Pyszne placuszki z cukinii


Zawartość:

Dobra, dobra – niech naleśniki piekarnika. Pyszne, ze złotym skorupie, placuszki z cukinii z serem, miękkie i aromatyczne. Usługi, które squash importowane do Rosji, to już od dawna przyzwyczajeni, i zdobyliśmy niespotykaną popularność i miłość. Zasłużenie, bo produkty cukinia łatwo wchłaniane przez organizm i są stosowane w żywieniu dietą i klinicznej. Mogą być spożywane na surowo, smażone, duszone.

load...

Co ciekawe, jest otrzymywany z cukinią i doskonałe produkty marynowane, i niesamowite dżemem.

A w zimnych i gorących placuszki squasha z serem są zawsze mile widziane. To jest nie tylko smaczne, ale również zdrowe jedzenie. Te babeczki smaku zarówno dorosłych jak i dzieci, i przygotować je do siebie – przyjemność.


Powrót do spisu treści

Składniki dla

Tak więc, musimy:

  • Cukinia średniej wielkości;
  • 50-100 g ser twardy;
  • Jajko 2 szt;
  • 3-4 łyżki mąki;
  • Sól smak;
  • Pieprz do smaku;
  • Olej roślinny.

Oczyścić cukinię i ruszt. Ktoś, kto lubi posiekać większe, tak aby uzyskać naleśniki z hrustinkoy ktoś lubi mniejsze. Wycisnąć sok. Sok z cukinia wlać niekoniecznie jest użyteczny koktajl witamin, szczególnie pyszne z miodem.  Jeśli nie chce pić, można być przygotowane w oparciu o doskonałą maską sok.

load...

Następnie przetrzeć ser na drobnej tarce. Wymieszać rozdrobnione cukinia i ser, jajka, mąkę, sól i pieprz do smaku. Wyrobić ciasto nie jest bardzo płynny.

Aby urozmaicić ciasta można dodać drobno posiekany koperek i pietruszkę. Do świetności można dodać trochę majonezu. Amatorzy eksperymentować zamiast mąki semoliny put. Fani ostrego niewiele dodać rozgnieciony ząbek czosnku.

Wlać na patelnię trochę oleju roślinnego, rozgrzać i położyć się regularnym łyżka ugniatania ciasta. Sprawdź skorupę; tak szybko, jak to smażyć na złoty kolor, przewracać na drugą stronę koła.


Powrót do spisu treści

Naleśniki z tajemnicą

Można gotować te naleśniki z tajemnicy. To wymaga napełniania – pomidor, plasterek sera, i to jest możliwe, aby przygotować pastę z twarogiem, ziołami i czosnkiem, oliwkami, pieczarkami odpowiednich – Krótko mówiąc, wszystko, że nie ma w lodówce. Dobrze ogrzewane olejem patelni, a także w pierwszym przypadku, rozłożone ciasta na górną powierzchnię nadzienia i zamykania ciasta innego łyżkę cukinii i sera. Wynik był rodzaj tortu. Aby upewnić się, że wszystko jest dobrze wewnątrz propeklos, Placki smażyć umiarkowany, umiarkowanie ciepło i rozprzestrzeniania ciasto spłaszczyć widelcem, dzięki czemu cieńszą warstwę.

Jeśli olej było dużo, to nie ma znaczenia. Gotowe placki cukinii można najpierw umieścić na papierowym ręczniku do szkła olej, a następnie trzeba przesunąć do miski. Cóż, miło dostać naleśniki i można zaprosić gości do stołu. Szczególnie apetyczne placuszki squasha z serem, doprawione śmietaną i ziołami. Bon appetit!

load...