Puchar masować twarz: podstawy i techniki masażu banków

Zdrowe, elastyczna skóra, jak młoda dziewczyna – cenionych marzenie każdej kobiety, bez przesady, po 30. Jakie sztuczki i zajmuje się zdrowym rozsądkiem nie wykraczają doskonalić sprawiedliwszy połowę ludzkości, aby osiągnąć swój cel. Wiele z tych metod nie jest, niestety, często nie tylko nie działają, ale mogą powodować poważne szkody. Istnieją wiarygodne środki, takie jak, na przykład, może masować twarzy. Dowiadujemy się, co cuda są w stanie wspaniałych słoików. Zawartość:

load...

Dlaczego Banku

Dziś masaż twarzy istnieje wielka różnorodność, każdy w jego własnego dobra, ale porozmawiamy o dokładnie jak masaż twarzy może pomóc banki radzą sobie z nieubłaganym okrucieństwem w swoim czasie.

Ktoś pomóc specjalne kremy anti-aging, ktoś z uciążliwych zmarszczek zapisać masochki i kompresuje, ale większość kobiet wciąż nie są w pełni zadowoleni z wyników. Po problemach wieku mają głęboki charakter – Trudno dyskutować z naturą, i że taka poważna impreza zakończyła się sukcesem, wpływ powinien być znacznie głębszy niż banalne nawodnienia.

Wymaga to dogłębnie układu mięśniowego twarzy i szyi, zapewniając jego dodatkowy przepływ krwi, a tym samym tlenu, (tak, aby nie wysycha). Należy również zadbać o utrzymanie objętości. Z tych wszystkich wyzwań, banki radzą sobie „z hukiem”.

load...

Natychmiast warto zauważyć, że banki sovdepovskie szkła – to echa przeszłości. Nie powinny być one stosowane obecnie, zwłaszcza w takiej delikatnej jak twarz. Na szczęście w tym wieku istnieje wiele plastikowych i silikonowych odpowiedników, które dysponują znacznie bardziej bezpieczne i bezbolesne. Były banki do masażu i szkła, ale udało im się znacznie ewoluować. Bo jeśli chcesz wypróbować masaż na twarz, można zakupić w terminach aptecznych, nie skąpić.

Wybór puszki masować

Technika masażu: tajemnica sukcesu – w prostota

Zasada, na której prace można masować twarz, proste jak dwa centy:

 1. Na blaknięcie problemów skóry nałożony jar (specjalnie dobrane, medyczne).
 2. Z tego słoika pompuje powietrze – między urządzeniem i powierzchni skóry tworzy się podciśnienie, że uelastycznia układu mięśniowego i głębokich warstwach naskórka.

Osiągnąć dzbanek próżniowy na kilka sposobów:

 • Z dyszy aplikatora, jednym dotknięciem;
 • Przez spalenie ogniem (jeśli używasz szklanych pojemników do masażu ;.
 • Za pomocą mini-pompy Liczne filmy banki masaż twarzy można zauważyć, że specjaliści korzystać ze wszystkich

Tych metod, bo powiedzieć, który z nich jest lepszy, to trudno .. Wszakże sens pozostaje ten sam, najważniejsze w tym przypadku. – technika wdrożenie wyłącznie, być może, zaletą mechanicznego wyciągu powietrza z banków – w mniejszym ryzykiem kontuzji

hh3_1 Wstępne

Pracy

Przed imprezy …. Odmłodzić skórę należy dokładnie oczyścić i przeprowadzić szereg ważnych procedur:

 1. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, myjemy kilkakrotnie wodą z mydłem lub specjalnego mleka
 2. Parze twarzy za pomocą specjalnych serwetek lub staroświecki sposób – na rondlu, w prowizorycznym kąpieli, średnio 5. . -7 minut
 3. Obficie nasmarować krem ​​do twarzy, masło – co lubisz
 4. Kiedy czujesz, że pory otwarte, można przystąpić do sesji ..
 5. Bezpośrednio Sprzęt

  1. Zacząć przynieść piękno konieczności szyi, przechodząc od obojczyka do góry.
  2. Następnie przejdź do dolnej części twarzy. Prawidłowo działa przez dolną szczękę (pomaga modelować i dokręcić lekko owalne). Od dołu brodą do warg są w ruchu. W centralnej części mogą pozostać na do 20. Należy stosować na skórę z drugiej strony, aby uniknąć rozciągania.
  3. Moving wciąż górę do policzków, opadanie szczęki i pociągając usta, jakby chciał wymawiać dźwięk „O” (Wyobraź sobie, że śpiewa jakiś stary przebój – jednocześnie rozbawiony). Głaskanie słoik skóry od góry do dołu. Na policzkach również być opóźnione.
  4. Ostrożnie przejść do środka powierzchni, zatrzymując dalej na grzbiecie nosa i skrzydła.
  5. Wreszcie opuścić okolicy skroniowej i czoło z łuków linii brwi do włosów, brwi sami również nie pozbawia uwagę. Whiskey pracuje nad pierwszym poziomo do uszu, a następnie raz na każdej stronie – z chin.

