Przyjaźń między mężczyzną a kobietą. Czy to możliwe?

Zawartość:

Jest przyjaźń między mężczyzną a kobietą w czystej postaci? Kiedy przychodzi do rozmowy na ten temat, nie zawsze są zwolennicy istnienia tego typu relacji, a ci, którzy twierdzą, że różnica między przyjaźnią i miłością nie jest. Spróbujmy zrozumieć, jak sprawy mają się naprawdę. Dziś mówimy o tajemniczym zjawisku i otoczony spekulacji – o przyjaźni między mężczyzną i kobietą.

load...

Jak słownika nazywa przyjaźń związek, w którym istnieje wzajemne zaufanie, miłość i wspólne interesy. Ale ilu ludzi, tyle opinii, jak również uwagę na znaczenie pojęcia „przyjaźń”. Dla niektórych jest to sposób pożyczania pieniędzy, dla innych – możliwość uzyskania kompetentnej porady, a na trzecim – podział ciężarami życia, jego trudności i wspólnego rozwiązywania problemów.

Można powiedzieć, że prawie wszystkie stany o przyjaźni i miłości są bez faktu, że często czują potrzebę stale czuć wsparcie kogoś, zwłaszcza gdy wydaje się nam, że jest to potrzebne. Jednocześnie chcemy zobaczyć wiele zabawy, zrozumienia ludzi życzliwych i godne zaufania, które powinny być w jak największym stopniu, bo jak mówi przysłowie: „Nie ma sto rubli, sto przyjaciółmi”! A grubość naszego notebooka daje nam wszystkim więcej zaufania do tego, że w każdej chwili znaleźć właściwy, i zawsze jest ktoś zadzwonić i wylać swoje serce. Na przykład, jeśli wielu przyjaciół – samotni ludzie nie. Tylko wtedy, gdy wszystkie z nich można nazwać prawdziwych przyjaciół? Odpowiedź na każdy swój własny, i to nie jest tak łatwe do zrozumienia. A jeśli chodzi o to o przyjaźni między silnym a słabym przedstawiciela ludzkości, to znaczy, mężczyzna i kobieta, tu zrozumieć jak przyjaźń czy miłość?

O miłości, przyjaźni i losu

Mężczyzna i kobieta – to dwa różne światy, dwa różne światy, jest „yin” i „yang”. Tak nie wyglądają tak obce i tak atrakcyjne dla siebie. Bóg stworzył, było tak, że mamy bardzo odmienne postrzeganie świata, sposób wyrażania myśli i wyrażania emocji. Ale jedno miejsce zamieszkania w formie planety musiałby zjednoczyć i pogodzić się z nami, by wyjaśnić siebie po wielu stuleci. Jednak do tej pory my wciąż próbują zrozumieć siebie, nauczyć się oswoić, aby pokonać, aby zdobyć i ciągle uczą an_1 o przyjaźni i miłości. Płci przeciwnej wydaje się czasami absolutnie niezrozumiałe dla pełnego odmienności z siebie. I wciąż przyciąga do siebie, to jest karma i los, i nie możemy uciec potrzebę bycia razem. A czasem granica między przyjaźnią a miłością jest tak cienka jak niewidzialny! A jeśli jest to delete – konsekwencje mogą być nieprzewidywalne.

load...

W rzeczywistości, relacje – to przede wszystkim komunikacja, która zaczyna się od pierwszego słowa: „Cześć!”. A w trakcie komunikacji, zawsze odgrywać rolę. Psychologowie twierdzą, że w relacjach między mężczyznami i kobietami, istnieją cztery podstawowe modele komunikacji: „Mężczyzna i Kobieta”, „Matka i Syn”, „Father and Daughter”, „brat i siostra”. Jeśli istnieją różnice, to jest bardzo niewielkie.

