Puchar masażu cellulitu w domu – krok po kroku

Cellulit – rodzajem „latarni”, aby zasygnalizować, że płacisz tyle uwagę na swoje ciało i zdrowie. Wiele osób kojarzy „skórka pomarańczowa” nadwagę, ale nie zawsze, te dwie nieprawidłowości związane. Freak kobiece piękno guzki mogą osadzać się na ciele i szczupłych dziewczyn. Więc nie opierają się na fakcie, że siedzą na diecie, a wszystko wróci do normy (choć taki krok jest również mile widziane), a także podejmować na „ramionach” sprawdzone techniki do walki z plagą, na przykład, można masować cellulitu na skutek równa się kosmetologii sprzętowej,

load...

Zawartość:

Bank – numer jeden narzędzie do pozbycia się cellulitu

Dlaczego można masować cellulit jest skierowana do kategorii najbardziej skutecznych metod leczenia w celu zwalczania „pomarańczowej skórki”? To wszystko na temat funkcji tego urządzenia „devaysa”. Jak powszechnie wiadomo, „skórka pomarańczowa” – to „spółka” niesłusznie rozwijające skupiska komórek tłuszczowych. Zdrowe młode damy wszystkim tłuszcz podskórny jest równomiernie śledzić kontury skóry, a ofiary cellulitu komórek tłuszczowych prostu „wędrują” wokół skóry właściwej, byle jak przywiązanie do siebie, tak, że pod skórą pojawiają się twarde grudki. Do tych „Huligánok” aby oddzielić i wrócić do miejsca, trzeba interwencji mechanicznej, a dość intensywny i głęboki charakter. Dzięki tej misji doskonale radzi sobie kosmetologii sprzętu i masaż dłoni. Jeśli pierwsze – nie jest tanie przyjemności, druga procedura jest dostępna dla absolutnie wszystkich pań.

load...

Jak działa bank? Ten „urządzenie”, można powiedzieć „przylega” do skóry przez tworzenie podciśnienia wewnątrz pojemnika, co wpływa nawet do głębokich warstw skóry. Kosmetologów że masaż cellulit bańki zwiększa przepływ krwi do tkanek 120 razy, i przyspiesza się usuwanie toksyn i innych „śmieci” 10 razy. Czy można sobie wyobrazić, jak przestraszony tej presji, komórki tłuszczowe poruszać się szybko na swoje miejsce, a dodatkowy – i całkowicie stopić.

Jak wybrać banków

Niektóre gospodarstwa pani cellulit Bańki masaż w domu, wybrać źle sobie „broń” dla procedury. Dlaczego? Z powodu niedbalstwa. „Bank” słuchowe, wiele dziewczyn po prostu na antresoli i odzyskiwane szklanych że nawet nasze babcie były leczone przeziębienie, umieszczając je na plecach. Ale można masować z cellulitem jest wyspecjalizowane banki – próżniowe, przyczepiają się do skóry na własną rękę – bez ognia i rąk mojej babci.

Więc co banki muszą pokonać „skórki pomarańczowej”? Lub silikonowego lub kauczuku lub szkła, ale z kubka gumy ssania. Jednak tylko powiedzieć farmaceucie, że masz zamiar zrobić masaż Bańki cellulitu w domu, a potrzebny jest specjalny „urządzenie”. Dostaniesz je natychmiast.

Czy są jakieś różnice w korzystaniu z wymienionych typów puszek? Oczywiście, jeśli gumy i silikonu „Soup” przylgnąć do ciała dość łatwo, to jest tylko trochę wycisnąć, szyba „Narzędzia” powinien być traktowany w sposób szczególny – z gruszką. Wydawałoby się, że trwać mniej wygodne, ale to, aby zobaczyć, bo to jest ten typ puszki umożliwia regulację stopnia nacisku na skórę, co oznacza, że ​​będzie w stanie „Zarządzanie” proces w zależności od obszaru uderzenia. Na przykład, masz cellulit na brzuchu i wewnętrznej stronie ud, a nawet bardziej „delikatne” obszar.

