Przysiady cellulitu: skuteczną metodą zwalczania pomarańczowe biodra

Kobiecego ciała – to naprawdę tajemnicą. Za mało tłuszczu obiecuje zaburzeń hormonalnych. Ale jeśli Zhirkov przynajmniej trochę więcej niż trzeba, zaczynają się problemy. I te problemy są nie tylko samo – nadmiar tłuszczu, a ostatni etap cellulitu może spowodować poważne obrażenia. Metody zwalczania skórki pomarańczowej, jak z lekką ręką nieznanego autora mianem cellulitu, dużo. Dziś porozmawiajmy o tym, jak cellulit przysiady pomagają utrzymać się w formie i zdrowiu.

load...

Zawartość:

Ciekawostką na temat cellulitu

Pomimo faktu, że lekarze na całym świecie uznają cellulit niebezpiecznego wroga, a zobaczyć w nim choroby fizjologiczne, niektórzy naukowcy uważają, że – nie wchodzą – drugorzędowych cech płciowych. Ich zdaniem, depozyty cellulit wskazują seksualnej „dojrzałość” z kobietą i że tłuszcz ziemnego w ciele kobiety jest wystarczające dla prowadzenia zdrowego dziecka. Wierzą także, że cellulit na biodrach sugeruje żeńską równowagę hormonalną w organizmie i normalne funkcjonowanie układu hormonalnego.

Ale zostawmy tę dyskusję na temat wielkich ludzi nauki, pozostaje faktem, że cellulit – to jest brzydkie. A jeśli takie niedoskonałości daje ci dyskomfort, należy postępować jak tego zjawiska dowolną nazwę. Tak, jest to możliwe, aby usunąć cellulit za pomocą przysiadów? – Tak, można, ale nie jest tak prosta. Miejmy zbadać.

load...

Squat jako sposób radzenia sobie z uszkodzonym

Różne przysiady z ciężarkami i bez uznawane za najbardziej bezpieczne i skuteczne w wykonywaniu ćwiczenia do zwalczania inwazji pomarańczy. Wszelkie przysiady pomoc cellulitu, jeśli odbywa się regularnie, właściwej techniki i nie leń się połączyć procedury obciążenia wyeliminować depozytów cellulitu.

Dobry stary squat daje nam wiele:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • To pomaga rozbić złogi tłuszczu.
 • Wyświetla płynu stojącej ze strefy „bryczesy”.
 • Poprawia krążenie krwi, zwiększa przepływ limfy.
 • Spalić kalorie.
 • Poprawia napięcie mięśni, wzmacnia napięcie skóry.

Kolejne przysiady cellulit nazywany uniwersalnym ćwiczeniem. A oto dlaczego: to jest proste w wykonaniu, do zawartości poprisedat ich serca „, nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń i sprzętu. Istnieje nastrój, istnieje kilka wolnych metrów kwadratowych – i jesteś gotowy. Skutecznie, to dlatego, że kiedy squat cellulitu pozbyć, podnosząc swoją masę ciała.

Nie zapominajcie o tym: w kucki z cellulitem obejmować wszystkie grupy mięśni nóg – łydek, ud, pośladków. Oznacza to, że można nie tylko stracić nadmiar i pozbyć się guzki opostylevshih, szpecące swoje piękne ciało, ale także wyostrzyć kształt nóg, pośladki dokręcić, będzie wyglądać znacznie lepiej pod każdym względem. Nie ma nic bardziej atrakcyjne niż pięknej dziewczyny w obcisłych dżinsach, najlepiej siedząc na rzeźbione figury. Celem set – przystąpić do działania.

Jak

Tak więc okazało się, że przysiady pomoc cellulitu, ale jak je zrobić? Może to wydawać się zupełnie nauki, ale w rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego tutaj. Kilka prostych zasad:

 1. Tylna trzymana prosto, wykonaj łożysko.
 2. Nogi nie są w pełni wyprostować podczas podnoszenia – tak obciążenie mięśni będzie więcej.
 3. Przysiadu pleców i pośladków są rysowane w dół podczas wynurzania rysuje je na siłę.
 4. Następujących do bioder w realizacji zostały rozmieszczone równolegle do podłogi.
 5. Stóp nigdy nie opuścił ziemi.

