Przygotowanie do sezonu plaży

Przed długo oczekiwany urlop, a ty już marzy o wakacjach? Następnie, w większości czasu, aby pomyśleć o stylowym, jasnym i jednocześnie modnym szafa na plaży.

load...

Dzisiaj, pomożemy zebrać stylową szafę na letnie wycieczki.

Dodatki do Domu wakacje na plaży, oczywiście, jest strój kąpielowy. Wiele z nich jest zaniepokojony tym, co Swimsuit lepiej skondensowane lub bikini? Zalecamy, aby nie dokonać wyboru między tymi dwiema opcjami: bikini jest idealny do opalania w ciągu dnia i monokini – na relaks przy basenie w godzinach wieczornych.

Nie zapomnij chwycić ośrodek i długi barwny sundress krótką sukienkę w paski, które są idealne dla stylowej odwiedzenia miasta o każdej porze dnia. Spodenki wykonane z płótna lub denim przydatny w podróży i na świeżym powietrzu.

load...

Jeśli chodzi o buty, jasne klapki są niezbędne na wycieczkę do plaży. Na zwiedzanie garnitur wygodne lekkie sandały na płaskiej podeszwie, a i święta – sandały platformy. Espadryle – buty letnie bawełna tkana podeszwa jest doskonałą alternatywą dla sandałów letnich.

Ponadto, nie zapomnij umieścić w swoich okularach walizkę i kapelusza. Z krótkich spodenkach i koszulkach wyglądają dobre małych szklanek kwadratowych i hat-ferora i sukienki – stylowo szerokim rondem kapelusz i okulary w szerokiej okrągłej obręczy.

Nie zabrać ze sobą do morza dużo biżuterii i biżuterii, wystarczy wziąć najpotrzebniejsze – długie kolczyki i naszyjniki w stylu etnicznym.

load...