuchają skorpiony, Slade i Led Zeppelin, The Who, Deep Purple i inne zespoły z tych samych kierunkach nazw.

load...

Ten styl wystąpienia zawdzięcza swój wygląd w 1950 roku w światowej kulturze tej branży muzycznej, jak skała. Jednakże, nie jest to tylko obraz – jest to szczególny sposób zachowania, styl życia. Jego zwolennicy nie tylko są pewne rzeczy – starają się powtórzyć drogę swoich idoli. Jest to wyzwanie ustanowione fundamenty społeczeństwa, które nie akceptują, wyrazem buntu, układ konfrontacji. Rock – to nie jest pojedynczy wiersz w ubraniach – jest podzielony na kilka trendów:

 • Charakterystyczne cechy stylu grunge jest zużyta i zgrane w sposób sztuczny.
 • Glam rock, w przeciwieństwie do swoich towarzyszy, wygląda o wiele bogatsze, bardziej wyrafinowane i bardziej kosztowne ze względu na zastosowanie w szafie prawdziwej skóry, jasne, błyszczące tkaniny i lakierem.
 • Indie style – jest zewnętrznym wyrazem wewnętrznej proteście przeciwko sadzeniem wartości, takie jak korzyści finansowych i nadmierne pragnienie przysmaków. Ludzie starają się na buntowniczego wizerunku, spróbuj rzeczy podkreślić swoją wyjątkowość, odmienności i tożsamości. Oni często ubierają się w drugiej ręki, tworząc swoją własną modę.
 • Wybitny przedstawiciel stylu punk strój jest młodą Madonna na początku swojej gwiezdnej kariery. Głównym zadaniem tego kierunku – aby spowodować porażenie między innymi, że jego wielbiciele zarządzać w bardzo prosty sposób.

Jednak pomimo faktu, że skała jest podzielona na kilka odrębnych obszarów, wszystkie te trendy są zjednoczeni przez jedną cechę charakterystyczną – wygoda. Fakt, że Rockers – koczowniczy lud. Nie będą siedzieć w jednym miejscu, ciągle w ruchu, ich życie – wieczne twardy, więc rzeczy, które są, przede wszystkim powinny być wygodne i mają tendencję do gromadzenia się tłuszczu. Potrzeby te naturalnie odzwierciedlenie w modelach odzieży, a także jego kolor.

Charakterystyczne cechy stylu rockowym odzieży

Styl rockowy dominuje skóra i drelich. Taka odzież jest dosłownie nasycone duchem prostoty buntu i brutalności. Dla wszystkich tych parametrów można uznać, że ten styl nadaje się tylko dla mężczyzn, ale tak nie jest. Wiele dziewcząt są torują sobie drogę w kropli glamour w postaci lakieru, buty skórzane spodnie i skórzane kurtki, spódnice i prowokacyjnie krótkich obfitości kolorowe ozdoby – skończyć z kobiecego i atrakcyjnej glam rock.

load...

Teraz mieszkają na szafie zwolenników tego stylu:

 • Musi mieć – to kurtka dżinsowa, koszulę, krótkie lub długie kamizelki i dżinsy różnych stylach: rozgorzał, chudy, „banany”, proste i tak dalej. Średnia tego stylu można uznać koszula wykonana z tkaniny bawełnianej, T-shirty z nadrukami tematycznych, a także bezkształtnych szaty z nazwą ulubionego zespołu lub jego obrazu.
 • We wszystkich ubrań przeważa skórę: spodnie, kurtki, kamizelki, spodenki, spódnice. Ozdobione różnego rodzaju miejscach kolce i nity wykonane z metalu. Kolory wahacza – czarny-białe odcienie, ale surowe przepisy do tej pory nie istnieje.
 • Buty w stylu rock – to buty, buty, buty z ostrym pochylił się z palca, który jest nazywany również „Kozacy”. Nowoczesne rockers coraz częściej wolą ciężkie buty, podobnie jak słynny „szlifierki,” nie zatrzymują, a także trampki lub tenisówki. Najważniejsze, że było wygodne buty, skarpety, iz odrobiną męskości.
 • Jeśli chodzi o akcesoria, to ten styl jest nieodłącznym biały metal biżuterii. Jest to głównie srebro, lub różne inne stopy. Wisiorki, pierścionki, kolczyki, szerokie paski z klamrami kłopotliwe zwykle wykonane w postaci specjalnych symboli, a mianowicie wilki zdjęć czaszki Celtic ozdoby i tym podobne. Bransoletki skórzane rękawiczki bez palców i podobne do tych noszonych przez motocyklistów i piercing we wszystkich możliwych miejscach – charakterystyczne cechy rocka.
 • Ten styl polega nie tylko na sobie pewnych ubrań, ale również specjalne fryzury. Na przykład, ludzie często rosną długie włosy i związać je do ogona, dziewczęta robią przy pomocy żelu Irokezów, wszelkiego rodzaju ciernia, albo po prostu zostawić rozczochrany zamki.

