Ptasie mleczko: cukierki domowej roboty

Zawartość:

Niektórzy ludzie uważają, że najbardziej słodki kochają dzieci i kobiety. Ale w rzeczywistości, wielu mężczyzn nie są zbyt ciężkie wstręt do jedzenia coś smacznego, zwłaszcza jeśli jest to cukierek. Nawet najbardziej brutalni członkowie silniejszej płci nie są obce takie małe słabości. Szczególnie podatne na czekolady, słodycze i wypieki są ludzie, którzy są w trudnej sytuacji, w kryzysie lub podlegają wahania nastroju. Od dawna sprawdzony i dobrze znany fakt, że wszelkiego rodzaju słodyczy, dostając się do organizmu ludzkiego, produkują hormon radości, lub, jak naukowcy nazywają, serotoniny. W ten sposób można jeść w przypływie melancholii, takich jak „mleko ptaka”, a nastrój zauważalnie poprawiła siły pojawiają się znikąd.

load...

Aby Twoja rodzina byli szczęśliwi i zadowoleni, proponujemy prosty przepis do opanowania. Te słodycze, oczywiście, można kupić w sklepie, ale wierz mi, domowych deserów jest znacznie smaczniejsze! Plus, gotować im się podwójnie przyjemne.

Pyszne słodycze w domu –

Aby „Ptasie mleko” z ich rąk, trzeba mieć dobry nastrój, wysokiej jakości produktów i specjalnych form. Ale wszystko inne – to kwestia czasu i doświadczenia. Oferujemy Państwu całkowicie nieskomplikowany przepis, którego zalety w szybkości przygotowania i dostępności składników. Traktować dziecka domowe desery!

Składniki:

 • 200 gramów konwencjonalnych (korzystnie czarne) czekoladą
 • Trochę kwasu cytrynowego (trwa około szczypanie)
 • Trzy białka jaj
 • 180 g cukru (opcjonalnie zastąpienia cukru)
 • 150 gramów na tyle sgushchenki tłuszczowych
 • Jedno opakowanie (20 g) lub żelatyny dobra
 • Taka sama ilość świeżego masła

Przygotowanie:

load...

Początkowo wziąć trzy jajka i oddzielić żółtka od białek, ostatnie uderzenie z widelec, łyżka lub specjalną trzepaczką i wlać do miski. Stopniowo vsypte niewielką ilość kwasu cytrynowego (zaciskowego). Poprzednio w drugiej misce zanurzenia w wodzie 20 g (około standardowy pakiet) żelatyny, niech pęcznienia. Następnie szlifowanie masło mieszalniku i mieszać z mlekiem skondensowanym. Umieścić miseczkę z żelatyną przy cichej ognia, wlać do niego cukier i topić, ale w żadnym wypadku nie doprowadzić do wrzenia, tak aby go nie zepsuć! Przy okazji, można zrobić nawet deser z cukru: jest bardziej rozpuszczalny i nie tworzy grudek.

W następnym etapie wytwarzania słodyczy łączenia żelatyny (lekko schłodzić) i białek ciągle kontynuując mieszanie, umieścić mieszaninę stężonego mleka i masło, a następnie rozkłada się do przygotowanej formy. Umieść je na chwilę w lodówce (wystarcza na 60 minut), więc zamarła. Teraz stopić czarny (lub inny do wyboru), czekoladę i niech to cool. W celu ułatwienia stopienia można wybudować łaźnię parową.

Gotowy podmuch zanurzenie w ciepłej czekoladą i miejscu na pergaminu lub folii. Można udekorować tartych orzechów, orzeszków ziemnych i innych elementów. Mamy nadzieję, że udało nam się zrobić pyszny deser, stosując ten przepis! Podawać „Ptasie mleko” dla kawy, herbaty lub mleka.

Delikatne cukierki dla dzieci

Wiele matek zabronić dzieciom jeść słodyczy, martwiąc się o swoje zdrowie. Proponujemy kolejny przetarg przepis i pyszne czekoladki o nazwie „Ptasie mleczko”. Można zrobić to w kuchni, nie wydając na przygotowanie i 30 minut. Twoje dziecko będzie zadowolony!

Składniki:

 • Jeden preformy (lub 250 gramów) lodów (wziąć „na lodzie”)
 • Opakowanie suchej karmy dla dzieci (w tym doskonały „Baby” lub „Baby”)
 • Kakao w proszku
 • Cukier (według własnego uznania)

Przygotowanie:

Zdjąć lodów z kubka i pokroić w drobną kostkę, wymieszać w osobnym piala żywności dla niemowląt. Wtedy średnie kulki kształt i posypać je grubą warstwą kakao. Nie używać cukru, ale można dodać do smaku. Ukończony słodycze trzymać w lodówce, dopóki nie zastynut. Voila, „Ptasie mleczko” THE dla młodych łakomczuchów gotowy! Ten przepis powinien być zawsze pod ręką i zapracowanych gospodyń roboczych. Gotuj to deser będzie jeszcze szybciej niż go kupić w sklepie.

Pyszne cukierki z sokiem

Classic „Ptasie mleczko” wykonany z gotowania jajka czekoladowe, z dodatkiem mleka skondensowanego i tak dalej. Proponujemy, aby słodycze, kochany przez wielu, w oparciu o soku. Czy uważasz, że jest to niemożliwe lub bez smaku? Mylisz się!

Składniki:

 • łyżką (pokoju jadalnym), żelatynę
 • Dwie szklanki soku owocowego o dowolnym
 • Bank koncentrował mleko pasteryzowane
 • Jedna płytka (lub 100 g) czekolady (do wyboru najlepszego wykorzystania mleka lub czarny)
 • Trzy łyżeczki śmietany nie jest bardzo tłuste
 • Opcjonalnie można dodać cukier

Przygotowanie:

Najpierw należy zrobić nadzienie: na to, moczyć łyżkę żelatyny w szklance soku (jeśli nie, można użyć owocowy kompot). Zostawić go na chwilę, tak aby rosło (trwa około godziny). Następnie wlać powstałą mieszaninę pozostałości napoju owocowego i postawić na małym ogniu, nie zapomnij mieszać. Gotować, aż do momentu rozpuszczonej żelatyny (co najważniejsze – nie gotować). Gdy ciężar gotowego chłodzi się, dodaje słoik mleka i pokonać w celu wytworzenia piany. Po tym, wlać wszystko w specjalnej formie i umieścić w lodówce przez pół dnia (5-6 godzin). Należy uważać, aby nie wiele do zamrożenia produktu, lub w ogniu, będą biegać i tracą swój pierwotny wygląd.

Usuń cukierków i umieścić je na powierzchni roboczej przez upływ czasu. Topienia czekolady i zmieszać go z trzech łyżki niskotłuszczowych śmietaną (do gładkiej). Teraz wlać mleko „Ptasie”: po pierwsze, z jednej strony, a kiedy twardnieje – na drugiej. Pewien, że ten przepis jest przyzwyczajony w swojej kuchni!

Teraz nie trzeba kupić sklep ze słodyczami, bo można ich własne ręce. Po pierwsze, jest to bardzo smaczne i bardzo przydatne (bo nie wiadomo, które dodają do swoich produktów producentów słodyczy). Po drugie, zawsze będziesz mieć pewność jakości deser i nie zaczynają się martwić o zdrowie swojego dziecka.

load...