Punkt G: Fact or Fiction

Zawartość:

Lokalizacja punktu G na ciele kobiety – to temat dyskusji nie mniej gorąco niż tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego. Ile lat trwa to niekończące się debaty: Czy istnieje punkt, w rzeczywistości, czy jest to nieuzasadnione wykonanie. Armia ludzi, dumnie wystaje mu pierś, oferuje możliwość doprowadzenia kobiety do szalonego orgazmu poprzez stymulowanie to magiczne miejsce. Powtórzył także żeńskich przedstawicieli, zapewniając, że otrzymają niebiańskiej błogości przez punkt g na swoim ciele. Ale naukowcy badali przez dłuższy czas, organizm kobiety, wzruszając ramionami, mówiąc, że żaden taki punkt istnieje, to wszystko jest fikcją, a głupstwem.

load...

Walka o punkcie ji

W 1950 roku niemiecki ginekolog Ernst Grafenberg ujawnił światu swoje odkrycie: Okazuje się, że w kobiecej pochwie nie ma niezwykły punkt g, co jest zachęcające, że jest możliwe, aby zabrać ze sobą partnera do orgazmu wspaniałe. Gromadzenie włókien nerwowych znajdujących się na przedniej ścianie pochwy – to miejsce mówi Grafenberg. Od tego czasu, zajęło wiele lat, a kobiety na całym świecie, z niepokojem i nadzieją szukali w swoim ciele to znany punkt, chcąc przeżyć kosmiczną przyjemność. Ktoś te poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem, a niektóre do wstydu i przerażenia, więc nie znaleźliśmy ten wspaniały, ekscytujące miejsca.

Ponad 62 lat minęło od fatalny odkrycie wyprodukował wiele książek, artykułów, a nawet filmów edukacyjnych ze szczegółowymi instrukcjami, aby znaleźć i zarządzać ten punkt przyjemności. Uważa się, że wielkość punktu Zakres wartości ji desyatikopeechnoy monet monety pięć rubli. Jednak pomimo dość śmiałym rozmiarze, znaleźć punkt G jest daleko od wszystkiego. W ostatnich latach coraz więcej uczonych, rozpoczął poszukiwania na poważnie tego „fun przycisków”, doszli do wniosku, że nie ma sensu ji nie istnieje w naturze.

Na początku 2017 brytyjskich naukowców odpowiedzialnie oświadczył, że ich długotrwałe badania w dziedzinie kobiecej seksualności położyć kres kwestii realności istnienia punktu G. Ich zdaniem, istnienie tajnego miejsca w pochwie kobiecych, które mogłyby dać jej niezwykłą przyjemność – nic więcej niż mit! Wezwali kobiety nie brać głowie „próżnej nadziei” do wspaniałej przyjemności. Ta bezczelna wypowiedź wywołała prawdziwą falę protestu przez francuskich naukowców. Są stanowczo twierdził coś przeciwnego: istnieje punkt g, więcej – około 60% francuskich kobiet dawna iz powodzeniem używali go! „Po prostu nie wiem, jak ją znaleźć!” – Uśmiechnął francuskich kolegów na brytyjski prim.

load...

Ci, którzy nie pozostają w długu i miał badania na dużą skalę, w którym udział wzięło prawie dwa tysiące kobiet, z których wszyscy byli bliźniakami. Brytyjczycy rozsądnie uznał, że ponieważ chodzi ji istnieje w jednej dziewczynki, a następnie, na podstawie ogólnych genotypu będzie punktem i jej siostra. Ale „przycisk” tajemnicza może znaleźć się tylko z kilku, i to tylko tych, którzy ze względu na ich erudycji wiedział o jej istnieniu. To samo piękno, które nie jest zainteresowany w tej sprawie do czytania, nie ma cud w miejscu, bez względu na to, jak pokonać, więc nie znaleźliśmy.

