Red Shoes 2017: uwodzenie przeciwko wulgarności

Dawno temu pozostawił tamtych czasów ślepy konserwatyzm gdy czerwone buty priori skorelowane z wulgarności i złego smaku. Stopy współczesnej kobiety nadawany jest produkt ekstrawagancki, celowo podkreślając cały uwodzicielskie i seksowne żeńskie stworzeń. A symbolem osobowości i charakterze wybuchowym jasnym stało się czerwone buty na wysokim obcasie – kobieta, która stara się wyrazić, po prostu musi mieć to soczysty kawałek toaletę w jej szafie .

load...

Popularność butów tak krzykliwe kolory ostatnio zyskuje ogromną dynamikę. Cieszył się one najszerszy popytu w szalonych latach 80. I stopniowo traci swoje znaczenie w XX roku 90. Ale teraz, że nowoczesna kobieta jest w stanie dyktować warunki na sobie, i jest wyposażony w wysokiej aktywności, ona stawia na czerwone szpilki wykazać swoje „ja”.

Na rzecz wyraziste barwy mówi wiele badań przeprowadzonych przez naukowców. Na przykład, University of Rochester Eksperci udowodnili, że kobieta ubrana w czerwony i używanie w postaci jasny czerwony akcent, mają większą atrakcyjność dla samców niż innych pań. Efekt ten powoduje zmiany fizjologiczne w organizmie mężczyzny i zwiększa produkcję adrenaliny natychmiast wyzwala proaktywne, jak wiąże się z pasji i pożądania. Pani, która zdobi nogi w czerwone buty, powinny być gotowe do niestrudzonej i dbałością o silniejszej płci.

Jest on przewiduje, że ten ekstrawagancki produkt jest w stanie ustawić dźwięk formie żeńskiej i nie toleruje dodatkowe akcenty i konkurencyjnych części odzieży. Piękne czerwone buty – to autentyczne buty, samowystarczalne i bardzo agresywny, więc nakłada surowe zasady jego skarpetki. Dama, którzy preferują ten styl i buty z obcasami tonowych musi być wzorem elegancji i wyrafinowania, aby nie wpaść w kategorii wulgarności i wulgarności rozmówcy, a powinni być świadomi znaczenia. W ogólnym znaczeniu – najważniejszy warunek, który jest zobowiązany do przedłożenia na sobie czerwone buty na wysokich obcasach.

Czerwone buty dla kobiet – najnowsze trendy od projektantów

Jak wspomniano powyżej, w przelocie, czerwone buty kobiety nabył nową popularność i aktywnie wnikają szafy płci pięknej, przekształcając swoje zgrabne nogi. Ten trend zaczął być obchodzony na wiosnę ubiegłego sezonu i nadal nabierać tempa w lecie tego, bo nic nie może znajdować się na przejaw silnej indywidualności i wyrazistość są lepsze od letnich upałów i relaksu. Tradycyjne klasyczne czerwone buty zmieniły swój styl i otrzymali niezwykłą transformację w rękach izvestnogoValentino światowej. Świeciło w swoich pokazach agresywnych wzór czerwony lakierki buty, nawiasem mówiąc, zgodnie z aktualnymi opinia krytyków mody, style te nie dają wrażenie wulgarnej złego smaku. Wiele czasopism kobiecych zostały umieszczone na swoich stronach warianty czerwone buty lakierowane obraz z tych produktów otrzymał wysokie noty w skali „elegancji” przez krytyków mody.

load...

Valentino używany koncepcyjnie nowe metody jego najnowszej linii, wykorzystując ukrytą platformę, niezwykle wysoki obcas i wysokiej jakości skóry. Ta wybuchowa mieszanka stworzona poruszenie wśród katalogów mody, które były szybkie, aby umieścić na stronach czerwone buty na wysokim obcasie, zdjęcie z takich produktów są umieszczone je jako kolorowe i oryginalne buty. Jednak kolekcja tego pana daje kobietom możliwość wyboru, ponieważ zakres palety kolorów ostatniej linii obuwia przedziale od czerwieni do fuksja bogatej barwie zimno i również dołączone romantyczne odcienie kolorów koralowych.

