Regionalny kapitał macierzyński a zwłaszcza jego przygotowanie i wdrożenie

Poród – znacząca i radosnym wydarzeniem. Jednak, aby stworzyć sytuację ekonomiczną takie posunięcie wymaga dużo kosztów. Na zwiększenie wskaźnika urodzeń i rodzinom wsparcia z dziećmi w większości podmiotów Federacji Polskiej, z wyjątkiem federalnego wsparcia dla działań, nie jest regionalną stolicą macierzyńskiego. Niewiele osób są zaznajomieni z tej pomocy finansowej, dlatego należy starannie rozważyć je ze wszystkich stron.

load...

Zawartość:

Funkcje Wsparcie regionalnych

Różne regiony, w oparciu o potrzeby, aby zwiększyć motywację urodzenia i poziomu rozwoju, wielkości, warunków odbioru i czasu oraz opcji dodatkowych funduszy. Zanim zajmę się kwestią, jak zdobyć regionalny kapitał macierzyński, należy rozważyć szczegółowo wszystkie subtelności tym pomocy finansowej.

Kapitał terminów

Zdecydowana większość z lokalnymi przepisami zapewnienie regionalnej kapitał macierzyński przez okres co najmniej trzeciego dziecka. Ale zdarzają się wyjątki, jak w regionie Uljanowsk, a Warszawa jest warunkiem wystarczającym do przyjęcia lub urodzenia drugiego dziecka. W Baszkirii – wyłącznie w przypadku przyjęcia dzieci. Dla varshavichey taki program nie jest dostępny, ale istnieją dodatkowe opłaty przy urodzeniu.

load...

W regionie Kurgan w 2016 roku warunki zmieniły się radykalnie, a teraz w stolicy rodziny mogą spodziewać się młode rodziny, które rodziły lub przyjęła dziecko i udział w programach mieszkaniowych. Ponadto, w niektórych regionach są warunkiem wskazania zakwaterowania osób ubiegających się o pomoc w danym regionie lub obszarze określonej liczby lat.

Region Magadan w 2016 roku dodał listę kandydatów do tej pomocy. Teraz może on skorzystać z matek, które przyjęły lub które urodziła pierworodnych dwudziestu pięciu lat, włącznie, a jednocześnie zachowują prawo do skorzystania z pomocy finansowej po raz kolejny – na trzecie dziecko.

Możliwa wykorzystuje

Regionalny kapitał macierzyński w 2017 roku, tak jak poprzednio, mogą być przeznaczone na cele określone w lokalnych przepisów. W prawie wszystkich regionach dotacji mogą być przeznaczone do płacenia za edukację dzieci i poprawy warunków życia. W regionie Samara i regionu Stawropol jest dozwolone stosowanie środków dla rodziców szkoleniowych.

Udmurcki kapitał rodzina może być skierowany wyłącznie do spłacenia salda na temat kredytu mieszkaniowego pod pewnymi warunkami. Dla wielu poddanymi rosyjskimi władzami pozwalają finanse wydać na tych przejęć:

  • Ziemi;
  • Pojazdu lli_1;

    Meble lli_1;

  • Rolnictwie indywidualnym;
  • Urządzenia lli_1.

A także do napraw, przebudowy mieszkań, finansowane matki emerytalne, leczenie dzieci, aw niektórych regionach, a za opiekę zdrowotną nad matką. W Buriacji Samara i kobiety mają możliwość zdobycia niezbędnych dla noworodka. Wołgograd, Iwanowo, rodzina Wołogdy, jak również mieszkańcy i nawet kilka miejsc zarabiać w gotówce i nie ograniczają się do warunków inwestycji.

Zainstalowane przez władze lokalne, jak to możliwe

Należy pamiętać, że korzystanie z regionalnego kapitału macierzyńskiego po prostu nie zadziała. Termin ich otrzymywania oraz możliwością stosowania do określonych celów, określonych przez przepisy lokalne.

Na przykład, mamusie Arkhangelsk można zarabiać w ciągu dwóch miesięcy. Często pieniądze muszą być nie później niż uzyskany rok po urodzeniu dziecka. Dysponowania środkami do innych celów w niektórych regionach pozwolił półtora roku lub dwa lata. Niektóre jednostki zostały ustanowione na okres trzech lat.

Rozmiar

Pomoc finansową. Wielkość regionalnego kapitału macierzyńskiego w 2017 roku nadal jest ustalana przez władze lokalne i jej różnych opcji. Średnia wielkość dotacji wynosi 100 tysięcy rubli. W regionach Niżnym Nowogrodzie i Kurgan mogą dostać tylko 25 tysięcy rubli, Yamalo-Nenets Rejonowy zapewnia 350 tysięcy rubli. Wiele regionów funduszy indeksowych, ale są tacy, którzy będą wydawać zaświadczenia o stałej wysokości.

W większości przypadków jest to dotacja jednorazowa, ale są jeszcze inne opcje. Zatem płatność regionalną Uljanowsk dla drugiego dziecka wynosi 50 tysięcy rubli, posiadające urodziła swoje trzecie dziecko może otrzymać dodatkowe 100 tys. Każde dziecko rodzi się nadal zwiększać kwotę 50 tysięcy rubli.

Uzyskiwanie pomocy nie jest matką

Niektóre lokalne przepisy jasno powiedzieć, że otrzymują regionalnego kapitału macierzyńskiego ma prawo do jednego z rodziców. Czasem ojciec może wykorzystać pieniądze tylko w szczególnych przypadkach, które często zawierają śmierć matki, pozbawiając kobiety ich praw rodzicielskich lub ograniczeń, a także uznanie jej niezdolne lub częściowo zdolny.

Gdy akt zgonu obojga rodziców „zostaje przeniesiona do dziecka, ale może go używać dopiero po 23 latach. Ojciec, do przyjęcia trzeciego dziecka i bycie samotnym rodzicem, utożsamiane z matek.

Instrukcja rejestracji subsydiów regionalnych

Po przyjęciu lub narodzin dziecka musi najpierw zebrać niezbędne dokumenty.

Zazwyczaj, wszystkie dostępne do podjęcia dzieci potrzebne są: świadectwo urodzenia i obywatelstwa polskiego, jeżeli to konieczne, zaświadczenie o przyjęciu, INN. Wymagają również rodziców paszporty, VAT i certyfikat snils skarżącego o składzie rodziny i potwierdzenia faktu życia w regionie od dłuższego czasu, z prawem lokalnym.

Ponadto, nie później niż w terminie, do napisania oświadczenia na ściśle określonej formie i przesłać do jednostki w miejscu rejestracji.

Następnie pozostaje czekać i przejść przez ten okres lub świadectwa płatności. W tym ostatnim przypadku, aby skorzystać z dotacji regionalnych, zważywszy na możliwe czas wdrożenia, należy zwrócić się do stosowania dokumentów otrzymanych i wydatków dokumentacji w zależności od przypadku użycia. Może to być umowa o usługi medyczne, kredyty hipoteczne, zakup domu lub w inny sposób.

Dodatkowe wsparcie na poziomie regionalnym pozwala wiele rodzin nie są ograniczone do pierworodnego i przynieść rodzica pełnego potencjału. Dla władz lokalnych – jest to możliwe pomoc finansowa, ale kto zdecydował o narodzinach dzieci – ważny pomoc.

load...