Przygotowujemy niespodziankę ulubionego rocznicę ślubu

Zawartość:

Wielu wierzy, że życie rodzinne nowożeńcy każdego roku staje się coraz bardziej nudne i monotonne. Powodem tego staje się sposobem na życie, problemy finansowe, kłopoty z wychowywaniem dzieci. Ale jak chcesz przywrócić bajkę, która była jak żyć razem w pierwszym roku po ślubie. Może dlatego ludzkość wymyśliła, że ​​rocznica ślubu powinien być wyjątkowy dzień dla pary. Tego samego dnia, między mężem i żoną Znów przeskakuje iskra, która pozwoliła im być razem. Cóż, co święto bez prezentów?

load...

Czasami jest to bardzo trudne do decydowania o tym, co się gotować zaskoczyć ukochaną osobą na ich rocznicę ślubu.

Niewątpliwie każda kobieta chce dać jej mąż coś zupełnie niezwykłe, to, że nie było żadnych innych.

Oczywiście, jest to bardzo trudne zadanie, ponieważ dziewczynka zrobić prezent jest znacznie łatwiejsze – istnieje tak wiele pięknych, użytecznych i ciekawych rzeczy, które mogą ją proszę. Ale wybór niespodzianka dla mojego męża wielu z nas prowadzi do impasu. W związku z tym, niektóre kobiety są ograniczone do słownych pozdrowienia. Inni spędzają tydzień przygotowuje prezent, ponieważ chcą zrobić coś naprawdę niesamowitego, aby ich ślub nigdy nie zapomni. Wśród niezliczone różnych pamiątek więc chcesz, aby wybrać ten, który jest najbardziej podobny do osoby ukochanej i drogie. W rzeczywistości, bez względu na to, co dajesz do męża na rocznicę swojego związku – ważne jak to zaskoczeniem będą obsługiwane.
Powrót do spisu treści

Opcja erotyczny

Każda kobieta wie, że mężczyźni często odwiedzają fantazje erotyczne, które często nie pokrywają się z czystości swoich żon. Ale na ich rocznicę ślubu, można zrobić wyjątek. Spróbuj przypomnieć mężowi jak piękna jesteś w dniu ślubu. Spotkać się z nim w pięknej koronkowej bielizny i welon koloru białego, która była na ciebie w dniu ślubu. Nie zapomnij o romantycznej kolacji. Niech tabela zostanie ozdobiona białymi różami i świecami ślubnych i szampana przez pianek szklanych. Twój mężczyzna na pewno pamiętasz, co było przedtem, a nowe noty w drodze wzmocni tylko jego zaufanie na rocznicę fakt, że jego żona jest najbardziej uroczy i atrakcyjny.

load...


Powrót do spisu treści

Wersja ekstremalna

Jest to chyba najbardziej niezwykła niespodzianka, że ​​można zrobić na męża rocznicę ślubu. W tym przypadku, można spotkać się z mężem po pracy i tajemniczo, aby mu wyjazd z miasta zaoferowania. Najważniejsze nie jest mu powiedzieć dokładnie, gdzie chcesz, żeby iść. Możesz nawet poprosić, żeby być z zawiązanymi oczami nie widzieć drogę. Weź go na lotnisku, czy w pobliżu swojego miasta nie latające klub, i nie powiedzieć mu, że chcesz, aby zaznaczyć swoją datę skoki spadochronowe. Słowa pozdrowienia, pożądane jest, aby wziąć pod uwagę wcześniej, aby uniknąć nieporozumień z powitania w swoich myślach.

W swoim wystąpieniu, zastanowić się, jak twój związek urodzili, postanowił uczynić ofertę. Można porównać swoje życie rodzinne z tego skoku. Nie należy jednak zapominać, aby dodać, że w tej rocznicy ufasz mu siebie i swoje życie, a także w roku, kiedy można połączyć węzeł. Oczywiście, ta opcja jest odpowiednia, jeśli tylko nie boją się skakać, jak będzie trzeba upewnić się dwa z nich. Aby mieć pewność w siebie, odwiedzić kilka sesji wcześniej w klubie latającego.
Powrót do spisu treści

Comic-romantyczna wersja

Zorganizować męża romantyczny wieczór, który powiedział mu, że cały czas żył z wami, weźmie testy dotyczące życia rodzinnego, a ty byłaś jego egzaminator. Zależnie od lat żyli razem wymyślić humorystycznych nazwach obiektów, dla których kredyt masz już ujął. Przypominać o tych przedmiotów, które będzie musiał przejść do następnej rocznicy ślubu.

Opcja ta może się zmieniać, dzięki czemu ukochany oryginalny prezent, który będzie mu niespodziankę i stać się źródłem dumy i dobrego humoru. Jako taki prezent może być używany z zabawy memento wzór, który będzie charakteryzować męża. Można go również zamówić w warsztacie śmieszną postać z wizerunkiem jej etapie swojego życia małżeńskiego.


Powrót do spisu treści

Romantyczny klimat Opcje retro

Pamiętaj powiedzenie, że każdy mężczyzna powinien posadzić drzewo, zbudować dom i podnieść syna, i używać tych słów, aby zorganizować jej mąż niespodziankę. Ta opcja jest najbardziej odpowiedni dla par z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Dać mężowi do miejsca, gdzie po raz pierwszy spotkał się (całowaliśmy deklarację miłości) i dać mu łopatę i drzewo drzewko. Zapytaj go zasadzić to drzewo, i niech rosną z każdym rokiem was razem. To będzie Twój drzewo miłości. I każda kolejna rocznica z was przyjdzie do tego miejsca i pamiętam, jak to wszystko się zaczęło, i wyrazić życzenie, aby spędzić więcej niż jeden rok w miłości i harmonii.

Pamiętam, jak nie tak dawno temu było modne pogratulować przyjaciół i krewnych, dając ogłoszenie w gazecie. Można również skorzystać z tej metody. Spójrz uważnie tego, co twój mąż czyta gazetę częściej i zrobić romantyczne Gratulujemy zdjęć ślubnych w wydaniu gazety. Oprócz radości, twój mąż będzie doświadczenie jeszcze i pycha tego zaskoczenia, ponieważ na pewno, a wielu z jego przyjaciół będzie zobaczyć to pozdrowienie.

Jeśli człowiek jest dość konserwatywny i nie lubią niespodzianek, można dać mu niezapomniany prezent. Na przykład spełnić pragnienie swego serca, i dać mu coś, że od dawna marzył, ale nie mógł go kupić sam. Jako prezent, idealny dla dobrej książki, ale to, oczywiście pod warunkiem, że Twój mąż uwielbia czytać. Dał ją w pięknym opakowaniu świątecznym, który można zamówić w księgarni.

Wielki dar byłby członków rodziny do klubu siłowni lub nurkowania. W tym przypadku, twój prezent będzie nie tylko przyjemne, ale także użyteczne.

Prezent dla męża, że dzień może być cokolwiek. To nie ma znaczenia, to będzie duży czy mały. Najważniejszą rzeczą – aby nadać mu całym sercem. Kochający mężczyzna doceni nawet najprostsze drobiazg, najważniejsze – że dał jej piękne kobiety.

load...