Francuzi po raz kolejny podniósł Anglicy śmieją się, dołączył do nich przez naukowców z Włoch i USA. Wszyscy byli przekonani, że litera g istnieje niemal w większości fizycznie zdrowych kobiet. Ponadto, włoski profesor endokrynologii, specjalista w badaniu dysfunkcji seksualnych Emmanuel Giannini, opracowała specjalne urządzenie do skanowania zaprojektowane, aby dokładnie wykryć obecność punktu G na ciele kobiety. Chociaż znalazła w sumie 20 mężczyzn, którzy zgłosili się do dokonania takiego testu, wynik jest nadal zachęcać: Punkt przyjemność stwierdzono już 9 kobiet!

Amerykanie poszli dalej: oferują one wszystkie zainteresowane dziewczęta i kobiety zwiększy obszar punktu sztucznie ji! Tylko dla $ 1500 do przedniej ściany pochwy jest wtryskiwany w specjalnym roztworze, mające na celu zapewnienie otrzymania olbrzymiej przyjemności w bliskości. I choć, według amerykańskich lekarzy, efekt wtrysku zbyt krótki okres, ale efekt tego – po prostu oszałamiające. Kobieta seksualność zwiększa wielokrotnie, co pozwala panie doświadczyć uczucia niespotykane. Teraz wśród współczesnych kobiet po drugiej stronie oceanu jest modne nie tylko w celu zwiększenia usta i piersi, ale również „pompy” własne pochwy zastrzyki w pkt g.

Jak znaleźć magiczną litera g

To nie ma znaczenia, czy wierzy w istnienie tajemniczego punktu – w każdym razie, że warto starać się znaleźć i przetestować teorię pana Graferberga osobiście. Uważa się, że jest na przedniej ścianie pochwy na głębokość około 3 cm. Znajdź potrzebuje w tym momencie, gdy jesteś całkowicie spokojny i zrelaksowany. Na przykład, po wielkiej płci ściany pochwy stają się bardzo wrażliwe, a szanse na znalezienie magicznych wzrost punkt kolektora.

Najwygodniejszym sposobem, aby rozpocząć wyszukiwanie dla „zabawy przyciskami” wraz z partnerem: leżąc na plecach, ugnij kolana i niech człowiek wchodzi palce w swoich prywatnych części. Najbardziej korzystne jest, aby stymulować łechtaczkę w tym samym czasie, więc można doświadczyć procesu podwójnej zabawy. Gdy punkt ji zostanie znaleziony, partner powinien delikatnie nacisnąć na nim. W tym czasie twoje mięśnie pochwy kurczą się – jak to ma miejsce podczas orgazmu. W takich momentach, kobieta czuje się z tym, co niezrównanej przyjemności.

Z drugiej strony, można próbować szukać własnej punkcie ji. Nic nie stoi zanurzyć palce do pochwy i przesunąć je w poszukiwaniu magicznego miejsca. Aby proces był udany, zrób to w łazience lub pod prysznicem – nie twoje ciało będzie zrelaksowany i gotowy do odbierania przyjemności. Może najpierw uczucia nie może być bardzo przyjemne, w tym przypadku konieczna jest zmiana rytmu ruchu palca i ciśnienia. Po chwili poczujesz przyjemność z przeżywania doznań.

G Czy istnieje punkt, w rzeczywistości, czy jest to po prostu wspaniały mit zaprojektowane mylić całkowicie zdumionych kobiety? Jak zawsze, prawda jest gdzieś pośrodku. Chociaż żaden z naukowców nie udało się udowodnić istnienie tego punktu na ciele kobiety, ale w stu procentach jego nieobecność nie została jeszcze potwierdzona. Więc nie wahaj się eksperymentować ze swoim ciałem i szuka nowego źródła przyjemności. Kto wie, może masz wspaniały punkt ji nie tylko istnieje, ale jest gotów dać ci niebiańską przyjemność!

load...