Quantum depilacji. Nowe – dobrze zapomniane stare?

Zawartość:

Ostatnio, w salonach kosmetycznych to nowy, bardzo nagłośnione procedura – Quantum depilacji. Należy zauważyć, że jego koszt jest dość wysoki. A wynik? Załóżmy zbadać. Quantum depilacji w procesie oddziaływania na niepożądanej roślinności jest „siostra” starego i dobrze znany wszystkim depilacji. I rzeczywiście, w tym rozwiązaniu, „główny bohater” – fale świetlne.

load...

Penetrujące górną warstwę skóry, niszczą mieszki włosowe. Jednak zabite i zniszczone tylko te włosy, które w czasie procedury są w fazie aktywnego wzrostu. Ale dla tych, którzy są w stanie spoczynku, to rodzaj depilacji nie działa. Dlatego musimy powtórzyć procedurę kilka razy. Aby całkowicie pozbyć się roślinnością, konieczne jest, aby spędzić z czterech do dziesięciu sesji.

Co czeka na Ciebie w biurze kosmetyczki? Nie bój się, nic strasznego. Zostaniesz poproszony, aby usiąść w wygodnym fotelu i dać okulary, które chronią oczy przed blaskiem. Oczywiście, osoba, świecić nikt nie będzie. Takie okulary są potrzebne do „siatki bezpieczeństwa” – wystarczy, aby całkowicie wyeliminować wszystkie możliwe negatywne konsekwencje. Następnie w obszarze depilacji spowoduje specjalnego żelu z efektem chłodzenia. Pomoże to zmniejszyć dyskomfort do minimum.

Następnie miejsce depilacji będzie prowadzony przez specjalny manipulator, emitujących silne błyski światła. W rezultacie, poczujesz tylko lekkie mrowienie. Nawiasem mówiąc, jeśli procedura wydaje się zbyt bolesne, może to być oznaką wadliwego sprzętu lub „krivorukost” kreatora. W tym przypadku, to lepiej, aby anulować go i znaleźć kolejny salon – Health coś drogiego!

Wszystko to może być z powodzeniem przypisać do depilacji, prawda? Więc jeśli istnieje różnica? No, chyba że za cenę, oczywiście. Istnieją dwie opinie na ten temat. Kosmetyczka zapewniam, że jest różnica. Quantum do usuwania włosów odbywa się na nowym sprzęcie, specjalnie opracowane przez brytyjskich naukowców. Urządzenie jest wyposażone we wbudowany w komputerze, oraz specjalne czujniki, które pozwalają analizować kondycję włosów i skóry oraz, w zależności od intensywności wpływu tej zmiany.

load...

Taka jest procedura przeprowadzona według indywidualnych okoliczności. Oznacza to, że drastycznie zmniejsza prawdopodobieństwo poparzenia. Jako dodatkowy ubezpieczenie aktów specjalnie zaprojektowany układ chłodzenia skóry. Istnieją dwa inne różnice. Po pierwsze, nowe urządzenie pozwala przetworzyć dużą powierzchnię, co oznacza, że ​​sama sesja wziąć dużo mniej czasu. Po drugie, w przeciwieństwie do usuwania włosów, metoda ta pozwala pozbyć się nawet blond włosy. To prawda, że ​​kosmetyczki ostrzegają, że będą musieli pracować dłużej.

Ale co sceptycy? Oni są, jak zawsze, są przesłuchania. Według ich zapewnień, kwantowa depilacji – nic więcej niż chwyt reklamowy, aby pomóc przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć cenę całej procedury znane. Efektem tej metody jest nie lepiej i nie gorzej niż depilacji. Ale potem, są sceptycy …


Przed i po

W celu uczynienia procedury było udane, a wynik jest, aby cię uszczęśliwić, konieczne jest, aby przygotować z wyprzedzeniem. A preparat ten nie zawsze jest zabawa.

 • Pożegnaj się z opalenizną. Już dwa tygodnie przed zabiegiem planowym, trzeba zrezygnować z wycieczki do plaży. Zdecydowaliśmy się oszukać i wykorzystać opalania? To nie zadziała. Niestety, jest również zakazane. Ogólnie rzecz biorąc, na opalonej ciała nie jest zalecane depilację kwantową. Pod wpływem wiązki światła wybranych obszarach skóry mogą stracić udział pigmentu. W tym przypadku, brzydkie jasne plamy powstają na ciele. By the way, i po zabiegu przez kolejne dwa tygodnie, nie można opalać. Ponadto, należy upewnić się używać sprzętu ochronnego z SPF czynnik 30 lub wyższym.
 • Jeden miesiąc przed sesją należy wyrzucić z usuwaniem włosów poprzez wyrywanie, depilator, bioepilyatsii lub shugaring. Jest to konieczne w celu umożliwienia im rosnąć powyżej powierzchni skóry. Ten punkt jest bardzo ważny i jak podejść to odpowiedzialny, efekt zależny procedury. Czy jesteś zaniepokojony roślinności na górnej wardze i brodzie? Nic nie da się zrobić, będzie musiał pokazać na jakiś czas z tym „dekoracji”. Facial zapotrzebowanie rośnie w miarę możliwości. Jeżeli któraś z włoskami są zbyt widoczne, można je starannie wyciąć nożyczek do paznokci.

