Relacje między płciami i pozory

Istnieje wiele pięknych wyrażeń kwiecisty, którego podstawowym znaczeniu jest, jak ważne jest, aby zawsze być sobą. Jest to ważne, ale to jest prawie niemożliwe. Jeśli mamy zacząć, aby pokazać wszystkie wady swej natury muszą być skazane na samotność. Ponieważ koszty pojawiają się w ten sposób, nawet współmałżonka – może to bardzo dobrze się stało, że zacznie zbierać walizkę. I nie sądzę, że naprawdę żona coś musi wziąć swoje połówki, jak są. Jesteśmy bez wątpienia byłoby bardzo zadowoleni. Ale bądźmy z nimi łagodnie i uprzejmie! Nie jest konieczne, aby przynieść ukochanej do omdlenia i zawroty głowy, demonstrując własną hańbę. Nie bez powodu, termin „bałagan” stracił swoje pierwotne znaczenie „być w żaden sposób” i uzyskał bardzo negatywne konotacje. Człowiek – istota rozumna, i rozumie, że relacje między płciami – nie jest to obszar, w którym można zrobić bez masek i udawania. To gdzie ich wpływ jest szczególnie ważne i konieczne.

load...

Wpływ ten nie docenia czasami powoduje zmiany w stosunku płci. „Wszystkie kobiety – a hipokryta hipokryta” – burczy jakiś uporczywy kawalerem, przestraszony samica nieprzewidywalność. „Wszyscy mężczyźni – podłe Liars!” – wypowiada panna lubił ludzi za nieprzestrzeganie jej stereotypów. Istnieją, oczywiście, wszelkiego rodzaju – i hipokrytą i oszuści, ale częściej jest relacja między płciami jest na podstawie jednostronnego postrzegania świata. Oraz przedstawiciele obu płci są tylko nadaje się do masek okazji próbuje dać sobie nawzajem najbardziej korzystne wrażenie. Dlaczego więc ich winić? Ptaki spreading pióra podczas zalotów, u kotów są cięte operowy głos, a człowiek – nie jest wyjątkiem. Odnosi się on również do świata zwierzęcego, a więc reaguje na płci przeciwnej, jak żywą, obdarzoną istotą myślącą, a nie jak roślina.

Jakie są wspólne maski używamy w kontaktach z płcią przeciwną?

Męska maska ​​do flirtu

Niektóre maski naszych mężczyzn i kobiet są dość oczywiste dla osoby zorientowane w ich znaczeniu. Niewiele różni się wielka pomysłowość w obecności osoby nie obojętny. Większość natychmiast ustawia go w ruch metody sprawdzone uroku. Oto, na przykład, mężczyźni. Mężczyźni są trudne. Ich świat – zbiór ciągłych konwencji. Człowiek obecny nie powinna śpiewać, tańczyć, pokazać swoje emocje, i tak dalej. Dlatego mężczyzna zestaw masek flirtu nie jest tak wielka. Wielu przedstawicieli silniejszej płci wolą patrzeć silne, znaczące i bardzo inteligentny. , Że tak powiem, żeby nie spaść twarzą w błocie z pierwszych minutach spotkania i od razu zdobyć damę swego szlachetnego człowieczeństwa. Taki człowiek z pewnością uprzejmy i wyrozumiały. Bierze płaszcz, uważając przy stole zapytania o stan zdrowia, całując na pożegnanie w obsłudze. W ogóle, to nie wszystko, że każda kobieta może prowadzić do szoku drżącym i upewnić się, że przed jej prawdziwego księcia. A jeśli nie jest biały koń – więc jest to tylko tymczasowe.

Mądra kobieta w tym stanie przez długi czas nie zostanie. Wie coś, książęta wymarła i białym koniu – owoc jej wyobraźni. Dlatego łatwo jest traktować ten wybór kiedykolwiek zmęczony zastosowanie nie tylko płaszcz, ale w ogóle przestanie być zainteresowany jej dobrego samopoczucia. Bo nie miał czasu – zarabia na białym koniu. W ogóle, z wyjątkiem zaloty przy stole i uchwytami całować, on ma wiele innych, nie mniej przyjemnych cech. Cóż, kobieta, która bierze maskę rycerza prawdziwa, można tylko żałować. Stosunki między płciami – trudna rzecz, nie można brać wszystko tak proste!

load...