Role te mogą się zmieniać od czasu do czasu lub stopniowo napływać do siebie. Na przykład, bardzo często, kobieta w rodzinie odgrywa rolę matki nie tylko dla dzieci, ale również dla jej męża. Stąd powszechne przekonanie mówiąc, że dobrze, miała jedno dziecko więcej. Do pewnego stopnia jest to, ponieważ często żona jej mąż myje, karmi go, ubrania, zegarki, że wypoczęty i dbać o swoje zdrowie, żal, słucha i zachęca.

Zwłaszcza, gdy ludzie mają problemy w pracy lub trudności finansowe – czy jest mądrą kobietą – nawet tylko przyjaciel – ona szybko spowodować człowiek się ustatkować. A w ogóle – troskliwym człowiekiem i wsparcie są praktycznie stale potrzebne – psychologia potwierdza ten fakt. Istnieje opinia, że ​​mężczyźni mają znacznie niższy próg. Na przykład chory, to zachowuje się jak małe dziecko, męczył żonie swoje kaprysy, a kiedy miał ból głowy – cierpi bardziej niż kobiety w połogu. Oczywiście, aby wszystko to możliwe jedynie poprzez przejaw przyjaźni i miłości.

Zasadniczo, do pewnego stopnia, to wszystko jest zupełnie normalne, ponieważ miłość i troska chcą wszystko, a ludzie nie są wyjątkiem. Wystarczy być wszystko nie odejdzie, a człowiek nie jest odprowadzana przez dobrego dawna rolę syna matki. W tym przypadku związek jest już znikają równości kobiet i zmęczony, aby utrzymać wszystko na siebie i pod jego kontrolą, ponieważ chce także przejawy przyjaźni i miłości. To jest po prostu niemożliwe, aby były napędzane przez cały czas – nawet bardzo silne kobiety chcą mieć liczbę większą niż swoim własnym ramieniu. Jeśli tak się nie stanie – jest ryzyko załamania nerwowego – psychologia widziałem wiele takich przykładów. Dlatego kobieta podświadomie staje Siostra i wymagają równego traktowania siebie i swojego partnera. Jeśli człowiek zaangażowany w ten proces, to jest możliwe do osiągnięcia harmonii pewne: oni współodpowiedzialni za rodziną w połowie mniej więcej równomiernie inspirować i wspierać się wzajemnie. Stopniowo stają się pełnoprawnymi mężczyźni i kobiety. Ani czuje stłumioną coś. Gdzie jest granica między przyjaźnią a miłością? Nie to.

Zdarza się, że człowiek, potem dodaje ciśnienia, odwagi i determinacji, a kobieta zmęczony jest silna. Potem wreszcie całkowicie wyraził pragnienie, aby być mała, bezbronna i krucha, a on, przeciwnie, czuć bezprecedensowy napływ siły i nawet jego wszechmoc. On może mówić do swoich kojących słów, aby zadzwonić do relaksu i spokoju, bo będzie myślał o wszystkim i dbać o nią. Tacy ludzie mówią, jak mur. Tak, na szczęście, ci ludzie są nadal istnieje!

Wtedy kobieta i staje się jej córka, była tak miły i przytulny pod skrzydła wiarygodnego Ojca. Ona szczęśliwie daje mu lejce i ma pełne zaufanie do wszystkiego i siebie – zwłaszcza jeśli człowiek zachęcił podobny wzorzec zachowania. Czym różni się od miłości, przyjaźni, w tym przypadku? Po tym wszystkim, są one takie samo koło, tworząc przyjazną para. Osiągając w ten sposób nieskończoną interakcji i aktualizacji relacji. W każdej parze tylko swój indywidualny cykl, który nie pasuje do żadnych ram czasowych. Ktoś ma córkę – miesiąc, a ktoś potrzebował roku taki związek. Ale w każdym razie trudno jest powiedzieć, co jest ważniejsze – miłość czy przyjaźń. Nawiasem mówiąc, w takich parach ta twarz jest bardzo chwiejny – jeśli człowiek tylko napomknąć, kobieta natychmiast zapomnieć o przyjaźni i dawać miłość.

