Przytulność w domu: to jest ważne bez względu na pogodę w domu

Zawartość:

Dom powinien być taki, że cała rodzina chciałaby, żeby wrócić po ciężkim dniu pracy. Niektóre gospodynie zrozumieć tę definicję na swój sposób i ustawić zadanie dużo i gotować. Ale nie pojedynczy żywności głodnych ludzi. Każda z nas po pysznym obiedzie będzie chciał się rozpadać w ciepłym fotelu. A jeśli będziemy stać przed telewizorem, więc jest to piękno. Dodaj do tego sterowanie anteną satelitarną w dłoniach, i zrozumieć, że szczęście może być zakończona. I dopiero wtedy trzeba – komfort w domu i maksymalnej racjonalności sytuacji.

load...

Ponadto, w pięknym domu i przyjemne do życia. Nic dziwnego, że rynki budowlane zalewani szalony ilości różnych tapet, dywanów i innych materiałów do dekoracji domu. Tymczasem pojawienie się w domu zależy nie tylko na układ i rozmieszczenie mebli, ale również na dekoracyjne wykończenie, wybór zasłon, oświetlenia i wiele więcej. Zaintrygowany? Potem niech dowiedzieć się, jak umieścić rzeczy w zaciszu domu bez pomocy profesjonalnych projektantów.

Zasłony i zasłony

Zasłony są jednym z najważniejszych elementów dekoracji domu. Mogą złagodzić wady okien, wydłużać lub przedłużyć je w razie potrzeby. Na przykład, jeśli chcesz, aby rozwinąć okno wizualny, zasłony trzeba powiesić na każdej stronie, biorąc część ściany w prawo lub w lewo. Jeśli trzeba wizualnie wąskiego okna, zasłony wisiały na okapie, odpowiednia wartość otworu okiennego, a długość kurtyny jest sprowadzona do podłogi.

Wszelkie zasłony wyglądają bardzo ładnie, gdy są one nanoszone obszernych fałdy lub fałd. W tym celu szerokość tkaniny powinny być w połowie tak długo jak szerokość otworu okiennego.

Jeśli ściany są malowane lub tapetą z tapety bez wzoru monofoniczne, kurtyna może (i powinna) użyj szmatki z wzorem, sam lub tkaniny tle rysunek powinien pasować do koloru ścian, czyli Byłem z nimi w tym samym kolorze, ale inny odcień. Do pomieszczeń, które rysunkowych tapety, zasłony używane w celu wygładzenia lub melkouzorchatye tkanki.

load...

Proste i wąskie bez draperii zasłony grubej tkaniny nadaje pomieszczeniu rygorystyczny i stateczny wygląd. Bujne montażu cienkiej tkaniny daje światło w pomieszczeniu i przestrzeni. Należy pamiętać, że z błyszczącego jedwabiu lub wiskozy tkaniny na zasłony, wisiał w skromnym pokoju będzie wyglądać zbyt inteligentne.

Dywany

Dziś uważany jest za bardzo modne leżał na podłodze wykładzina na całym obwodzie pomieszczenia lub mieszać na podłodze są bardzo duże dywany. One optycznie powiększyć powierzchnię pokoju, zwłaszcza jeśli są one małe wzory lub monofoniczne. Małe dywany umieszczone blisko stołu, sofę lub krzesła. Ich zadanie – wizualnie podzielić pokój na kilka stref.

Należy unikać umieszczania w jednym pomieszczeniu kilku małych chodników i ścieżek, zwłaszcza jeśli różnią się kolorem i stylem. Jasne dywany desce dobrze wyglądać w pomieszczeniu o ścianach litych.

Jeśli pokój jest długi i wąski i chcesz wizualnie podzielona na dwie części, które można umieścić dwa dywanie w różnych grupach mebli. Ten sam efekt można osiągnąć poprzez umieszczenie w dywanach pokoju dwóch lub więcej kolorów, ale znowu o gładkich ścianach.

Jeśli masz dywan, że obszar obejmuje cały lub prawie cały pokój, a następnie ściany, użyj jednego z podstawowych kolorów dywan, ale jaśniejszy odcień.

Dekoracji wnętrz

Jeśli chcesz ozdobić swój dom ze zdjęciami, należy pamiętać, że dobry obraz trzeba powiesić w pokoju oświetlonym miejscu i nie do dewaluacji jego bliskość do innych przedmiotów dekoracyjnych.

Podczas dekoracji pokoju, którego ściany wzorkiem, należy pamiętać, że obraz powinien być wystarczająco szeroka rama. Szczególnie imponujący obraz patrzeć na pustą ścianę. Ale trzeba przyznać, że klej tapety nawet najpiękniejszej tkaninie – to jest głupie.

Teraz co do lokalizacji obrazów. Zdjęcia Hang powinien być na wysokości oczu lub nieco poniżej. Obrazy olejne i wielkoformatowy na płótnie zwykle wisiał nieco wyżej i przy stoku.

Z pewnością z domowej atmosfery, przy filiżance herbaty lub lampką wina w wielu kominkiem związany. Baśnie Hansa Christiana Andersena i legendy Mikołaj się integralną częścią kominkiem przytulnym domu. Dlaczego więc nie przenieść fantastyczną atmosferę w swoim mieszkaniu w mieście? Oczywiście, prawdziwy kominek w mieszkaniu wyposażone w skomplikowane, ale jest całkiem możliwe, aby umieścić w wersji elektrycznej. On także ogrzeje Cię w zimowe wieczory i przynieść odrobinę romantyzmu i przytulności w domu.

Ale w rzeczywistości, piękno i komfort domu zależy nie tylko od koloru ścianach lub zasłony, zarówno zdobione swoje mieszkanie, ale także od samych mieszkańców, którzy mieszkają w nim. Jeśli w domu słychać było krzyki i przeklinanie, i nigdy nie będzie ciepły i przytulny. W związku z tym, to zależy od ciebie, „pogodę w domu.”

load...