Niektórzy mężczyźni wolą maskować melancholijny. Jest tak wiele przejść, zmęczeni cierpienia i udręki psychicznej, stracił wiarę w możliwość własnej radości męczenników, którzy wystarczy żeński zrozumienie i współczucie. Inteligentne kobiety zrozumieją i żal – na nim a kobietą. I nie wahał się, jeśli okaże się, że wszystkie nieszczęścia „poszkodowany” składał się z wolnostojących przycisków i mąki – przygotować sobie śniadanie. Melancholia była również spowodowana nocnej samotności na ogromnej kanapie. W końcu, kanapa jest naprawdę wielki dla jednego, i to nie jest źle. Szycie zajmuje bardzo mało czasu.

W codziennym życiu męskiej często żądają romans maskę. Romantyczny różni się doskonałą pamięć – to jest, z wyjątkiem marek maszyn, znać na pamięć nazwy kilku konstelacji i kilkudziesięciu wierszy poezji. I tak podniecony recytuje te wersety, aw między uroczystej recytacji wskazuje ręką na nocnym niebie i zapytał: „Czy wiesz, kochanie, imię tej gwiazdy” Mój ulubiony, oszołomiony jego głębokiej wiedzy w astronomii, i nie tylko, oczywiście, nie ma pojęcia, nazwy gwiazdy. I to przez cały wieczór z entuzjazmem i pasją opowiada o gwiazdach. Mój ulubiony tak zainteresowany tym tematem, to znaczy, słuchając go rano … Jeśli młoda dama – doświadczona kobieta, wie – miesiąc po znajomości małżeństwo romans w astronomii i poezja przebiegów. No, więc co? Gwiazdy gwiazdki i romantyczny taktowny i opiekuńczy. I czasami przynosi do łóżka gorącą kawą. A jeśli nie przyniesie – zbyt czegokolwiek. Chciała wstać i gotować.

Doświadczona kobieta nie jest do tabaki i maski seksualnej. Środki człowieka sexy dużo milczy, pręży muskuły i znaczące okrągłości oczy wszystkich pań. On woli wyglądać bardzo doświadczonego ogiera. I nikt nie wątpił w jego cech, nosi ubrania, które kładzie nacisk na wszystkie jego naturalną godność. Bóg go błogosławi, niech pasemka! W końcu, oprócz fizycznego, znajdzie wiele cnót duchowych, którą jakoś wielce zawstydzony. I przy odpowiednim podejściu – spojrzeć, i przestać!

I wreszcie, maska ​​najbardziej odrażający człowieka – maska ​​rude, źle wychowany prostak. Muszę powiedzieć, że jest teraz mały popyt – postęp kulturowy, po wszystkim. Jednak stwierdzono. Zazwyczaj jest wręcz chamstwa, który okazuje się być niezwykłe i zwykle ten, kto jest niegrzeczny. Ale tu, w obecności pięknej kobiety ma pochodzić znikąd, strasząc ją swoją nieskrywaną cynizmu i agresji. Faktycznie, celem niektórych z maskami – straszyć i uczynić uncomplaining i niedrogie. Człowiek odgrywa rola Tamerlana podbija konkubinę. Rola konkubiny nie jest każdej kobiety smak. Ale jeśli pani będzie przenikliwości …

Zależność pomiędzy słabym i silniejszej płci i obłudy – rzeczy są niemal nierozłączni. Rozumie to wnikliwe kobieta będzie w stanie zobaczyć prawdziwą istotę każdego człowieka. Cokolwiek maska ​​on sam nie wymyślił. Możliwość zobaczenia przez maskę, płci pięknej jest często stosowany do natury. Ale brak organiczny jest całkiem możliwe, aby zrekompensować wiedzy. Ale biedni ludzie niesłodzone konieczne jest, gdy znajdą się twarzą w twarz z mnóstwa masek pań. Jest taka odmiana, która jest tracona i mistrzami w romansach człowiek pań!