Kobiety rockers zwrócić szczególną uwagę na makijaż. Powinno być jasne, szokować innych i przynieść swoje poglądy. Aby to zrobić, należy użyć czarny lub ciemny niebieski, fioletowy lub niebieski czasami ołówek, który rysuje oczy, na powieki powodować cienie. Pomadka nie jest zabronione – dziewczęta użyć czerwony, ciemnobrązowy lub bordowy.


Tworzenie wizerunku rocker? Proste!

Jeśli wybrałeś styl ubierania, który jest nazywany skałę, należy pamiętać, że nie wystarczy po prostu zrobić włosy, makijaż w sposób szczególny i nosić odpowiednie rzeczy. Aby być prawdziwym rocker, konieczne jest, aby osoby urodzone lub stać się jednym z prądem życia. Te osoby posłuchać muzyki i praktykować swoją unikalną filozofię, przeciwstawiają system wspólnych reguł i norm. Ale jeśli chcesz po prostu utworzyć obraz rocker, na przykład podczas wakacji Halloween, to pomoże Ci wykonać następujące zalecenia:

 • Przeglądaj wygląd młodej Madonny, przywódcy grupy The Doors, skorpiony i The Beatles. Zwróć uwagę na ich ubrania, makijaż, buty i akcesoria i uzupełnić swoją garderobę.
 • Niekoniecznie trzeba wydawać dużo na nowy sposób – w celu zaoszczędzenia pieniędzy, przejdź do drugiej strony. Kup wyblakłe dżinsy dowolnego stylu: spalony „banany” lub prosto. Ideal – skórzane spodnie z szerokim pasem i metalową klamrą.
 • Put-noszone stary T-shirt, że byłoby wspaniale, gdyby to obraz słynnego zespołu rockowego i jego nazwy. Wymagany atrybut szafa – kurtka, czarne skórzane kurtki i buty wojskowe. Możemy ograniczyć „Młynki” lub buty z ostrym i listwy w górę palec.
 • Wybrać odpowiednie akcesoria, pożądane jest, jeśli są one wykonane ze srebra lub innego metalu lekkiego. Aby to zrobić, nadające czaszki pierścienie, wisiorki, kolczyki i duże masywne skórzane bransoletki. Można nosić kołnierz z kolcami.
 • Żaden prawdziwy rockowy diwa pojawiać się publicznie bez okularów. Jeśli masz kwadratową twarz, rama powinna być owalna, obiektyw o okrągłej twarzy i idealne w formie kwadratu.

Wiele rockers ozdabiać wszelkiego rodzaju piercing i tatuaże. Oczywiście, jeśli jesteś po prostu przygotowuje się do wakacji, a następnie dokonać takich poświęceń dla dobra to nie jest tego warte. Ale jeśli naprawdę chcesz, możesz zrobić sztukę ciała i w uszach vdet pseudo-kolczyki. Przed rozpoczęciem imprezy, słuchać muzyki odpowiedniej do swojego wizerunku i przepojone duchem brutalnego buntować.

load...