Psychologia komunikacji z ludźmi: droga do ich serc, ale nie przez żołądek

Zawartość:

Drogie panie, co wątek pojawia się w twojej głowie kilka razy w ciągu dnia? Może to gotowanie obiadu? Lub kupując nowe buty, aby dopasować torebkę? Lub najnowsze plotki o grymza bossa? Nie! Najprawdopodobniej będzie to tematem psychologii komunikacji z mężczyznami. Co byśmy zrobili bez nich! Jednak w niektórych sytuacjach, nadal pozostaje tajemnicą, co dzieje się w umyśle człowieka i jak żyjemy obok nich. W celu zrozumienia tych kwestii, mamy napisany ten artykuł.

load...

Co mężczyźni i kobiety?

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni – z Marsa, a kobiety z Wenus -. Krótko mówiąc, istnieje wiele różnic między nami. Jest to normalne i naturalne, ponieważ tylko w ten sposób możemy pełnić funkcje powierzone nam przez naturę. Jednakże, ze względu na różnicę czasu jest bardzo trudne do komunikowania się ze sobą. Mur niezrozumienia, oskarżeń, żal – wszystko to zgromadzone w związku, jak śnieżna kula, która następnie zmiecie wszystko na swojej drodze.

W celu uniknięcia tego, że kobiety muszą zrozumieć psychologię komunikacji z człowiekiem. Dlaczego nie? Tak, wszystko dlatego, że ich charakter jest bardziej sztywna. Mężczyźni w zasadzie o niczym letniej że nie można dotknąć, aby skonstruować i zobaczyć na własne oczy. Umysł – kawałek cienki, a tam jest dużo bardziej użyteczne i dokładne miękkie korozyjność kobiety, która będzie badać temat i pierwszy oferuje właściwą drogę działania. Partner nie pozostanie tylko na nią odpowiedzieć.

Tak niepostrzeżenie tematem różnych mężczyzn od kobiet została dotknięta przez siebie. Z tego, co chłopcy są wykonane, i od której – dziewczęta? Od dzieciństwa, my przyzwyczaić się do faktu, że mężczyźni są bardziej aktywne, asertywne, agresywne. Są zainteresowani, jak świat, i są one bardziej podatne na różnego rodzaju badań. Mężczyźni różnią się wytrzymałość i siłę. Z tego wszystkiego wynika, męską rolę w relacji – bezpieczeństwa, ochrony. Tylko człowiek ma to, co jest konieczne w celu rozwiązania poważnych problemów w życiu.

load...

Kobiety w tym względzie jest znacznie słabsza. Bez względu na to, co feministyczna społeczność, aby budować karierę top menedżera – nie biznes kobiety, ponieważ proces wymaga szybkość, agresywność, trwałość, odporność na obciążenia dynamiczne. Lub gdy kobiety pęd do walki w obronie opinię (wszyscy jesteśmy w obliczu podobnych „ciotek” w kolejkach). Te panie nie są miękkość i delikatność, tolerancja i harmonia. Starają się na roli mężczyzn i tak pozostanie „uwikłany” stan bardzo długo. Że, oczywiście, nie sprzyja do produktywnego dialogu z mężczyznami.

Być kobietą – czyli utrzymać ogień paleniska: tak zdarzyło się od czasów starożytnych. Wspieramy swoich ludzi, dając im pewność siebie i podsyca ich wytrzymałość. W takiej kobiety posiada specjalną siłę wewnętrzną, polegającą na nieskończonej cierpliwości, łagodności i zdolności do kochania. Podając swoją miłość, to jest wypełnione pozytywną energią i ona wypełnia swojego mężczyznę.

Jeśli mężczyźni i kobiety zachowują się zgodnie z ich naturą, ich komunikacja jest wydajne i wygodne. Jednakże, jeśli role są odwrócone, albo ktoś nie wykonuje swoją funkcję, wtedy zaczynają się problemy. Po tym wszystkim, prawdziwa natura prędzej czy później wybuchnie, a jeśli oboje partnerzy są w zamieszanie i brak zrozumienia tego, co się z nimi dzieje. To był jeden, teraz drugi, gdzieś wewnątrz chcą trzeci – wszystko zagmatwane i niejasne. Ale jak uniknąć takich problemów między mężczyzną a kobietą?