Samica Maska w związkach z mężczyznami

Kobiety – będąc bardziej tajemnicza niż mężczyźni. Nie tak łatwo rozpoznać, kto jest za prude masek lub wspaniałe piękno. Mamy dość różnorodnych technik w tworzeniu masek, szlifowane sprawdzone i tworzyw sztucznych. Dlatego też, słabsze płeć na ogół mało stanowią w niektórych występów. Dlaczego biedni ludzie często gubią się, jednocześnie wyrażając podejrzenia, że ​​wszystkie kobiety mają więzy krwi ze złym duchem.

Spróbuj przewidzieć, co będzie to delikatne, kruche i bezbronne dziewczyny w kilka lat po ślubie! Więc teraz ona mdleje z ostrym słowem, i wpada w łóżku przy najmniejszym skvoznyachka. Równie dobrze może być to, że ma ona na zdrowie konia, a w związku z tym, apetytu, co w rezultacie będzie opróżnić kieszenie małżonka i kruchej istoty z kolei leniwe olbrzymimi stworzeniu dosiadany przez jednego celu – aby wchłonąć wszystko. Ale to nie jest tak źle. Ale kiedy delikatna księżniczka zamienia złą czarownicę gryząc dzień i noc sąsiedzi – to prawdziwa katastrofa! Lepiej niech zjada ciastka i śpi cały dzień.

Zdarza się – niezdarny, wygląda jak nastolatka zarozumiały facet nie jak podczas pierwszego spotkania. Ponieważ cały czas, że coś zostało upuszczone piskliwie roześmiał się na miejscu i została wyrażona w rozmowie nie jest całkiem przyzwoity. Młody człowiek, oczywiście, wszystko to miało naprawdę nie lubią, i pożegnał wystarczająco szybko z takim wulgarny. Okazało się – nie bez powodu. Ponieważ przyjaciel wziął i ożenił ten „zarozumiały nastolatek” i okazało się, że dziewczyna (teraz żona innego mężczyzny) jest naprawdę bardzo ładny, melodyjny śmiech, uśmiech uroczy i mądry ciepły wygląd. Jestem zakochana, ale zbyt późno.

Maski mają dużo życia samic i kapryśna. Okazuje się, że na boki, potem drugą. I mieć je zachować gotowy, aby uzyskać prawo w odpowiednim czasie. Na przykład, księżniczka zapotrzebowanie dzisiaj. Delikatne, bezbronne, kruchy. A my jesteśmy od dzieciństwa używane polegać tylko na sobie. W konsekwencji, ani pokory, ani posłuszeństwa, ani w naturze luka prawie nieobecne. Cóż, nic nie można zrobić, relacje między płciami wymaga ją! I musimy przedstawiać eteryczna istota, jak motyl, dla których najmniejszy wiatr – huragan. Pęd do motyla sieci wszem i wobec. Kto wie, w którego netto proszę każdego! Więc ona ukrywa przy spotkaniu z człowiekiem pod skrzydłami pazury. A potem – w danych okolicznościach. Może tak będzie, może nie. Ale zawsze z pazurami.

Czas mijał, księżniczka nie jest już w cenie, konieczna bombę płciowy. Dla nas seks – nie jest celem życia, ale sposób rozmnażania potomstwa. Ale trzeba udawać, że cel. Nie można uciec, możemy nabyć mini-spódniczkę, jasny makijaż i nauczyć się potrząsać biodrami wyzywająco. Współpracownicy postrzegają go inaczej. Ktoś, kręcąc głową z dezaprobatą, syczy wściekle tyłu, a ktoś do życzenia eskortuje oczy. A następnie część z serii kawalerskim „pożądania” jest bardzo wytrwały w swym pragnieniu właścicielem sam sex bomby. I rozczarowany westchnienia znaleźć kilka miesięcy w swoim domu zwykłą kobietą, marząc tylko o spokojnym życiu.

Zdarza się również, że miłośnicy motyli i sex-bomb zbyt dużo. I niedogodności stworzone przez tego obfitości, zmuszeni do noszenia maski niedostępność. Może nie całkiem wygodne, ale poza tym – w żaden sposób! W przeciwnym razie – jawna pokusa i co bolączki związane z tą pokusą. Wentylatory w różnych!

Ogólnie rzecz biorąc, prawie każdy przedstawiciel płci pięknej w sklepie ma cały arsenał różnych masek. Potrzebujemy ich, podobnie jak kameleon do przetrwania potrzebuje mimikry. I często zmienia maski odruchu obrony przed atakami z zewnątrz. Co dziwne, ale że stosunki płciowe przyczyniły się do powstania kobiet takich właściwości.

