Pyszne placuszki niskiej kaloryczności cukinii

Zawartość:

Dla wielu wyborów żywieniowych i diety podczas aktywnego okresu odchudzania jest prawdziwym problemem. Chodzi o to, że przez długi czas znosić głód – zadanie, które jest poza zasięgiem wielu ludzi, którzy chcą schudnąć. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem staje się dobór właściwej diety opartej wyłącznie na dania dietetyczne. Potrawy z warzyw niskokalorycznych pozwolić, aby najbardziej zróżnicowaną dietę, a jednocześnie schudnąć bez cierpienia od ciągłego głodu i braku niezbędnych witamin i minerałów. Jednym z takich wyjątkowy na odchudzanie diety posiłki są placuszki z cukinii.
Powrót do spisu treści

load...

Niskokaloryczne cukinia w cieście

Cukinia i dania, które z nich są możliwe, aby to panaceum dla każdego, kto chce przejść na dietę i uczynić ich idealną figurę.

Placki z cukinii – jest jednym z najprostszych i jednocześnie sposób niskokalorycznej rozcieńczenia zbyt świeże diety i uczynić życie bardziej smaczne. Cukinia wartość energii jest bardzo mała, ale zawierają wiele witamin i kwasów roślinnych niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu ludzkiego.

Istnieje kilka odmian squash oladushek a każdy z ich receptur wyróżnia się niezrównaną notatek, które czynią każdy przepis jest wyjątkowy. Główną zaletą tej potrawy ma potrzeby, aby dodać do niej mąkę podczas gotowania, co znacznie obniża jego wartość energetyczną. Placki z cukinii może całkowicie zastąpić mąkę, więc to danie jest to bezwzględnie konieczne do przyjęcia. Jeśli jest to pożądane, płytka ta może być przygotowana bez zastosowania oleju roślinnego lub z małą ilością, jak w piecu i na patelni. Dzięki takiemu podejściu do przygotowania placuszki z cukinii ich zawartość kalorii jest mniejsza, co oznacza, że ​​aby osiągnąć idealną figurę w stosowaniu niskokalorycznej diety będzie znacznie łatwiejsze.


Powrót do spisu treści

Niskokaloryczne naleśniki squash z pieca

Gotowanie w kuchence pozwala niemal całkowicie zrezygnować z korzystania z oleju roślinnego, jak to jest wymagane tylko do lekko wysmarowanej blachy do pieczenia. Aby przygotować to danie potrzebne są następujące produkty:

load...
 • Cukinia – 1 kg;
 • Jaja kurze -2-3 sztuk;
 • Cebula – 1 szt;
 • Marchew – 2 szt
 • Przyprawy.

Aby przygotować placuszki squasha muszą być podejmowane wyłącznie młodych zielonych warzyw. Przygotowanie potraw zaczyna się od mycia głównego składnika, czyli kabaczki. Muszą być myte i czyszczone z zieloną skórką. Skórki, można wyjść, ale potem naleśniki okaże się nieco szorstki w razie potrzeby. Następnie warzywa powinny być ruszt. W tym przypadku nie należy używać miksera jako masa squash będzie zbyt płynny, tarty cukinia trzeba odstawić na co najmniej 10 minut na stosie trochę soku, to musi być odprowadzana.

Marchew też trzeba oczyścić i przetrzeć na tarce. Cebula do naleśników squasha gotowania wyciąć bardzo drobno. Ponadto możliwe jest, aby rozpocząć wytwarzanie mieszaniny do naleśników. Aby to zrobić, trzeba wymieszać wszystkie składniki ziołowe, dodać jajka i przyprawy. Podczas gotowania naleśniki diety i nie nadużywać soli: im jest mniejsza, tym większa będzie wartość diety zakończeniu naleśniki.

Wyrobić ciasto musi być dokładnie, ale to jest bardzo ważne, aby utrzymać go grubawy. Następnie trzeba posmarować patelnię z olejem roślinnym i umieścić ją na swoich naleśników. Piec powinien być ogrzewany do temperatury 180 ° C, a następnie umieszczono w nim pieczenia. Czas gotowania w kuchence jest tylko 15 minut, po czym naleśniki można czytelność do stołu. W razie potrzeby, danie może być uzupełniony o diecie domowej roboty sosem.


