R długie włosy w domu – wygląda świetnie w każdej sytuacji

Zawartość:

Szczęśliwym posiadaczem luksusowego długimi włosami, w teorii, powinien być zadowolony z nich – wiele opcji palach i fryzury, używać różnych akcesoriów i wykorzystanie milion pomysłów – tutaj wszystko jest możliwe! Ale często można zobaczyć banalną warkocz lub po prostu luźne kosmyki – w ogóle nie ma kreatywność. Tymczasem, nauczyć się układać ładne i oryginalne długie włosy nawet w domu nie jest tak trudne – coś zyskać trochę cierpliwości i naprawdę chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć oryginalne i stylowe fryzury.

load...

Puszyste fryzury

Do długich włosów do stworzenia bujny i stylowy włosy, mieliśmy sporo wysiłku. Tak, trzeba będzie: lokówki, kosmetyki i grzebień wosku. Układanie rozpoczyna się od czesania i rozdzielania nici. Wziąć kosmyk i rany na kleszcze w ten sposób utrzymać je w pozycji pionowej. Pamiętaj – im cieńsza oryginalny przędza, tym bardziej bujne włosy będą „out”. I tak, krok po kroku, zwijającego się z zamkiem, tworzymy fryzurę. Pręt curling powinno się odbyć nie więcej niż 10 sekund lub uszkodzić włosy.

Gdy masz loki na całej głowie, czesać je i posypać trochę farby, ale na końcach włosy nanieść trochę wosku – tak będą dłużej. Ta instalacja wymaga dużo czasu, więc spodziewać się go poprawnie – pęd do niczego.

ścisłe luksus

Zdrowe, długie i lśniące włosy zawsze wyglądają ładnie. Można zrobić fryzurę, która ujawni wszystkie ich piękno, a spotka się z bardzo surowe warunki ubioru. Ta instalacja wymaga użycia prasowania. Czyste włosy po prostu wyprostować prasowania, pasmo po paśmie, na całej długości – otrzymał poważne fryzurę, która nie rozproszy i Shaggy. Dla bardziej bezpiecznego pasowania, można użyć lakieru lub wosku, powodując jej wskazówek, jak gdyby je trzyma. Należy mieć na uwadze dwa czynniki: to niemożliwe, aby korzystać z żelazka do włosów na mokre włosy, nie może dostać cieplejsza niż 12 stopni.

load...

Wdzięku fali

Czasami chcesz coś twórczego, niezwykła, „inspirujące”, ale majstrować z układania nie mają czasu i chęci. Jest jakieś wyjście z tej sytuacji – zrób sobie falę! Oczywiście, będzie to wymagało pewnych umiejętności, ale rezultat jest oszałamiający. Więc stawiamy na mokre włosy trochę pianki lub żelu, w ogóle wszelkie środki mocujące. Teraz robimy środku i oburącz chwycić zamki po lewej i prawej stronie. Palce tworzące fali. Włosy mokre, więc nie będzie trudno „stworzyć” fale we właściwym kierunku. Teraz ubite je niewidocznymi.

Następnie rozprowadzić pozostały włosy na pasma i zapewniająca proste w papilotach, a nawet lepsze od wagi – tak włączy pionowe loki. Wszystko jest teraz tylko grzebień loki i fale, aby usunąć plik – w tym czasie oni stają się mocniejsze i wysuszyć dokładnie. Końcówki włosów może być ustalona z wosku, a całe włosy zastosować trochę po polsku. Tylko tylko trochę, włosy powinny pozostać przy życiu.

Kitka

Cóż, nie ma to nic skomplikowanego – przeczesać włosy od czoła do tyłu głowy i zebrać w kucyk elastycznym rozwiązaniem. Teraz oddzielenia pojedynczej nici i oplatają się wokół podstawy ogona, są połączone ze sobą za pomocą sworzni lub niewidoczne. Jeśli nie chcą zadzierać z zamkami, a następnie użyć taśmy do dekoracji ogon. Teraz grzebień pasma i przymocować niewielką ilość lakieru. Wszystko włączeniu modne i piękne stylizacji dla długich włosów, z których można pójść na randkę i pracy.

Plwocina

W domu, można tkać różne warkocze: Spike, francuski i zwykle. Zacząć oplatania puszkę ze świątyni i biegiem hukiem, wykończenie po przeciwnej stronie. Pociągnąć warkocz może być na piersi, i to jest możliwe, aby przypiąć je z powrotem. Można podzielić włosy z przedziałkiem pośrodku i warkocz dwa warkocze po obu stronach, co stawia je na głowie. Układanie warkocz nie jest czymś bardzo poważne i skomplikowane, wystarczy mieć pewną umiejętność, a następnie umieścić nawet najbardziej niesfornych włosów może być kilka minut.

 

Freestyle

W rzeczywistości, długie włosy pozwalają eksperymentować z nimi, a czasem tworzyć prawdziwe arcydzieła, a czasem skromne fryzury. Nie ma czasu, aby pobawić się skomplikowanego układania? Czas jest krótki i to jest czas, aby uruchomić do pracy? Najprostszą rzeczą, jaką można zrobić – uczesane włosy z czoła i tyłu złapać ich zapięcie. Im niższa nić swobodnie leżą na ramionach i łopatkach, możliwe jest uwolnienie kilku pryadok skronie i je naprawić żel lub wosk. Domy zrobić – to pięć minut, a będzie wyglądać czysto i schludnie.

Polski styl

Pomimo wszystkich nowoczesnych metod układania, nadal popularny i Polski Spit – najbardziej powszechne i proste. Jest to możliwe, zwłaszcza bez wysiłku, po prostu warkocz włosy i rzucać go na ramieniu – to ty, a obraz polskiej urody. I można spleść dwa warkocze i wsuwki bułeczki je naprawić, lub rzucać splunąć przez głowę (około). Tylko dla takich fryzur niedopuszczalne wydane zamków lub zamków, takich jak stylizacja jest uważany za surowy i bezkompromisowy.

Jak widać, nawet w domu można własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny wizerunek i zabłysnąć oryginalnością. Stacking mogą być złożone lub proste, odbywa się w ciągu pięciu minut lub kilku godzin, ale to zawsze proces twórczy. Tak aby umieścić maksimum wysiłku i wyobraźni i świecą ich piękno i nieodparty!

load...