Dlaczego kobiety często udawać

Psychologowie twierdzą, że kobiety w relacjach seksualnych udawać i grać dużo częściej niż mężczyźni. Mężczyźni wolą grać w piłkę nożną, karty, na wojnie. I działają one głównie w zapoznaniu się z dziewczyną, a podczas zalotów. I tak długo. Kobiety odgrywają także w stosunkach międzyludzkich między płciami. Ta gra, oczywiście, wymaga mnóstwo masek. Potrzebujesz Maska Królową Shemakha – proszę. Blok maska ​​tajemniczy nieznajomy – nie ma problemu! Człowiek w masce jego pokładzie – żaden kłopot! Jest mało prawdopodobne, że kobieta za winnego tego, a jedynymi złymi duchami i nie ma nic wspólnego z! Nieczyste – nie wiele z pomocy w codziennych sprawach. Relacja między mężczyzną a kobietą jest bardziej psuje niż buduje. Bo kocha umieścić szprychy w kole. I robi to bardzo aktywnie, gdy blisko do płci pięknej nie jest ramię silnego mężczyzny. Dzieje się to dość często.

W całej historii ludzkości ludzie zostali bardzo niespokojny. Następnie ułożone one między walce, która może obejmować czasami przez dziesięciolecia, a potem, posiadane przez ciekawość, udaliśmy się w długą podróż i zniknął gdzieś za morzami. Następnie wyczerpany głodem, oni rzucili się do lasu na mamuta, i znowu zniknął. Lub mamut rozbrykany złapany lub inne Jaskinia przyciąga. Kobieta – siedem w sklepach, a ochrona przed przeciwnościami losu – w ogóle nic. Żadna siła fizyczna, ani odwagi, ani mężczyzna bojowość. Siedem szkoda.

Tutaj, chcesz, czy nie, będzie thoughtfull – jak przetrwać? W lesie, wszelkiego rodzaju zwierząt – myszy, wilki, tygrysy. Duch zły, ponownie, wyprzedane w ich bezkarności – intrygi buduje i buduje. Więc udawać, że kot, pies, lis i zła próbują negocjować. I upływu czasu, ludzie nie męczą walczyć i niezbadany ląd nie zmniejsza. I jaskinie innych, a nie coraz bardziej stać! A kobiety się kultywować, aby wynaleźć nową maskę. Gdyby ludzie mieli pod dostatkiem – i wszystkie obawy, że może być tak, że wash ugotować obiad. I ich nie wystarczy na wszystko – dovoevalis!

Bez mężczyzny jest złe. I niestety, a nie kłócić się z kimś, mysz i przezwyciężyć. Tutaj jest to, aby przyciągnąć uwagę silniejszą płeć, a nawet tworzy cały zestaw zwodnicze maski. Mężczyźni stają pickier – masek więcej. Tylko uda się zmienić! A wtedy nie złe szepty: „Tak pluć na niego sami jakoś zrozumie!” Idź na niego przy okazji – nowy maski potrzebne. Niezależność, niedostępność, arogancja. I los ciebie – jeden, i dał człowiekowi prawo. Pamiętałem kobieta jego wcielenia – ogień w kominku, aby utrzymać i dać go nadmuchać z przyjemnością! Ambient kręci tylko głową. Oto, jak mówią, i przebiegły jak ona jest i jaką kupieckiej i hipokryzja! Spójrz, co udaje wspaniałą żoną! I rzeczywiście, realizując własne interesy! Aha, i hlebnet jej żal jeszcze naiwny mąż, głupcze! Dobrze, jeśli inteligentny człowiek spadnie – nie uwierzysz. A jeśli zaufanie – w błoto. Będzie szukać bardziej niezawodny towarzysz życia. I wtedy kobieta mówi na temat specyfiki relacji z mężczyznami, i ciągnie z powrotem maskę z szafy, usunięcie kurzu i próbuje na jeden po drugim. To nie jest przepaść.