Typowe błędy żeńskie

Jak już wspomniano powyżej, psychologia komunikacji z człowiekiem będzie musiał zrozumieć dokładnie wy, drodzy kobiet. I zaczynamy to robić z opisem najczęstszych błędów popełnianych przez ciebie. Jaka szkoda, że ​​szkoła nie uczy naukę o kontaktach z płcią przeciwną – korzyść byłaby znacznie większa niż w geometrii czy astronomii. Więc, co my, kobiety często nie zrobić?

 1. Radujcie błąd człowieka

  Dlatego uważa się, że aby być suką – to świetnie. Coś w rodzaju Amazon z grupą mężczyzn czaszek nadziany na włóczni. Tak szybko, jak człowiek coś robi źle, źle lub nie, odpowiada następująco: „I co z tego? Mówiłem ci! Zawsze jesteś …”. I dalej w tekście. Oczywiście, człowiek w tej chwili czuje się upokorzony i znieważony. Jeśli wciąż ma moc, to będzie agresywny w stosunku do pani, która tak zachowuje się z nim. Jeśli nie, to jest prawdopodobne, aby zmniejszyć całość, będzie ciągnąć ramionami i pogodzić się z ideą pełnej niewypłacalności. Cóż, dlaczego trzeba zobaczyć pozory człowieka obok niego?

 2. Żądamy

  Każdy człowiek – jest oddzielony od innego świata. Kobiety często zapominają o tym, postrzegania siebie i swojego partnera jako całości. A jeśli tak, to trzeba mieć wspólne marzenia, pragnienia i aspiracje. W związku z powyższym, gdy obraz nie działa, zaczyna narzekać, tupać nogami i histerycznie żądając, że ona, jej zdaniem, zakłada się prawdziwe: uwagi, opieki, zajęcia grupowe, luksusowy ślub, nowy but ostatni. Na męskiej stronie, wygląda jak „Robię, co mogę dla niej, a ona wszystko było mało.” W końcu człowiek jest zmęczony nienasyconych potrzeb swojego partnera i znika za horyzontem.

 3. Powodować poczucie winy

  Ten błąd – kontynuacja poprzedniego. Po kobiety wymagania są coraz wyższe, człowiek odchodzi natychmiast. Po pierwsze, zaczyna za złe zachowanie takiego partnera, a potem krzyczy na nią. I w tym samym momencie, niektóre z płci pięknej, zamiast powiedzieć: „Cholera, myślę, że posunął się za daleko!” Hunted zaczynają szlochać. Oczywiście, rzucając krętą postawy wobec „niefortunne” samca. Czuł się zawstydzony, chociaż on sam nie jest w pełni świadom. I tak wina staje zwykłego towarzysza mężczyźni i kobiety komunikować. Jak myślisz, czy chcą pozostać długo w tym stanie?

 4. Molestation – nieprzyjemna cecha charakteru posiadanych przez wielu kobiet

  Jest ona wyrażana w różnych działaniach. Na przykład, niektóre kobiety są w stanie zniszczyć męski mózg jest ogromna liczba pytań w minutę. Inni nigdy nie pozostają w tyle niefortunne partnerem, dopóki on robi to, co chcą. Inni będą nalegać na wspólną rozrywkę przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W tym wszystkim, człowiek poczuje się bardzo niewygodne. W ten sposób kobiety starają się poradzić sobie z własnym lękiem i niezdolność do czekać, ale można dostać je na boki.

 5. Mamy zachowywać się „jak człowiek”

  Jednym z największych błędów dla kobiety – to jest, gdy staje się „człowiekiem”. Przejawia się to we wszystkim. Na przykład, w komunikacji kobieta staje się agresywny, twardy, stanowczy, racjonalne i pragmatyczne. Zmienił również gesty i postawa: chód staje zamiatanie, postawa – niedbale, gesty – szybko i dramatycznie. Kobieta ma wdzięk i płynność ruchu. To przekleństw, palenie i alkohol do picia. I, oczywiście, dumny z siebie, bo nie zachowuje się „jak wszystkich tych kobiet.” Jednak w kontaktach z przeciwnych cech płciowych takich trudno będzie ją stać na dobrej pozycji. Może pals ona będzie dużo, ale nikt nie chce spać z jego pokroju.