Ale za dwa lub trzy dni przed roślinności sesji w bikini i pach, nóg powinny być starannie usunięte z brzytwą. Następnie, w czasie zabiegu, po prostu rośnie z powrotem do żądanej długości 1-2 mm. Ale twarz, brzuch i ręce nie poradzi! Opanuj się musi zrobić tę manipulację.

 • Trzy dni przed kwantowej depilacji należy odmówić płyny alkoholu i innych środków. I przez dwa dni po zabiegu, nie można używać perfum, wody toaletowej i kremy.
 • Jeśli pacjent przyjmuje antybiotyki, środki uspokajające i nasenne do opalania, należy dać im co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem sesji.
 • W dniu depilacji nie mogą być stosowane w kosmetykach.

Nie mniej ograniczeń i po zabiegu.

 • W ciągu dwóch tygodni, nie można usunąć pozostałe włosy. Uważa się, że w tym czasie mają spaść na własną rękę.
 • W ciągu pierwszych dwóch dni po depilacji jest zalecany w celu zmniejszenia aktywności fizycznej – wędrówka w siłowni powinny zostać przełożone.
 • Staraj się nie nosić wąskie i ciasne ubranie – może to powodować poważne podrażnienie.
 • Na dwóch lub trzech tygodni jest lepiej odmówić dostępu do basenu – nie jest zwykle chlorowana woda. Nie należy również udać się do kąpieli lub saunie. A temperatura wody w wannie lub pod prysznicem też trzeba przestrzegać – nie powinny być zbyt gorące.
 • W pierwszym tygodniu nie rób peelingu – nie powinna podrażniać uszkodzoną skórę.
 • Pij dużo czystej wody niegazowanej.

Plusy i minusy

Tak więc, podsumowując, możemy powiedzieć, że depilacja kwantowa – choć, jak każdy inny zabieg kosmetyczny – ma swoje wady i zalety. Po pierwsze, o meritum. Być może najważniejsze – jest to, że procedura jest praktycznie bezbolesny. I to pozwala na wykorzystanie tej metody, nawet w najbardziej wrażliwych obszarach. Nie trzeba mieć przekąskę warg, zgrzytanie zębami i wytrzeć łzy lał się strumień. Nie boję się czekać na nową sesję. I co jeszcze jest niezbędne do szczęścia? Drugą zaletą – jest to, że na kosmetologów przekonanie, technika ta nie tylko pomaga, ale blondynki brunetki.

A teraz o wadach. Głównym – wysoki koszt tej usługi. Drugim – konieczność dla całego przebiegu leczenia. Oznacza to, że wszystkie przygotowania do sesji będą musiały przeprowadzać więcej niż jeden raz, że nie jest zbyt przyjemne. Trzeci – efekt zabiegu jest bezpośrednio połączony z jakości sprzętu i profesjonalnej kosmetyczki. Zidentyfikować, a następnie, a inny jest trudne. Ściśle rzecz biorąc, istnieją dwa sposoby.

Pierwszy – doświadczony. A na nim jesteś w niebezpieczeństwie. Jeśli pójdziesz do pana górskim, jest szansa, nie tylko, aby zapisać wszystkie roślinności nienaruszone, ale także, aby blizny i poparzenia. Tak – być szkodliwe dla zdrowia. Drugim sposobem jest mniej skrajny – przed pójściem do salonu, uzyskać opinie w Internecie, lub skonsultować się przyjaciół, którzy zostały w tym kreatorze. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i zdrowie.

I być może ostatni. Metoda ta ma wiele przeciwwskazań. Więc przed wyjazdem do procedury, należy skonsultować się z lekarzem. Ogólne przeciwwskazania to:

 • Wszelkie uszkodzenia skóry;
 • Przewlekłe i ostre choroby skóry;
 • Cukrzyca;
 • Nadciśnienie tętnicze;
 • Chorób onkologicznych;
 • Choroby bliznowca;
 • Żylaków;
 • Choroby zakaźne;
 • Ostra forma opryszczka;
 • Chorobę wieńcową;
 • Każdy etap ciąży.

Tutaj, w ogóle wszystko, co można powiedzieć o tej wspaniałej metody. Jak to będzie skuteczne dla Ciebie – trudno powiedzieć. To wszystko zależy od rodzaju włosów i indywidualnej wrażliwości skóry. Aby ocenić skuteczność może być w ciągu jednego lub dwóch zabiegów. Jeśli po dwóch lub trzech tygodniach włosy częściowo znikają z obrabianej powierzchni, a te, które wyrastają będzie cieńszy i lżejszy – Wierzę, że znalazłeś drogę do depilacji!

load...