Intrygi i wykorzystanie udawania w stosunkach

Kobiety często noszą maski i wymyślić jakiś sposób, ponieważ otoczenie postrzega je nie jak chciałbym. Powiedzmy, że dziewczyna miała szczęście – na jego charakter, to jest bardzo atrakcyjna. Panienka będzie szukać zabezpieczonego człowieka o szerokich ramionach i szczelne torebki i spocząć na laurach solariów i salonów kosmetycznych. Ale nie tu – to było to! Miałem nieszczęście (albo szczęście?) Manners ona jest konserwatywna i marzy o wielkiej szczęśliwej rodziny, która zapewni kochającego męża i wiele dzieci. Dziewczyny po prostu chcesz być kochanką przytulnym ciepłym domu. Zdarza się.

Jednak dorastając, młoda dama z pewnością zrozumieć jeden dzień, że wielu mężczyzn patrzeć przede wszystkim jako uwodzicielski obiektu seksualnego. Innym wziąłby przewagę tej uwagi płci przeciwnej, ale nasze dziewczyny sex bomba rola nie pasuje. Marzy poważnego głębokich relacji. Ponieważ został podniesiony, a pierwszy udawać, że nie chce. Biedna dziewczyna nie wie jeszcze, że jest to nieuniknione. Z powodu jego spektakularnego występu na wszystkich prób w celu ustalenia tych głębokich relacji z pewnością upadnie z hukiem. Powinien on być w życiu właściwej osoby – wtedy nie zostaną odrzucone, zanim fani pragnął jej przysługę. Kandydat na męża może być boi się napływu konkurentów i odwrotu.

W końcu, dziewczyna, zmęczona osobistym niepewności i obfitości zainteresowania ze strony silniejszej płci, będzie musiał wybrać – albo przyjąć rolę bomby seksu, a popyt ze strony mężczyzn jak najwięcej korzyści dla siebie, lub w celu uniknięcia uzależnienia od nich i zarobić te błogosławieństwa sama. Jeśli druga opcja pasuje konieczność, nawet niechętnie, założyć maskę arogancji i niedostępności. Efekt ten może być po prostu oszałamiające. Nasza piękna nagle zdobyć tę wolność, która przez długi czas, a nie sen. Teraz człowiek będzie bał się pokazać swoje agresywne intencje. I będzie mieć oko na to z boku, czekając na rzecz nowo wybite Queen. Jednak, jak królowa ma znaczący wadę – idź i zobacz, co jest co, kto jest obserwatorem, aby spełnić rolę Króla!

Tu leży i korzyści, a przebiegłość kobiece maski. Często relacje pomiędzy silnym i płci skupiają się na nich. Mężczyźni, z ich pragnieniem racjonalizmu, mają skłonność wierzyć słabej połowy ludzkości. I starają się wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Chcą uczucia, chcesz chronić – wybierz maski księżniczkę. Chcą niedostępność, które muszą wygrać – maskę pick-królowej. Oni chcą mieć w domu cichym łagodnym gospodyni – pick-uległe maskę. A w każdym razie w tych masek jest ktoś inny, kapryśna, nieprzewidywalna i niezrozumiałe. Ktoś, kto potrzebuje psychologiczną grę. W tej grze nie ma nic złego, po prostu trzeba być przygotowanym.

Oto, na przykład, kobieta żyje sobie dobrze, a mój mąż jest ulubionym, a dom jest nie tylko liczyć, a dzieci w porządku. Żyje tak żyć, a potem bam – i rozwód. Bez powodu, nie ma powodu w byłej żony nagle zmienia się dramatycznie. I cały otaczający szoku metamorfoza rozwiedziony kobiet. Z prim i szanowanej pani, ona zamienia się w zwykły chuligański. Pracuje na wszystkich klubów, nosi krótką spódniczkę i sprawia, piercing w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Wstrząśnięty tym znanym oczywiście zadać pytanie: „Co się z tobą stało Czemu tak się zmieniło?” I uzyskać odpowiedź: „Nie zawsze było to zmienić”

Nic dziwnego, że – tak, aby nie zakłócać spokoju rodziny, pani ma na sobie maski przykładowego żony. Dzieci dorastałem, mój mąż wyparuje i potrzeba takiej maski zniknął. W efekcie poziom kobiet stała się lekkomyślna dziewczyna. Możemy obwiniać Matki Bożej hipokryzji? Raczej nie.

