Reguły stylu plaża

Nawet na plaży ma swoje własne reguły stylów, zauważając, że zawsze będziesz wyglądać doskonałe i nie staną się przyczyną kpin dla innych!

  • Powiedzieć „Nie!” okulary w pomieszczeniu

Okulary przeciwsłoneczne są nazywane, ponieważ mają chronić nasze oczy przed szkodliwym działaniem słońca. I nosić je w pomieszczeniu jest co najmniej niegrzeczne i zapewnia braków edukacyjnych.

load...
  • Klapki są nie tylko na plażę

Niektórzy ludzie wciąż wierzą, że japonki nadają się tylko do tego, co byłoby w nich spacer do plaży lub na basenie. To nie jest tak! Umieść je na letnie przyjęcie lub grilla z lekką letnią sukienkę lub szorty. Wygląda świetnie zestaw, składający się z białej koszuli, wyblakłe dżinsy i klapki!

  • Niegrzeczny makijaż

Dopóki nie masz wodoodporny tusz do rzęs, makijaż ma miejsce obok wody! Idąc na plażę, nie nakładają na osoby bogate makijażu, wygląda brzydko i zabawne, kiedy zacznie wypływać z twojej twarzy.

  • Rozwodniony białe jasne akcesoria

Niewątpliwie biały kolor idealnie podkreśla opaleniznę, ale to nie znaczy, że należy udać się do głów ubrać tylko w białych strojach. Nawet jeśli masz zamiar Partii biały biały top, biały, biały pas dolny, buty i akcesoria nie będą wyglądać oryginalny i stylowy. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji – rozwodniony białą sukienkę z jasnymi akcesoriów.

  • Nie ma potrzeby, aby podnieść torbę plażową w kolorze trykot

Jeśli masz zamiar odebrać „cały kolor”, a następnie można stać się osobą nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby odebrać ciekawy zestaw, lub, co gorsza, wydaje się starszy niż jego wieku. Nie chcesz go? Następnie grać na kontrastach!

load...
  • Umieść na mniej niż biżuteria

Na plaży dużo biżuterii wygląda śmiesznie, a poza tym, nie pozostawia śladów podczas opalania.

  • Wybierz strój kąpielowy, który Ci odpowiada!

Że będzie dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym w pierwszej kolejności, trzeba czuć się w nim komfortowo! Każdy ma swój typ ciała i dla każdego z tych projektantów już dawno wymyślić bandą stylów. Źle dopasowanych na rysunku kąpielowym może powodować kpiny innych.

  • „Nie” Szpilki na plaży!

Będzie to wyglądało bardzo zabawne, jeśli się do plaży na piętach i utopić lub utknąć w piasku na deptaku. Wszystkie wysiłki obrócić w popiół wyglądać jak diva!

load...