Receptura dla placków na skrobi

Zawartość:

Istnieje wiele sposobów gotowania naleśniki. Jest szczególnie ceniona receptur, w których stosowanie skrobi jest przewidziane.

load...

Na bazie skrobi uzyskuje się cienkie, chrupiące i bardzo smaczne naleśniki.
Powrót do spisu treści

Co musimy

Do naleśników proces ten przepis jest szybkie gotowanie, zawczasu przygotować następujące składniki:

 • Kurczak jajka – 3 szt;.
 • Jogurt – 1 filiżanka;
 • Skrobia – 9 -11 sztuki. L.;
 • Sól i cukier do smaku;
 • Olej słonecznikowy – 2 łyżki,.
 • Sody – L 0,5 h..
 • Ocet – 1 łyżeczka ..

Ponadto, zgodnie z recepturą, należy przygotować następujące wyposażenie:

 • Miska;
 • Sito;
 • PAN:
 • łata;
 • Trzepaczka;
 • łyżka;
 • PAN;
 • Chochla;
 • Kuchnia Potholder.

load...

Powrót do spisu treści

Przygotowanie ciasta

Pierwszym krokiem jest podjęcie jogurt i pozostawić na godzinę na stole. Jest to konieczne, aby uzyskać cienkie naleśniki, więc ciasto będzie rozłożone na patelni na ciepłych fermentowanych produktów mlecznych są dużo lepsze.  W tym czasie trzeba przygotować posiłek. Według naszego przepisu powinna być drobno zmielony i najwyższą ocenę. Składnik aktywny jest dokładnie przesiewano przez sito do miski. To musi być zrobione tak, że mąkę bez grudek i drobnego pyłu, a także wzbogacone tlenem. W rezultacie, łatwiej będzie się mieszać ciasto, a tym samym jej jakość czasami lepiej.

Następnie wziąć jajko i wbijać je na patelnię. Następnie dodać łyżką w ich soli i cukru. Po tym, zaczynają ubijając wszystkie składniki trzepaczką ręki. Ważne jest uzyskanie jednorodnej masy i o to, że sól i cukier rozpuszcza się dobrze. Gdy osiąga się to, zaczynają stopniowo wlać PAN chłodzi jogurt nie przestaje ubić mieszaninę piany.

Teraz, według naszej receptury rozpoczyna serię dodawanie sody. Ale nie spiesz się natychmiast wlać do garnka, wcześniej zgasić ją octem. Aby to zrobić, należy łyżeczkę, wlać do niej odpowiednią ilość i ocet kapinosa od góry. Następnie, stosując dopasowanie, mieszać mieszaninę propagacji. Pozwoli to soda dokładnie namoczyć w occie. Następnie można dodać te składniki do ciasta. Pamiętaj, aby wymieszać wszystkie składniki są w puli dokładnie trzepaczką.

Gdy tylko będzie możliwe, aby uzyskać jednorodną mieszaninę należy postępować dodaniem skrobi. Nasza receptura zapewnia mu zasypianie w cieście w małych porcjach. Idealnie byłoby dodać jedną łyżkę skrobi. Ważne jest, aby spać po każdej partii dokładnie wymieszać trzepaczką mieszaniny, dokładając wszelkich starań, aby nie powstała grudek. Należy zauważyć, że nasza recepta nie używać mąki zamiast skrobi ona zastosowanie tutaj. Dlatego nie ma potrzeby, aby dodać taki składnik w cieście.

Gdy wszystkie skrobia zostaną wypełnione w rondlu, dodać łyżkę oleju roślinnego. Po tym, dokładnie wymieszać ciasto do uzyskania jednorodnej konsystencji.


Powrót do spisu treści

Pieczenia naleśników

Teraz jesteś gotowy do wypieku naleśników na skrobi. Wziąć patelnię i umieścić go na średnim ogniu. Poczekaj, aż ma dobrą palić, a następnie nasmarować je olejem roślinnym za pomocą improwizowanych urządzeń. Następnie wziąć chochlę i wpisać w nim ciasto. Następnie wlać do środka patelni, przewijanie, rozprowadzać cienką warstwę mieszaniny naleśnik.

Smażyć potrzebę naleśnik do pierwszej jednej stronie i potem drugą. Ważne jest, aby czekać aż do dolnej części dostanie złoty kolor. Następnie za pomocą szpatułki, szybko odwrócić naleśnik na drugą stronę. Zauważ, że ta potrawa gotuje się bardzo szybko, więc należy być ostrożnym, że nie jest spalony, aw każdym razie nie oddalają się od płytki do Bole niż 1 minutę.

Gdy placek lekko rumiane po obu stronach, należy go usunąć z formy za pomocą spisu tabeli. Złożyć go natychmiast do przygotowanego naczynia. Nie mogę się doczekać, kiedy pierwsza próba do ostygnięcia i zastosować do niego resztę. Sprawia odważną Hill, naleśniki bez zapoteyut i nie będzie surowy.

Służyć to danie powinny być natychmiast po przygotowaniu. Te można umieścić na talerzu śmietanki, kwaśną śmietaną, miodem lub dżemem. Można też owinąć je w mięsie lub nadzieniem owocowym. Można użyć twaróg z cukrem i wanilią. Smacznego!
Powrót do spisu treści

Pomocnych wskazówek

Należy wziąć pod uwagę tych ważnych i przydatnych zaleceń:

 • Jeśli chcesz naleśniki okazało skrobi z małymi otworami, a następnie pod koniec gotowania dodać ciasto trochę wrzącej wody.
 • Po raz pierwszy naleśnik będzie gotowy, należy uzyskać jeszcze przed kadzi ciasta, dokładnie wymieszać do konsystencji jest jednolita.
 • Aby proces gotowania odbyła się bez kłopotów, użyć do tego specjalnej patelni, który ma specjalną powłokę i niskie zderzaki. Będzie to wygodne, aby odwrócić naleśniki, a oni nie będą palić.
 • Jeśli w procesie wypiekania placków można zauważyć, że ciasto było gęste, dodać do niej trochę jogurtu, a następnie wymieszać ją dokładnie ubij.

Nasz przepis wymaga gotowania około 12-14 naleśniki, więc jeśli chcesz upiec naczynie na kilka osób, wtedy zwiększyć ilość składników w kilka razy, ale należy przestrzegać proporcji.

load...