Raccoon domu – egzotyczne czworonożne

On jest bardzo uroczy! Ale to nie jest zaskakujące, że wciąż nie dość dobrze zwierzaka. Po domu Raccoon – to skrzyżowanie kota, psa i niedźwiedzia … i (lub małpa)! Choć wielu krajach szopy domowe dość popularne, ale są pewne stany, gdzie ich zawartość w domu jest prawnie zabronione. Mimo to przedstawiciel dzikiej fauny. Jednakże szopa nie ma aż tak egzotyczne, to jest zupełnie poradzić sobie z rolą zwierzęciem, przyniesie radość przynajmniej (chociaż i kłopotów więcej) niż zwykle czworonożnych mieszkańców naszych domów.

load...

Informacje ogólne

Domem dla tych zwierząt jest uważany Nowego Świata, ale dziś są one znaleźć nie tylko w Ameryce. Szop został rozstrzygnięty niemal na całym świecie ze względu na fakt, że aklimatyzować dobrze przystosowuje się do życia z mężczyzną. W naturze zwierzęta te żyją w lasach mieszanych w pobliżu zbiorników wodnych, a to głównie nocny tryb życia, coraz jedzenia w nocy i odpoczynku w ciągu dnia.

Mamy Raccoon silną budowę ciała i nie jest zbyt duży (jak w środku psa): długość ciała jest zwykle mniej niż siedemdziesiąt centymetrów, waga – dziesięć kilogramów. Jego charakterystyczną cechą – stosunkowo krótkie nogi długie i zaskakująco ruchomymi palcami. I szop jest bardzo piękne (i, niestety, kamienie szlachetne) fur: miękkie i grube, szaro-brązowy kolor.

Typowe dla szopów i wykwintne opieką „czystej żywności”. Przed jeść kawałki, zanurza się w wodzie, jak i tert zakładek zaciera. Stąd nazwa „szop”. Nawiasem mówiąc, w żywności nie był szczególnie wybredny. Zjada wszystko: jaja ptasie i pisklęta oraz owoców i warzyw, oraz wszelkie plony. I to jest bardzo inteligentny i bystry zwierzę z naturalną ciekawość i przebiegły. Ale dla wszystkich, że jest skłonny do skandali intelektualnych i walk.

Portret we wnętrzu

Szop domu (raczej oswoić) bardzo towarzyski. Gdyby osadza się w domu, są gotowi płacić dużo uwagi do niego, będzie on z pewnością do jego żądanie (i nie wykluczone, że w nocy). On chce z nim grać i się bawić, pogłaskał i karmione. Z natury egoistą szop i nie będzie tolerować swoje uczucia na inne zwierzęta lub małe dzieci.

load...

Ciekawość szop naszym zdaniem wykracza poza wszelkie granice. Dla niego w mieszkaniu nie jest zabronione i niedostępnych miejsc. Więc co za bałagan będą dostarczane. A jeśli chcesz zamówić w domu, trzeba będzie zapewnić szop oddzielny „przestrzeń życiową” i nigdy nie zostawiaj go bez opieki.

Ale w rzeczywistości nie jest tak straszna. Jeśli wziąć do domu bardzo małych szop, wówczas właściwe wychowanie uczyni dobrego PET, doskonałą ladyaschy z mężczyzną. Prawda do tego trzeba włożyć wiele wysiłku i cierpliwości. Raccoon choć inteligentne, ale uparty. A jeśli on jest zmęczony szkolenia, student może łatwo pokazać agresję albo do podjęcia i zawrócić do ciebie, wykazując niechęć do nauki. Ale z czasem, wspólny język Boden znaleźć, a absolwent będzie posiadać dobrą znajomość zrozumienie zakazujące.

Warunki przetrzymywania

Za treść tyrana nadal trzeba specjalnie wyposażony pokój, ale nie komórki. On potrzebuje specjalnego domu, który byłby wystarczająco przestronne, aby znaleźć koi, wc i „drzewo” do wspinaczki. To pozwala poruszać się po mieszkaniu może być tylko dobrze wychowany zwierzaka. Home szop pewnością zbadać cały (całość!), W domu w poszukiwaniu zakamarków dla hoarding jedzenia, i po prostu z ciekawości. Więc idealnym miejscem dla treści to „egzotyczne” będzie woliera zewnątrz.

Karmić go w zwykłej karmy dla psów, a także świeżych owoców i warzyw, drobiu i ryb. Kilka razy w roku jest to niezbędne do kąpieli i szampon. Oraz zapewnienie szopa sportów wodnych mogą napełnić wannę wodą i pozwolić mu grać. Szopy są na ogół bardzo zabawny i tak zabawne je oglądać.

Tak szczerze, szopy w domu – kłopotliwe (a nawet w pewnym stopniu niebezpieczne). Ale jeśli nie boją i nie zatrzymać ewentualne problemy z takiego współżycia, możesz przyłączyć się bardzo dużą armię fanów i szopy dostać tę fascynującą i nieprzewidywalną łobuza. Wystarczy pamiętać, że to samolubne uważa się centrum wszechświata i nie zamierza nikogo dzielić swoją miłość.

load...