Ranking najbardziej „niebezpiecznych” miejscach w domu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile bakterii żyje w swoim domu? A gdzie jest szczyt ich aktywności? A co najważniejsze, jak pozbyć się wektorów choroby? W tym artykule chcielibyśmy opowiedzieć o metodach dezynfekcji domu i złożyć miejsc ocena najbardziej podatne na rozprzestrzenianie się bakterii. W ten sposób

load...

Pierwsze miejsce po prawej stronie mogą być podane do kuchni

Dlaczego w kuchni? Brak widocznego brudu nie znaczy, że nie ma na drobnoustroje. Istotnie, głównym niebezpieczeństwem się bakterii do żywności, które mogą powodować zatrucia i inne powikłania. Jak dobrze, zdaniem naukowców, większość bakterii akumuluje się w ręczniki kuchenne, deski do krojenia, szmaty i fartuchy.

Wskazówki dezynfekcji dla utrzymania czystości w kuchni:

 1. Ręczniki umyć i fartuchy, w miarę możliwości, na co dzień. Ale to najlepiej używać jednorazowych ręczników i chusteczek.
 2. Deski do krojenia musi wynosić co najmniej 4 w domu dla pewnego rodzaju żywności. Ponadto powinny być umyte środkiem dezynfekującym, który w naszym wystarczy wybrać odpowiedni, nie powoduje uczuleń i nie zawiera chloru czasu.
 3. Warzywa zakup powinien być dokładnie umyć je w zlewie, a następnie zatopić bardzo wysokiej jakości środkiem dezynfekującym.
 4. Po ugotowaniu całkowicie wyleczyć tabel i inne powierzchnie.

  Drugie miejsce w naszym rankingu jest łazienka

  Jest to część domu, gdzie mogą gromadzić się pleśni, która patogenów reakcje alergiczne, dlatego słusznie pochwalić łazienka i WC drugie miejsce. Czyszczenie łazienki trwa długo, ponieważ każdy kawałek wymaga szczególnej dezynfekcji, to umywalka, toaleta, łazienka, AGD i nawet stenysleduet szczególną uwagę.

  load...

  Wskazówki do utrzymania czystości w toalecie i łazience:

  1. Aby wyczyścić wannę, umywalkę i wc nie używać tego samego środka dezynfekującego, a także jako środek do toalety mogłyby uszkodzić cienką kąpieli szkliwa.
  2. Płytki ścienne powinny być czyszczone raz w tygodniu środkiem dezynfekującym przeznaczonym do tych celów.
  3. Nie zapomnij zmienić szczotek, gąbek i gąbki tak często, jak to możliwe, ponieważ w wilgotnym otoczeniu bakteria rozprzestrzenia się znacznie szybciej.

  Trzecie miejsce w naszym rankingu zajmuje salony

  Dezynfekcja jest ważne w mieszkaniu, jako środek zapobiegawczy, jak zwykle na mokro nie może zapewnić optymalną czystość w domu. Środki dezynfekujące doskonale dezynfekować pomieszczenia i zabijać bakterie w domu, ale jeśli wolisz naturalne produkty, oferujemy Ci kilka prostych wskazówek, w jaki sposób wykorzystać dostępne środki do czyszczenia mieszkania.

  Wskazówki dotyczące utrzymania czystości w pomieszczeniach mieszkalnych:

  1. Drewniane meble mogą być traktowane z produktami zawierającymi wosk i oleje specjalne, ponieważ chronią drewno przed wysychaniem i nadaje jej świeży wygląd.
  2. Dobrze, że pomaga usunąć plamy na wszystkich powierzchniach – glicerynę. On radzi sobie z przetwarzaniem uszczelek gumowych i zamrażarek.
  3. Jeśli w domu używasz środków dezynfekujących zawierających chlor, ale chcą zastąpić go bardziej bezpieczne? Jest na to sposób! Stosowanie kwasu cytrynowego i octu, są idealnie czyste powierzchnie i bezpieczne dla zdrowia, ale takie środki nie mogą być przetwarzane powierzchni szkliwa.
  4. Narzędzia oparte na zgnieciony kredą idealnie czyste szkliwa, płytki, pomalowane powierzchnie, lustra i tak dalej.
  5. Innym wszechstronne narzędzie – soda, każda kobieta wie, że czyści naczynia, usuwa plamy, idealne do moczenia tkanin bawełnianych. Wystarczy gorący roztwór sody doskonały środek antyseptyczny.

  Ta ocena nie mówią nam, aby dać pierwszeństwo do konkretnego miejsca w domu, to pokazuje, jak ważne jest, aby utrzymać dom w czystości i jak może być łatwy i wygodny sposób dla Ciebie.

  Artykuł Sponsor: 

  load...