Cóż, kiedy to wszystko jest wzajemna. Ale wyobraź sobie przez chwilę, że człowiek obsesją roli Syna, i nie może wydostać się z nim, a jak kobieta powinna zatrzymać córkę, a ona uparcie odmawia podświadomie mieć mamę do męża. W tym przypadku może ona czuć pokrzywdzony i depresji, która jest niewątpliwie odzwierciedlenie w relacjach rodzinnych. Problemem w takim sojuszu byłoby to, że nie ma prawdziwej przyjaźni. Tak więc, można powiedzieć, że jeden z filarów normalnego małżeństwa jest po prostu konieczne obecność przyjaźń między mężczyzną i kobietą. Jaki jest rodzaj przyjaźni jest relacje rodzinne?

Statusy przyjaźni i miłości

I wiesz co psychologię – wręcz nauką ścisłą? A wszystko ma wyjaśnienie nazwy, w tym zjawisku przyjaźni między mężczyzną i kobietą. Takie przyjaźń podłogi, chyba że są małżonkowie i kochankowie, warunkowe można również podzielić na więcej niż jeden stan.

  • Matka – Syn

Przyjaźń planu zakłada, że ​​człowiek stoi tu trochę. Jest wygodny i przyjemny w odniesieniu do kobiety – przyjaciela o pomoc lub poradę. To może być jego współpracownik lub nawet szef: dowiaduje się od niego, a obok niego, to jest ogrzewana przez ciepło i zawsze mogą narzekać na jej ramieniu. Jednak ona, będąc mądrzejszy, a może jeszcze starszy i jego stałej opieki, nie może zrobić to samo i liczyć na jego wsparcie. Bo jest a priori jest pod nim, i wykorzystywane tylko do odbioru, ale aby dać lub nie mogą lub jeszcze nie nauczyli. Jak rozpoznać przyjaźń czy miłość są obecne w tym przypadku? Mimo wszystko, ta sytuacja wygląda bardziej na patronatem niż przyjaźń! Jednak w takiej przyjaźni jest elementem pewnego rodzaju, synowska – macierzyńskiej miłości, bez której mężczyzna i kobieta z trudem dotarł do siebie.

  • Córka – Ojciec

W tym przypadku rozwiązanie jest przeznaczona przyjaźń między dojrzałą kobietą i mężczyzną. Oczywiście, dobre i bardzo wygodne mieć przyjaciół silnego i inteligentnego człowieka, który pomaga i wspiera, ale nie nalegać na seks. Jednak zdarza się to bardzo rzadko. Mimo wszystko, jeśli mężczyzna jest zainteresowany kobietą i pomaga ją, chroni przed przeciwnościami i kije jego silne ramię – wciąż myśli o tym, jak włączyć przyjaźni do miłości. No, a przynajmniej seks – cóż, takie jest psychologia mężczyzny. Nie, bezinteresowny człowiek, ojciec naprawdę mogą natknąć się na drodze kobietę, ale w tym przypadku prawdopodobnie odgrywa rolę Mistrza, ale nie inny.

  • Man – Woman

Są przyjaciele dwa wolne i równe osoby, z których każdy ceni sobie wolność i opinie innych, ale nie hamuje ani prawo od siebie. To ludzie w dużej mierze osiągnięte, lub osób, które są opracowywane równolegle, a ich przyjaźń może początkowo być oparte na pewnego rodzaju wzajemnej korzyści, na przykład, wspólnym wysiłkiem, gdy mężczyzna i kobieta – współpracowników. A następnie między przyjaźnią i miłością, różnica jest niewielka.