  Pamiętaj, jeśli masz wrażliwą skórę jest, trzeba być psychicznie przygotowani na siniaki i obrzęki. Jest to normalne, a poczujesz po sesji mrowienie i niezwykłego ciepła. Tak, nasze słoiki są.

  Jak masować poprawnie

  Dziewczęcy eksperci urody radzę trzymać sesje na początku, ale zbyt często, po przyzwyczaić – co najmniej raz lub dwa razy w tygodniu.

  Szczególną ostrożność zaleca się w okolicach oczu, nosowo-trójkąt – tkanina jest bardzo miękka, łatwo jest uszkodzić i oszpecić nawet na jakiś czas, być ostrożnym.

  Jak wieki mijają tak: top – od wewnątrz na zewnątrz, do świątyni, dolna – wręcz przeciwnie, od świątyni do nosa. Na nosie, a wokół niego jest bardzo wygodne, aby nie używać banku, podczas gdy urządzenie próżniowe do czyszczenia porów (nawet dla najmniejszych okazów o minimalnej średnicy czasem trudno dostać się do wszystkich krzywych w badaniu jakościowym). Efekt jest taki sam, plus nadmiar sebum obecne wybawienie.

  Czasami można znaleźć opinie puszki masować twarz z negatywnych doświadczeń, skargi słabych lub bez skutku. Głównym postulatem w tym przypadku – regularność. W przeciwnym razie, można obwiniać tylko siebie, ale nie banki.

  Co dostajemy w koniec

  Dobroczynne właściwości mogą masować twarz tylko w prawo, aby napisać książkę. Sędzia dla siebie:

  • Zwiększa metabolizm;
  • Uaktywnia przepływ krwi;
  • Akumulacji

  • Komórek tłuszczowych rozbić i są wchłaniane;
  • Nadchodzi brzydki opuchliznę i obrzęki;
  • Zaskórniki odkorkować, zestarzeć się tajemnicą, że skóra jest oczyszczona;
  • Normalnego stanu naczyń włosowatych;
  • Konturu twarzy i koloru odbijać, z tendencją do stanu pierwotnego;
  • Normalne chłonnych gruczołów łojowych, potowych procesów;
  • Toksyny lli_1, brud i martwe komórki skóry i pozostawić naskórek.

  Ponadto, sądząc po licznych opinii kobiet, które przeszły takie procedury, usunięte pliki mięśni – pierwszy wrogów kobiet, ponieważ przyczyniają się one do powstawania zmarszczek. Najczęściej – „nosogubki” pojawia się w wyniku warg zaciskowych i „zmarszczek” zmarszczkami między brwi.

  Przydatne wskazówki

  Masaż z wykorzystaniem puszki nabierają pędu maksymalnego efektu, jeśli prowadzi się z wykorzystaniem naturalnych olejów roślinnych ekstraktów, olejków z lepszych bez zapachów (z oliwek, olej migdałowy, jojoba, lniany, etc).

  Istotne jest, że bank nie jest „chwycił” skórę zbyt dużo, to może nas doprowadzić do przeciwnego pożądanego efektu – tkanina może być rozciągnięta. Uczucia nie powinno być bolesne.

  Wzmocnienie i skonsolidowanie wyniku głębokiego kosmosu, silnie zaznaczona deformacji (zmarszczki, pustki, zmarszczki i obrzęki) powinny pracować trochę dłużej niż w innych miejscach. W tych obszarach można dłużej nie wydając bankowi i ostrożnie „prisasyvayas” dla skóry.

  Średnica jest bardzo ważne. Skóra wokół oczu i ust, brody potrzebują małych słoików; czoło, policzki – duża.

  Ponadto, nie nadużywać olej – ważne jest, aby nie przesadzić, niektóre nawet doradzić na jego twarzy nie ma zastosowania, ale tylko zanurzyć się nim do banku. Ta sama osoba w tym przypadku zwilża wodą. Należy upewnić się, że dana osoba nie kurczą się w ramach banku lub w pobliżu miejsca jego wpływem.

  Przeciwwskazania

  Pomimo zaskakujących wyników wielu kobiet, którzy korzystali z tego środka napinania skóry, twarzy masażu bańką nie jest dla każdego. Ma szereg przeciwwskazań:

  1. Chorób skóry, wysypki, trądzik, wrzody.
  2. Procesów zapalnych.
  3. Problemy

  4. Z układu naczyniowego.
  5. Kapilary

  6. Kabaretki się blisko powierzchni. Znamion
  7. Lli_1.

   Zakrzepica lli_1.

  8. Wszelkiego rodzaju nowotworu.

  Masaż z wykorzystaniem puszki można stworzyć cud, przynosząc ci kilka lat, a czasami kilkadziesiąt lat temu i wrócił do swojej dawnej urody i świeżości. Ale nie zapominajcie, że każdy z nas – indywidualna. Najważniejsze – w pogoni za pięknem nie boli ja dobrze ukochanej. Dbaj o siebie, ale pamiętaj: zewnętrzne piękno – nie zawsze.

load...