Wykonywać przysiady cellulit co najmniej 30-40 razy dziennie. Tak, dla najlepszego efektu potrzebujemy ich na co dzień. Jeżeli nie czujesz się zmęczony po 40-sekundowych przysiadów, a we właściwym czasie i zwiększy liczbę powtórzeń do setki. Stopniowo. Ważne: ostatnie 5-10 powtórzeń należy podawać z trudem.

Wskazówka: wszystkie powtórzenia w czasie, aby zrobić to nie jest konieczne, jeśli masz problemy, można przerwać ćwiczenia na kilka podejść. Jeśli będziesz robić przysiady z pogorszeniem się cellulitu, wyniki pojawiają się szybko, ale nie przeceniać swoich możliwości.

Wykonania

Istnieje wiele opcji:

 1. Przysiad klasyczny „zwykły”. Zajmuje pozycję startową (SP): szerokość barków nogi, plecy proste, nogi lekko ugięte. Powoli, powoli, schodzimy w dół, jakby zebrali się, aby usiąść na krześle. Tylko powoli do SP.
 2. Normalna przysiad z obciążeniem. Robi więcej to samo, ale w ręce wziąć na hantle lub małą butelkę (butelka może wypełnić piaskiem lub wodą). Ręce wyciągnij przed siebie, albo podnieść ramiona i zaczynają squat.
 3. „Wide” przysiady cellulit i pracy na wewnętrznej stronie uda. Szersza będzie można rozmieścić nogi, tym większy wynik można następnie oferują. Więc, połóż ręce na pasie, rysować w brzuchu i zejście. Miej oko na palcach, powinien „spojrzeć” na zewnątrz. Dla najlepszego efektu utrzymywał w przysiadzie przez 5-10 sekund, a następnie 10 przysiadów nie jest łatwe, ale warto.
 4. Przysiady

 5. Z atakami. Stań prosto, uchwyty na pasie, plecy proste. Dokonywanie pierwszy krok nogą w kierunku drugiego mocno do podłogi. Mamy przenieść ciężar na opóźnienia nodze squat i powtórz to samo dla drugiej nogi. Rzuca mogą być wykonane z wyprzedzeniem. Bardzo skuteczne ćwiczenia, spróbuj – wtedy już pieczenie stóp, szczególnie w miejscach, gdzie nie ma cellulitu.
 6. Po kolei. Standardem IP, przysadzisty, trochę Przekazywanie nóg i tułowia w lewo, z powrotem do SP, powtarzamy na drugą stronę.
 7. Skoki. Ze względu na „raz” usiedliśmy, „dwa” – podskoczyła, wyciągnął ręce w górę, „trzy” – powrót do pozycji wyjściowej.
 8. Podczas oczekiwania na naruszaniu

  Zastanawiasz się, czy przysiady pomocą cellulitu, trzeba zrozumieć, że zmiany krótkoterminowe, nie dostaniesz, nawet jeśli proprisedaete dni. Bądź przygotowany na to, że pierwsze wyniki będą zauważalne po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia „walki” z jego ciała ze skórką pomarańczową. Wymierne rezultaty pojawią się nie wcześniej niż w miesiącu ciężkiej pracy.

  Ani jeden przysiad

  Aby przysiady dało szybsze wyniki cellulitem wymaga zintegrowanego podejścia do tego problemu. Ćwiczenia będą skuteczne tylko wtedy, gdy ponownie rozważyć swoją dietę, stosunek słodyczy do nocy i, oczywiście, należy wypełnić swój arsenał zabiegów.

  Self-masaż, na przykład, mogą być przeprowadzane codziennie przed pójściem do łóżka, przecierając antycellulitowy krem ​​lub po prostu wyciągając nogi. Rub hip jest użyteczne i pod prysznicem ze sztywnej gąbki i zarośla – bardzo skuteczny sposób, aby rozproszyć krew. Nie zawiedź spróbować zawinąć Medcom lub niektóre z zakupionego cellulitu narkotyków. Wszystko działa. Ale działa doskonale jedynie w kompleksie, nie zapomnij.

  Zestaw wideo przysiady cellulitu

  Jeśli nie spieszą, albo charakter Lazy Lazy, nawet do 30 przysiadów dziennie dowolnego typu daje zauważalne efekty w ciągu miesiąca. Teraz wyobraź sobie, że są konwertowane, jeśli wziąć do przysiadów cellulitu poważnie. Za miesiąc będziesz szczuplejsza, bliżej cenionych tsiferki na wadze. Zachęcające jest to? Nadal. U koni, panie!

  Potajemnie

  Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...