Sztuka komunikacji

Myślimy zrozumiesz jak, będąc kobietą, nie jest konieczne, aby poradzić sobie z partnerem. Ale to, co jest poprawny kierunek działania? Spróbujmy podsumować wszystko, co wiemy. Przede wszystkim warto pamiętać, że każda relacja oparta na równowadze. Ile leku, a więc powinny być podane, i vice versa. Jeśli tak się nie stanie, to awaria. Należy jednak rozumieć, że mężczyźni i kobiety dają energię na różne sposoby. Przedstawiciele silniejszej płci czymś niedostępnym, wygrać, chronią, pomagają rozwiązać i sprawiedliwszy – wsparcie, komfort, delikatna pielęgnacja.

Co dokładnie to się objawia? Nie przestają mówić komplementy człowieka i podziwiać jego działania. Użytkownik będzie bardzo zaskoczony, gdy dowiedział się ciężko Jaka szkoda życia bez męskiej energii. Dlatego zasługują na wsparcie żadnych szczegółów na jego zachowanie, czy jest on zatkany na gwoździu na ścianie lub przekazane urodziny Sportowy Mercedes. Człowiek – zwierciadłem miłości kobiety, a jeśli ona wierzy i kocha, nigdy nie być frajerem i zawsze będzie uczucia między nimi.

Twój partner musi być przestrzegane – dotyczy to obu płci. Szacunek jest pokazana zarówno w sensie wewnętrznej i działań zewnętrznych. Nie mów moich przyjaciół, jak źle wasz człowiek robi coś. Nie śmiać się z nim publicznie – tylko w bardzo rzadkich przypadkach, gdy to jest dokładnie to właściwe. Daj mu szansę podjąć pewne decyzje dotyczące dwóch z was. Nie idź do niego z „cennych” uwagi, nawet jeśli wiesz dokładnie, jak będzie lepiej, wydajniej i szybciej. Szacunek rozciąga się zainteresowania, hobby, działalność – nawet jeśli nie lubisz przeciągając partnera, trzeba jeszcze pomyśleć im godne.

Otaczać mężczyznę z troską i czułością. Idąc przez rzędy produktów w supermarkecie, myśleć o tym, co kocha czekoladę, i zaproponował im to na następnym posiedzeniu. Jeśli mieszkasz razem, można zaprosić coś człowiek Nicea – kubek gorącej herbaty, gorącej kanapkę lub coś bardziej intymnego. Opieka i uwaga są pokazane w szczegółach – gdy robi coś myślimy o bliskiej osoby. Lub odrzucić coś, bo ma być nieprzyjemne.

Zrozumieć swojego partnera. W ogóle, to nie jest łatwe do zrobienia, szczególnie kiedy utrudniają ich osobistych poglądów, urojenia i perspektywy. Kobiety są szczególnie zaczynam myśleć się wielu rzeczy o swoich ludzi – to jest złe. Oczywiście, zdolność do zrozumienia i czuć partnera przychodzi z czasem, ale to musi się udać. Słuchaj uważnie tego, co mówi. Poświęć trochę czasu, aby szczerze porozmawiać od serca do serca, a nie o wszystkich rodzajów gospodarstw domowych i powierzchownych rzeczy. I wykazując dużo cierpliwości. Nie spodziewałem się tego od człowieka, ponieważ jest to kobieta – na swój sposób bardzo silne i stabilne ogniwo w pary.

Jak widać, nic nadzwyczajnego w tych postulatów nie. Jest to podstawowe normy, które są oparte na miłości i zrozumienia, jak swoją wewnętrzną naturę i partnera. Między mężczyzną a kobietą może się zdarzyć wiersz nad pewnymi szczegółami, lub może zmierzyć się z kryzysem, ale poczucie spójności powinna być stała. W zasadzie wszystko jest rozwiązany poprzez uczciwą i otwartą komunikację ze sobą. A następnie para dociera do prawdziwej intymności.

load...