Po tym wszystkim, coraz bardziej zbliża się prędzej czy później na pewno będą czuć pociąg seksualny do siebie – bo to jak płeć przeciwna mecz. W takich sytuacjach, gdzie przyjaźń rośnie w miłości, często nieporozumienia. Na przykład, kobieta zaczyna poważnie myśleć o tym, jak zrobić miłość i przyjaźń otwiera się nie tylko duszę, ale także daje serce człowieka. On z kolei, nagle przypomina, pamiętając, że miał żonę i po prostu przyjaciół lub kolegów, choć dawno już przekroczył tę linię.

Często kobiety w takiej relacji jest o wiele łatwiej jest po prostu być przyjaciółmi, kiedy to został pierwotnie wyznaczony host w tym intymność między nimi nie może być. Rozluźnia ją, a ona, nie myśląc o ich zachowanie, jest spokojny, ujawnia swoje tajemnice akcji intymnych myśli. Oznacza to, że do niego jego przyjaciel, ona może być sobą, nie wymagając niczego od niego, nawet w myślach. Jest wciągająca, to urzeka każdego, kto w głębi duszy wciąż jest zdobywcą i myśliwym.

Widzi piękną duszę tej dziewczyny, zaangażowanych w rozwiązywaniu jego problemów i nieświadomie zbliża się coraz bardziej, mimo przeszkód i statusu wolnych ludzi. A gdy nie jest zrozumienie uczuć i miłości, zarówno zagubiony i nie wiem jak zrozumieć przyjaźń czy miłość między nimi teraz. Zwłaszcza, jeśli jeden z nich nie jest sam i nie ma stałego partnera. Albo jeśli ktoś czyjeś sumienie nie śpi – może on być przestraszony i złamać przyjaźnie że naprawdę boli drugiej. A jedynym rozwiązaniem staje się tutaj rodzaj ultimatum: albo decydujemy razem jak przekształcić przyjaźni do miłości, czy łamiemy tę przyjaźń, bo bardziej nie do zniesienia żyć. Możemy nazwać ten związek tylko przyjaźń? No, oczywiście! Jest to, że w krótkim okresie.

  • Siostra – Brother

Ten rodzaj przyjaźni między mężczyzną i kobietą jest bardzo podobny do poprzedniego związku, ale tutaj na początku powinny być umieszczone na części zarówno w ścisłym tabu na temat możliwości seksu. Ta przyjaźń jest bardzo podobna do relacji z bratem i siostrą, którzy nawet powstać kwestię bliskości nie może. W tym przypadku, przyjaźń może częściej występować. To jest prawdziwa przyjaźń, czy to jest, na przykład, współpracowników, którzy nie mają wielką sympatię do siebie i nawet nie myśli dopuścić możliwość miłości po przyjaźni.

Ale tutaj, bezwzględna różnica między przyjaźni i miłości nie może być udowodnione. Jak wiemy z historii, kiedy w końcu wyjdzie za innego, zaczynają ufać mu coraz bardziej. Oznacza to, że stopniowo i podświadomie oba mogą przesunąć ostrość pomiędzy przejawy przyjaźni i miłości, a ostatecznie wszystko się do tego samego, jak w przypadku pary „mężczyzny i kobiety”. Po tym wszystkim, mogą otwarcie narzekać losu nawzajem i znaleźć w tym samym czasie, komfort, spędzić razem działalności lub prowadzenia wspólnych projektów w pracy. Wszystko to jest możliwe, jeśli ktoś lub zarówno niezgody w swoim życiu osobistym, wtedy naturalnie ciągnąć w poszukiwaniu zrozumienia i po prostu skupić się gdzieś na boku. W rezultacie, taka przyjaźń między mężczyzną a kobietą, też, jest skazane na zagładę.

Jak zrozumieć, przyjaźń czy miłość?

Czasami może to być jak poznawczego przyjaźń między mężczyzną a kobietą. Gdy obie – mężczyzn i kobiet, znajduje się para, i są, jak się wydaje po prostu komunikować się przez ustaleniu cechy przeciwnej psychologii seksualnej. A także zaproponować siebie, jak czytać i chodzić na randki razem następnie badając ich awarie i wylewanie na siebie duszę. Jeśli to nadal wystarczająco długo, jeden z nich przyjdzie do głowy pomysł: „a co różni przyjaźń i miłość, a może i staramy się być razem?”.