Bardzo świeże i dyskretnie wyglądał style czerwone buty na nawrót na CristianDior pokazuje, ze te modele różniły pomp wystrój, oprócz jasności kolorów. Przedstawione modele nowoczesnych mody szok pogrubienie kombinację wykończenia powierzchni, które mogą obejmować różnorodne draperii, obecność wstawek i zagłębień. Piękne czerwone skórzane buty z CristianDior miał szczególne wrażenie i powtarzający się wzór rodzaju skóry pytona. W skrócie, krytycy jednogłośnie wskazał, że pod piętą buta nie jest grzechem być mężczyzną.

Czerwone buty na wysokim obcasie: w co się ubrać prawo?

Ze względu na dużą tożsamości czerwone buty żeński wspólny problem z udanej kombinacji tego produktu z innymi elementami toalety damskiej. Nie jest to łatwe połączenie i które stanowiły wyjątkowe połączenie elegancji i seksapilu, nie przechodząc w szczerej odwołania. W rzeczywistości, specyfika krzykliwe jasności wkłada wiele „tabu”, a nawet więcej niuansów, które muszą być brane pod uwagę, gdy nie jest to pytanie przed dziewczyną o co się ubrać czerwone buty. Poniżej znajdują się ogólne wytyczne i podstawowe zasady doboru ubrań, które podkreślają kobiecą uwodzicielski charakter i nogi.

  • Czerwony i wszystkie jego pochodne – głośne stwierdzenie samo w sobie, więc model klasycznych czerwonych butów lub styl z otwartymi toe, odsłaniając palce wskazują na stan idealny pedicure i ogólnie zadbane stopy kobiet, ponieważ będą one pod stałą i ścisłą kontrolą, niezależnie od z którymi zostaną połączone.
  • Najlepszym rozwiązaniem dla codziennych, codziennego noszenia jest uważany za połączenie jeansu z Scarlet buty tonów. Więcej zakusy można osiągnąć poprzez umieszczenie zwężone modelu denim spodnie z wysokim obcasie, ale droga do osiągnięcia la dziarski 80 łatwo przez połączenie bezpłatne mini spódnice i kombinezony buty czerwone patelni nasion. Efekt zachwycający może mieć światło, płynące sundresses letni długość maxi z podobnym buty barwiących. Należy jednak wystrzegać się zatorów obrazu i nie używać wraz z czerwonymi butami chwytliwe odcienie odzieży wierzchniej.
  • Styliści jednym głosem mówią, że optymalnym rozwiązaniem kolor będzie kombinacją odcieniach czerni, bieli i beżu, gama kolorów jest klasyczny i stoi w sprzeczności z efektownym szkarłat i czerwone barwy. Ale najbardziej tradycyjny kolor duet zasłużenie uważany połączenie głębokiej szarości z ognistymi barwami. Magazyny biurowe kobiety mody zawarte w ich przeglądu czerwone buty 2017 zdjęcia pokazał kombinacji kolorowych modeli butów z stonowane garnitury barwniki biznesu, więc nawet kobiety biznesu można rozcieńczyć suche i konserwatywne mundurów pracy chwytliwe odcienie szpilki.
  • Czerwone buty pompy mogą tworzyć boskie tandem połączeniu z przedsiębiorstwami, stroju biurowego, takiego jak przepon czarnym ołówkiem. Bardzo ważnym stosowanie wydłużonych bluzki z falbanką monochromatycznego wydajności koloru, pożądane jest w odcieniach szarości z wysokiej pin zespołu.
  • Aby pozbyć się niepotrzebnej agresji, która jest po prostu pęknięcie z ognistych kolorach, można zmieniać ostrość trochę na kwiatowym nadrukiem. Taka stylistyczna decyzja należy przeprowadzać ostrożnie, ważne jest, aby upewnić się, że wzór lub abstrakcji składa się z mniejszych elementów. Damskie katalogi mody pisał na swoich stronach mnóstwo czerwonych, buty zdjęcia wystawianych w związku z wzorami i pokazuje, w jaki sposób można połączyć korzystny druk z jasnym kolorze.
  • Stereotyp, że buty powinny być w harmonii w projektowaniu i wykonywaniu kolorów z torbą dawno przeżyła jego użyteczność. Wręcz przeciwnie, klasyczne czerwone buty z czerwonym worku przynajmniej tworzyć niepotrzebnie przeciążony obraz, rozbić jego ogólną integralność i przynieść poczucie wulgarny krzykliwość, co jest sprzeczne z dobrymi obyczajami. A jeśli jest to również czerwone buty lakierki, a nawet możliwe, aby położyć kres dobrym stylu.
  • Trend ten sezon na jasnym individualistok jest użycie ubrania ze zwierzęcej wzór w połączeniu z czerwone buty z obcasami niezwykłej długości. Kobiety Opinie pośpiesznie umieścić informacje w swoich kolumnach na czerwone buty 2017 zdjęcie z najnowszych innowacji projektowych wyraźnie pokazały, że kombinacja czerwone buty z animalizmu – wręcz zwycięskiej kombinacji, ale go używać należy wyłącznie tematyczne, wieczory koktajlowe, w przeciwnym razie kobieta szokujące i mylić innych.