Jeśli będziesz używać gumowych banków, ryzyko sprowokować pojawienie się siniaków, nie wspominając o dziką ból. Choć szkło „masażysta” pozwoli Ci masować obszar cellulitu wpływa bardzo delikatnie, bez narażania nastrój i piękno. Nawiasem mówiąc, jesteś wolny, aby kupić kilka różnych słoików, używać ich w zależności od stopnia zmian skórnych i obszarów ciała. Często do masowania uda kupić banków silikonowe i rękę – szkło.

Warto zwrócić uwagę! Banki są lepiej kupić w aptece sprawdzoną, a nie na rynku – z nim, bo obecnie produkowane dużo tanie podróbki, które są mało prawdopodobne, aby być w stanie pomóc pokonać cellulit.

Procedura

Czy wszystkie dozwolone. Zanim przystąpimy do blokowania, jak to zrobić Bańki masaż cellulit, należy skonsultować jeśli można, w zasadzie, to zrobić.

Bezpośrednie przeciwwskazania

W niektórych przypadkach trzeba będzie szukać alternatywnych sposobów zwalczania nienawistnych guzków, obejmują one:

 • żylaki;
 • Nadciśnienie lli_1;

 • Obecność guzów;
 • Ciąży;
 • Obfite pigmentacja obszarach dotkniętych;
 • Zakrzepowe lli_1;

 • Ran, oparzeń i owrzodzeń poddawanych obszarów masowania;
 • Zbyt wrażliwa skóra;
 • Choroby krwi.

Dodatkowe ograniczenia

Nawet jeśli są całkowicie zdrowe, użytkownik może masować stany cellulitu, że procedura jest przeciwwskazane wydatków w klatce piersiowej, pleców i kręgosłupa. Ponadto, konieczne jest, aby zachować szczególną ostrożność podczas masowania wewnętrznej powierzchni uda, zapewniając minimalny nacisk na tej delikatnej ciała.

Krok

Technologii

Kupiony banki, doradztwo listę przeciwwskazań? Tak, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak to zrobić Bańki masaż cellulit.

Przygotowanie do

Procedury

Po pierwsze, przygotować olejek do masażu. Aby to zrobić, należy wziąć 100 ml bazy (oliwa, brzoskwini, olej z pestek winogron) i dodać kilka rodzajów olejków eterycznych (w sumie – do 20 kropli do 6 gatunków). Kosmetyczki polecam dać pierwszeństwo olejków cytrusowych, jałowca, geranium i cedru.

Przygotowany? Umyj ręce i miejsce tak, że czujesz się komfortowo, na przykład, na podłodze, po rozłożyć koc. Nadszedł czas, aby rozpocząć!

Masaż techniką

Jaka jest kolejność działań i zasad techniki polega masaż antycellulitowy puszkach?

 1. Czystej skóry.
 2. Zastosuj olej / śmietany.
 3. Wybrany obszar masaż rąk (2 minuty).
 4. Put słoik i dokręcić, upewniając się, że jest przyklejone do skóry.
 5. Ruch Pływające zaczyna jechać do banku na „skórki pomarańczowej”.
 6. Zalecane kosmetologów charakter ruchu – od dołu do góry, a na brzuchu i pośladkach – w kręgu.

Jak usunąć słoik? Wystarczy wcisnąć palcem u jego podstawy.

Intensywność i czas trwania

Procedur

Dla maksymalnego efektu, należy wykonać minimum 15 sesji w odstępach 1-2 dni.

Czy czas trwania masażu obszarze wpływów? Oczywiście, tak, pamiętam, jak w niektórych obszarach mogą być masowane:

 • Ręce – do 10 minut każda;
 • Brzucha – nie więcej niż 15 minut;
 • Pośladki – 15-17 minut;
 • Nogi – 15 minut każda.

Instrukcja video o Bańki cellulitu masaż

Cup masażu – idealna metoda na pozbycie się „skórki pomarańczowej”.

load...