Tak kończy się przyjaźń, nawet bez względu na odpowiedź dadzą drugą stronę.
Czyli jak kobiety często poślubić jego przyjaciela, gdy pewnego dnia nagle patrzeć innymi oczami. Jednocześnie, należy zauważyć, że ta rodzina będzie zbudowany głównie na przyjaźni niż miłości. Krótki błysk miłości może się odbyć, a małżonkowie ponownie stać się przyjaciółmi ze sobą, ale w innym charakterze. To może dobrze dopasować zarówno wtedy ta opcja jest dla miłości, przyjaźni i los bardzo dobry do stworzenia silnej i zjednoczonej rodziny.

Dzieje się tak, gdy jeden z przyjaciół mieć prywatne życie, a drugi – nie ma. Powoli w tego rodzaju przyjaźń wkrada się zazdrość – to jest tutaj, miłość przyjaźń. Czasem, gdy jeden z tych przyjaciół ślub lub ślub, drugi tylko wie, którą stracił, i że przyjaźń jest również miłość. I raz staje się jasne, że ważniejsze niż miłość czy przyjaźń … Ale – za późno, za późno! I psycholodzy mówią, że jest to również opcja przyjaźni – miłość.

Męska i damska przyjaźń – to również miłość

Tak więc wydaje się, aby móc wyciągnąć wnioski: przyjaźń między mężczyzną a kobietą może być tylko tymczasowy. Ktoś zaprzyjaźnia dawno, ktoś – nie, ale wynik nadal będzie przerwa lub za seks lub związek, i, w niektórych przypadkach, suche, zbudowany na korzyść, ochrona.

Istnieją, oczywiście, opcje i prawdziwa miłość po przyjaźni. Ale jeśli tak się nie stało, nie rozpaczaj z tej przyjaźni zakończony. W każdym razie, to nam wzbogacony, aby interesujący, mądrzejszy, a pod pewnymi względami nawet lepiej. Takie jest życie, a ona zawsze ma rację: to znaczy, że to było najlepsze dla obu, albo w przyszłości, nagle sprawę, że znaczenie miłości i przyjaźni. Oraz relacje staną się jeszcze bardziej przydatne dla nas. A może ten uniemożliwił zbliżyć się do nas jest naszym człowiekiem? Po tym wszystkim, to może się zdarzyć nawet na poziomie energetycznym.

Dlatego w każdym przypadku jest ona otwarta do szczęścia, i, jeśli to konieczne, należy rozważyć, jak długo przyjaźni miłości do tworzenia. Jednocześnie, doceniamy ludzi, możemy dzwonić do znajomych i cieszyć towarzyskich z nich, wydobywania najlepszych z niego! Dobrze jest pamiętać, że wszyscy – jeszcze kilka człowieka, który można się skontaktować, jeśli nie pomoże, to po prostu rodzaj przyjaznego słowa. Komunikacja ludzka daje nam pojęcie o miłości, przyjaźni i losu. I to jest warunkiem harmonijnego żywej osobowości.

Przyjaźń jest również miłość. Jest to świadomość daje nam poczucie akceptacji i zrozumienia, bez którego dana osoba po prostu nie może przetrwać długo, nie może żyć pełne i bogate życie, ale tylko nabywa kompleksy niższości and roll z górki. Dlatego, jeśli ktoś docenia cię – docenią to w odpowiedzi. I zawsze ogień przyjaźni, bo czasami jest dość dobre słowo! Dobrze, jeśli naprawdę kochasz powstaje po przyjaźni, to niech tak będzie! Życie można żyć samotnie – i nie psychologia nie może cię powstrzymać!

load...