Przyprawy i zapachy, które promują odchudzania

Nie lubisz swoją postać i już próbował wszystkich sposobów, aby schudnąć, począwszy od diety i kapsułek odchudzających wykończeniowych kondycję? Nie rozpaczaj! Jestem pewien, że w każdym domu są użyteczne, naturalne i smaczne niedrogie narzędzia, które mogą pomóc w walce z nadwagą.

load...
  • wanilia

Wanilia pomaga poradzić sobie z uzależnieniem od czekolady. Jeśli zdecydują się zjeść kawałek lub dwa czekolada, wanilia Sam parzenia herbaty lub po prostu zapalić świecę aromaterapii o zapachu wanilii. Więc jest to przyjemny aromat daje dobre samopoczucie.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z wanilii jako wzmacniacz smaku żywności, być ostrożnym, aby nie przesadzić z dawką!

  • cynamon

Cynamon, wiele związana z wakacji noworocznych, ale „działa”, to przez cały rok. Cynamon pomaga uporać się z pragnienia na słodycze, przyspiesza przemianę materii i stabilizuje poziom cukru we krwi, ze względu na skoki z których jesteśmy dziki apetyt.

Dodać cynamon do jogurtu lub twarogu, herbata, posypać ją pieczone jabłka. Głównym zastosowaniem cynamon na patyku. Zamiast cynamonu gruntu, który jest mieszany z cukrem pudrem lub cukrem.

load...
  • mięta

Że nie będzie złamana i łatwo przetrwać atak głodu, trzeba myć zęby pastą z mięty. Bądź ostrożny z miętowej herbaty jako napar z mięty dokucza apetyt, a zapach mięty przeciwnie – to uspokaja.

  • zielone jabłka

Aromat zielonych jabłek pomaga poradzić sobie z walką z głodem, a także zniechęca zjeść coś szkodliwego i pożywne, takie jak pizza.
Przypominamy kwaśne jabłka paliwa apetyt, więc trzeba świeże zielone jabłko zapach, i najlepiej, gdy ich pieczone.

  • chili

Papryka chili dodaje się do potraw, nie rozpalać apetyt, lecz przyczynia się do szybkiego nasycenia. Wystarczy kapsaicyna zawarta w chili, przyspiesza przemianę materii.

load...