Powrót do spisu treści

Niskokaloryczne cukinia w cieście na pergaminie

Mogą być stosowane, jeżeli jest to pożądane, inny sposób wytwarzania naleśniki cukinię bez użycia dużej ilości oleju roślinnego. W tym przypadku mówimy o gotowaniu na pergaminie. Dzięki tej metodzie przygotowania potrzebne są następujące produkty: 0,5 kg świeżego młoda squasha, 1 jajko, mała cebula, 1 marchew, ziemniak 1, soda dociskowe, przyprawy. Wszystkie warzywa należy dokładnie umyć, obrać i ruszt. Cebula drobno pokrojone. Rozdrobnione ziemniaki i cukinię należy czas, a następnie pozwolić sok w celu usunięcia nadmiaru płynu. Po zakończeniu kondycjonowania, warzywa i rośliny okopowe, jesteś gotowy do przyrządzenia ciasta na naleśniki. Wszystkie składniki miesza się aż do uzyskania jednorodnego ciasta.

Patelnia, która będzie ciasta, smarować warzyw mała. Ułożone na wierzchu pergaminem. Trzeba czekać, aż pan nagrzewa się, a dopiero potem rozłożyć na nim ciasto. Piec babeczki w taki sposób, że jest to konieczne przy zamkniętej pokrywie. W tym przypadku muszą być 1 obrót razy (około 5 minut po rozpoczęciu smażenia). Ostatecznie, produkt będzie prawie bez tłuszczu, ponieważ papier pergaminowy pochłania cały oleju podczas smażenia. Jednak ważne jest, aby dokładnie monitorować tak, że danie nie jest spalony, tak jak w tym przypadku bardzo małej ilości oleju roślinnego.

Ponadto, w tym przykładzie wykonania, preparat jest lepiej nie stosować olej słonecznikowy i olej z oliwek, który powoli zanika. Podczas korzystania z oliwy z oliwek nie może bać się zepsuć danie. Patelni do smażenia układania pergaminu papieru musi być nie więcej niż 10 minut na małym ogniu. Danie gotowane w ten sposób będą miały miękką teksturę i piękną złotą skórkę, ale jest niskokaloryczna. Jeśli jest to pożądane, mogą być dostarczane do zasilacza z sosem lub niskotłuszczowy śmietana. Ponadto, bardzo smaczne naczynia podano w połączeniu z niską zawartością tłuszczu jogurtu lub sfermentowanego piekarniczego.


Powrót do spisu treści

Przygotowanie naleśników z niewielką ilością oleju roślinnego

Jeśli trzeba jak najszybciej przygotować placki niskokaloryczne cukinii, można odwołać się do zwykłych posiłków smażenia na patelni. Jednak istnieją pewne małe tajemnice. Przede wszystkim trzeba przygotować ciasto na naleśniki. W tym przypadku potrzebne są następujące produkty:

 • Squash – 1 kg;
 • Jaja kurze – 2 szt;
 • Olej oliwkowy;
 • Świeże pomidory – 1 szt;
 • Majonez – 0,5 sztuki. L;
 • Cebula – 1 szt;
 • Przyprawy;

W takim rozwiązaniu, naczynia do gotowania lepiej nie wziąć marchewkę jako dodatkowy składnik, i pomidorów, ponieważ jest bardziej soczyste. Cukinia i cebula trzeba wypłukać i pokroić metody przedstawione powyżej. Pomidory trzeba usunąć nasiona i drobno posiekać. Następnie trzeba przygotować Placki squasha ciasta, dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Następnie można przystąpić do natychmiastowej pieczenia. Smażyć Placki z minimalnym dodatkiem oleju roślinnego, należy najpierw rozgrzać na patelni, a następnie pokrycia go z oliwą z oliwek. Nie trzeba wlać olej do miski, jak w tym przypadku, będzie to ogromna: konieczne jest smarowanie specjalnym pędzlem. W tym przykładzie wykonania potrzebne smażyć z 2 stron.

Powrót do spisu treści

Niskokaloryczny sos do squasha cieście

Dla większości placuszki z cukinii wydają się bardzo świeże jedzenie, więc najlepiej jest złożyć to danie do stołu z dodatkiem sosu niskokalorycznej. Istnieją pewne dość prosty i przy jednocześnie smaczne opcje takie dodatki.

Potrzebne są następujące składniki do przygotowania prostego sosu:

 • Świeże zioła;
 • Beztłuszczowe śmietana – 100 ml
 • Czosnek – 1 ząbek;

Pietruszka i inne warzywa w połączeniu z czosnkiem powinno być dobrze zmielić w blenderze i dodać do kremu. Sos jest lepiej przygotować wcześniej i niech to napar, a potem smakować to będzie bardziej nasycone kilka godzin w lodówce przez kilka godzin.

load...