Rice Diet 5 objętości – tak po prostu być szczupła

Zawartość:

Przydatne właściwości ryżu są znane od bardzo dawna. Nic dziwnego, że ludzie, dla których jest to podstawowy produkt żywnościowy – na przykład, chiński lub japoński – znacznie mniej cierpią na choroby stawów, przewodu pokarmowego, choroby układu krążenia i otyłości. Oczywiście, wszystkie te niesamowite właściwości ryżu nie może być ignorowane dzisiejsze dietetyków. Diety oparte na tym produkcie – wielką różnorodnością. Dziś będziemy mówić o jednym z nich. Rice Diet 5 objętości – jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej prostych, skutecznych i popularnych metod odchudzania.

load...

Trzymanie się tej diety, nie tylko schudnąć, ale również oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn, toksyny, cholesterolu i tłuszczu. I nie wymaga żadnego specjalnego wysiłku, procedury lub specjalnych preparatów. Wystarczy postępować zgodnie z ustaloną dietę przez 14 dni.

W tym czasie będzie można oczyścić jelita, pozbyć się obrzęk, aw konsekwencji z dodatkowych kilogramów. Co jest szczególnie ważne – nie musisz głodować lub doświadczenie pewien dyskomfort. Ponadto, będzie zwolniony od żmudnych i nudnych liczenia kalorii. Również nie ma potrzeby gotowania dla niektórych „trudnych” i skomplikowanych receptur. Prostota, łatwość i wydajność – to jeszcze trzeba być szczęśliwym? Zacznijmy?

Wybierz Rysunek

Przed rozpoczęciem diety ryż jest konieczne, aby wybrać odpowiedni produkt. Od tego zależy bardzo wiele – nie każdy odmiana ryżu przyniesie pożądany efekt i korzyści. Co figura mam kupić? Niestety, najbardziej popularny rodzaj ryżu – biały polerowany – absolutnie nie nadaje się do diety. Faktem jest, że podczas szlifowania usunięto większość korzystnych składników odżywczych. Więc będziemy musieli zrezygnować z tej opcji.

Innym popularnym rodzajem ryżu – parzona. Można go łatwo rozpoznać po charakterystycznym bursztynowej barwie. Idzie o wiele więcej. Podczas specjalnego traktowania tylko ta poprawia jego właściwości, zachowując praktycznie wszystkie witaminy i minerały. I, oczywiście, najbardziej użyteczny wszystkich rodzajów ryżu – brązowy. Nawiasem mówiąc, w krajach wschodnich jest stosowany do wytwarzania żywności dla dzieci i osób starszych. I to jest zrozumiałe. Rzeczywiście, największą ilość cennych substancji zawartych w powłoce ziarna. I brązowy ryż jest w pełni zachowana. To właśnie z powodu tego, że ma taki kolor. Lekarze, dietetycy zaleca się stosowanie brązowy ryż dla zdrowej diety, a także dla różnych diet.

load...


Dieta 5 objętości

Zanim usiądziesz na tej diecie będzie miał coś do zrobienia – w szczególny sposób przygotowania ryżu. Jednak bardziej wysiłek nie jest wymagane. Niemal każdy, kto pierwszy słyszy o tej metodzie odchudzania, jest jedno i to samo pytanie – co to za słowa „5 tomów”? Odpowiedź jest bardzo prosta. Pięć tomów – pięć identycznych obiektów dania, które można gotować ryż. To może być niemal wszystko – kubki, dzbany, kubki, misy. Wszystko zależy od tego, co wolisz używać.

Tak, wybrać odpowiednie danie. Załóżmy, że wybrała słoiki. W każdym słoiku umieścić dwie duże łyżki ryżu i wypłukać ją dokładnie, a następnie napełnić go czystą wodą pitną. Woda powinna całkowicie pokrywać ziarna. Pozostawić ryż moczyć przez jeden dzień. Następnego dnia, procedurę powtórzyć cały – pierwsze mycie ryż, a następnie napełnić ponownie wodą. Wykonują te zabiegi powinny być w ciągu czterech dni. Podczas tych dni woda będzie zgasić wszystkie skrobia ryżowa, i będzie zmieniać swoją strukturę – staje się porowata, jak gąbka. I tak zaczyna absorbować wszelkie sól, toksyn i substancji szkodliwych, które nagromadziły się w organizmie. To wszystko. Ryż jest gotowy. Można przystąpić do najbardziej diety.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić następny dzień jak najszybciej obudzić – to wszystko jeść ryż z pierwszego słoika. Wydaje się zbędne powiedzieć, że nie należy go dodać sól lub dodawać żadnych przypraw, prawda? Ponadto, nie można nawet pić wodę. Jest to jednak zrozumiałe. Po tym wszystkim, cała idea jest taka, że ​​ryż wchłania wszystkie substancje z organizmu, a nie z wodą. Po tym „śniadanie” następny posiłek można nie wcześniej niż 2 godziny pozwolić.

I, oczywiście, jeśli chcesz uzyskać widoczne rezultaty, „lean” w tłuszczu i słodkie, że nie jest to konieczne. Ponadto, pożądane jest, aby zminimalizować stosowanie soli. To z powodu jej nadmiaru naszym organizmie gromadzi się nadmiar wilgoci i obrzęk pojawiają. Oczywiście, ryż pomogą poradzić sobie z tym problemem, ale nie ma sensu próbować doprowadzić soli z organizmu, jeśli potem nadrobić tę stratę, solone żywności. To logiczne, prawda? Cóż, w wolnych potraw umieścić nową partię umyte ryżu. Pozostałe puszki C zachowywali się jak zawsze – dostosować wodę. System ten powinien być następnie dokładnie dwóch tygodni. Nawet jeśli jesteś całkowicie wykorzystane do tego śniadanie, zadowolony z wyników i gotowy do kontynuowania kursu – nie być.


Latać w maści

Pomimo wszystkich korzyści płynących z ryżu, aby nadużywać tej diety nie jest konieczne. Problemem jest to, że z żużla, szkodliwych substancji i nadmiaru soli, ziarna ryżu pochłaniają prawie wszystkich witamin i minerałów, które organizm potrzebuje – takich jak potas, który jest niezbędny dla dobrego serca. Tak, że długotrwałe stosowanie się do takiej diety może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji.

Nawet podczas dwutygodniowego kursu, lekarze zalecają podejmowanie dodatkowego zestawu witamin i minerałów oraz suplementów potasu. Należy również uwzględnić w diecie orzechów, suszonych morele, banany i nasiona słonecznika. I, oczywiście, przed wyjazdem na diecie muszą mieć pewność, aby skonsultować się z lekarzem. W każdej diety – ryż, a nie wyjątek! – ma swoje przeciwwskazania. Dobrze, jeśli lekarz dozwolone – można bezpiecznie przystąpić do eksperymentu. Po 5 tomów ryżowej diety – jest to okazja nie na czczo i nie zmieniając swój styl życia i dietę, aby schudnąć 5-6 kg w ciągu dwóch tygodni. Zgadzam się, brzmi kusząco. Warto spróbować!

load...