Od wszystkich jest oczywiste, że czerwone buty, szczególnie jeśli zawiera piętkę lub wykonane w wersji lakierowanej ma wiele niuansów, które muszą być ściśle przestrzegane, tworząc zwycięski obraz i dobry styl.

Co nie może nosić jasne buty: podstawowe błędy

Jeśli poprzednio możemy określić punkty, które przyczyniły się do stworzenia harmonijnego, kobiecej i udanego obrazu, ale teraz powiedzieć o najbardziej Częstym błędem popełnianym przez płeć piękną, niezdarnie obsługi takiego krnąbrnego ciuch, jak czerwone buty. Po publikacji moda damska pisał na łamach najlepszych 10 najpoważniejszych błędów o co kobiety noszą czerwone buty, wyboru zdjęć gaf furię i zmuszony do zmiany idei „piękny”.

  1. Styliści chorus powiedzieć, że nie można nosić dużo jasnych elementów szkarłatnych w tym samym czasie, ten błąd będzie po prostu zrobić przeciążony i jednocześnie bezosobowa. Wystarczy umieścić akcenty z pomocą eleganckich akcesoriów, takich jak bransoletka lub masywnych korali: cienkie, modne i gustowne.
  2. W żadnym wypadku nie można łączyć z kolorowych rajstop, w połączeniu z podobnymi modelami butów, bardziej potworne jest wykorzystanie rajstopy z nadrukiem lub abstrakcyjny wzór. W przypadku nie rajstopy nie może zrobić, czy etykieta wymaga natychmiastowego włączenia ich w obrazie, to jest możliwe do zrobienia ciała opcji nylonu. Nawiasem mówiąc, katalogi bielizny często są umieszczane na ich temat kombinacji Rajstopy z najlepszych marek i czerwonych patentu obuwia skórzanego, zdjęcie z podobnych rozwiązań stylistycznych charakteryzujących się wysoką Erotyka wygrałem tylko buty.
  3. Zatrzymując się na wybór obuwia tak wyrazistych barwach, odmawia modele na platformie, takie produkty reputacji za zły smak, a ich zwycięzca szybko rozprzestrzeni się ze złej strony. Lepiej preferują klasyczny, powściągliwy skórzane buty produkowane przez najlepszych tradycjach i zauważył znak wysokiej jakości. Na przykład, wdzięku łodzie, które mogą służyć jako godny ustawienie dla stóp delikatnych damskich – ten styl nigdy nie będzie tworzyć nieuzasadnione wrażenie masywności. Lub część żeńskich katalogach oferują model czerwone buty na obcasie, zdjęcie z butami udowodnić, że produkty nie zawsze są jasne wulgarnych, tak długo, jak pięta była wizualnie elegancki.

Czerwone buty – symbol jasnej kobiecej tożsamości, która może błyskawicznie przekształcić pani reshivshuyusya Udekoruj stół szczegół noga kolorowe ubrania. Ekstrawagancja i żywiołowy kolory pozwalają zasłużył cieszyć całą uwagę, najważniejsze – umiejętność połączyć i stworzyć solidną, harmonijny sposób, który natychmiast przynieść sukces i pokazał tylko zwycięską urok kobiety. Buty czerwone barwy – najpotężniejszą bronią w arsenale kobiet w walce o podziwu spojrzenia na płeć, coraz silniejszego tak powodując produkt, każda kobieta skazana się do nieuniknionego sukcesu.

load...