Kiedy osoba kocha kogoś, próbuje spojrzeć na sposób, w jaki chce zobaczyć kogoś bliskiego. W każdym razie, on próbuje na jego rozumienia i zrozumienia. Innymi słowy, udaje się być jasne, do kogo to najlepiej sczyszczać. Kobieta jak Stallone? Nie ma problemu! Man zagra mięśnie twarzy i patrzył tępo w przestrzeń. On baldeet Marilyn Monroe? Jutro rano będzie kręcić w piecu z punktu widokowego na policzku.

Oczywiście, obie będą tęsknić za starym „i”, ukryte w głębi duszy. Ale teraz z powrotem do starej roli nie odważył wszystkich. I być może o to chodzi? Najważniejsze – aby zrozumieć, że relacje między mężczyznami i kobietami, w jednym lub Noego najmniej zapewnić regularne maskaradę. A potem nie oderwać moje włosy, płacze żałośnie: „Ach, gdzie są moje oczy?!”, A nie patrzeć, jak to sprawia, że ​​połowę. Ponieważ jest to nieprzyjemne i bolesne.

A w ogóle, aby wyrwać włosy, zbierać swoje torby i dzielić TV – niegodne zawodu. Czy nie łatwiej ominąć wszystkie rafy małżeństwa przez uciekania się do starej, sprawdzonej metody – grę? I nie robić codzienne bitwy, takich jak: „Taki-a-tak, znowu bez smaku śniadanie, i ogólnie, gdzie są moje kapcie?” lub „Jakim potworem Dostałem śmieci nie może się ostać, nie kwiaty i daje wieczne skarpetki i koszule plam”.

Udawania i maski w stosunkach rodzinnych

Relacja między mężczyzną a kobietą – to obszar wymagający ciągłej grze. Co sprawia, że ​​bardziej interesujące i ekscytujące bliższe relacje sama. Pomysłowość dwa czasami nie ma granic. Zasady gry są ustawione sami, i te reguły są niekiedy całkowicie niezrozumiały dla postronnych. I dlaczego obcy je zrozumieć? Innym jej rodziny powinno być w ciemności, dlatego ona i rodzina. Mąż i żona, jak wiadomo, sam szatan. I jakie obrazy będą próbować na tej „Szatana” być niepodzielny – własną firmę.

Na przykład, inteligentnym i wykształconym człowiekiem w domu zamienia się w swego rodzaju potentatów, którym jego żona – załatwić. Cóż, lubi być na zawołanie, więc niech się uruchomić! To jest w pracy, ona – żelbetowy, nieprzeniknioną i w domu gotów zmienić maskę, machając ogonem i wiernie patrzy mu w oczy, starając się odgadnąć najmniejszej ochoty małżonka. Inscenizacja mieć taki jeden – mistrz, z drugiej – wiernego sługę. I wszystko jest dobrze. W każdym razie, sztućce bezpieczny i nerwów. I jego żona biegać na posyłki osób – zawsze w formie, a nie nabrać się udać szalonych diet. A mój mąż i jeszcze bardziej przyjemny – nawet tam, gdzie czuje się absolutnym panem?

A jeśli jest odwrotnie i delikatna kobieta staje się prawdziwa suka w domu, a jej mąż delikatnie patrzy jej w oczy i złapać każde słowo – Too czegokolwiek. Takie role grają w rodzinie. A nie dla nas, aby je ocenić, ponieważ może to być bardzo dobrze, że bitchiness i podkabluchnichestvo całkiem zadowolony z obu. I kochający związek będzie trwał do złotego wesela.

Wszyscy potrzebujemy miłości. Co to mamy mniej, tym większa potrzeba. A jeśli to pragnienie staje się patologia. Biorąc pod uwagę, że stosunki między płciami obejmować stosowanie masek, pragnienie można ugasić. Nie chcemy go używać? Następnie konieczne jest, aby domagać się od innych, że nosili wygodne dla nas, ale bolesne dla siebie, maską, kiedy nawet nie przeszkadza im trochę podciąć swoją twarz? Harmonijne stosunki oparte na wzajemnych działań i celów. Dlatego też, nie ma alternatywy. Szukamy obrazu i równie satysfakcjonujące dla obu. W przeciwnym razie będziemy szukać swojego idealnego życia. Lepiej natychmiast położyć kres jego życiu osobistym i iść do klasztoru.

load...