Przygotowanie do seksu: subtelności miłości

Zawartość:

Co to jest preludium do seksu? Jest to rodzaj uwertury, pomagając partnerom dostroić się do pełnego postrzegania stosunku płciowego. Dlatego dobra gra wstępna jest bardzo ważna w życiu wewnętrznym. Jej brak wpływa na siłę orgazmu i jakość współżycia seksualnego w ogóle. Niestety, nie zawsze biorą pod uwagę ten fakt i często zmniejszyć seks do szybkiego kopulacji. A potem zastanawiamy się, dlaczego seks przestał sprawiać przyjemność i orgazm przekształcony chwilowym przebłysku przyjemności? To wszystko na temat gry wstępnej, możemy zignorować, czy wszystko w pośpiechu, byle jak, pozbawiając się możliwości prawdziwej przyjemności z seksu. Jaki powinien być idealny preparat do seksu?

load...

Cechy przygotowania do seksu

Mówiliśmy już, że za jakość, niezapomniane stosunek potrzebują dobrego preludium. Jakbyśmy nie byli chętni do, wstępne przygotowania do błony wewnętrznej nie należy zapominać. Większość kobiet nie po prostu nie uzyskać pełną satysfakcję. I żeby zrobić bez długiego, powolnego gry wstępnej do seksu jest w tym przypadku niemożliwe. Czas spędzony na nim, nie tylko przyczynia się do zwiększenia przyjemności, ale również wzmacnia relacje małżonków. To sprawia, że ​​ładne partnerów Prelude jak największym stopniu otwarci na siebie i wzmocnić wzajemne zaufanie.

W ogóle, preludium całowanie, dotykanie i głaskanie partnera w najbardziej pobudliwych strefach. W celu uczynienia go tak skuteczne, jak to możliwe, mężczyzna i kobieta nie powinna wahać się mówić o tym, co im się podoba, a co nie. W przeciwnym razie godne preludium do seksu zostaną zredukowane do zera. Jeśli są wrażliwi na potrzeby partnera, seks zaczyna spełniać zarówno w pełni i daje niezapomniane przeżycia.

Miłe i odbierać wzajemna przyjemność partnerów jest pożądane, wykorzystując nieograniczone możliwości własnej wyobraźni. Głównym celem preludium do seksu – powolny rozpalenia pragnienia i oczekiwania długiej zabawy. Dlatego najpierw trzeba dostać się pieścić okolicy narządów płciowych i zachwycać innych stref erogennych od siebie. Kobiece ciało jest w pełni wyposażony w takich strefach, ale trochę bardziej skomplikowane z męskim ciele. Szczególnie pobudliwe ludzie zwykle sutki, część pośladków, pleców i krocza. Uważny partnera podczas gry wstępnej należy delikatnie dotykając tych konkretnych miejscach na ciele bliskiej osoby.

Muszę powiedzieć, że pomimo faktu, że preparat jest wstępem do współżycia seksualnego, to niekoniecznie musi skończyć z pełnym stosunku płciowego. Zastosowanie technik gry wstępnej para może po prostu odpocząć, tworząc intymną atmosferę samo i uzyskać mnóstwo przyjemności tylko z grą wstępną. Aby dowiedzieć się, jakie uczucia dostarczyć najwięcej przyjemności partnerowi, mężczyzna i kobieta mają obserwować siebie i dowiedzieć się, w jaki sposób każdy z nich pieści się. Człowiek jest bardziej śmiały, jest pierwszy do podjęcia inicjatywy, a kobieta musi być odrzucone nieśmiałość i „enable” naturalną ciekawość.

load...

Takie obserwacje nie są możliwe wyłącznie w celu uzyskania informacji o najbardziej wrażliwych stref erogennych od siebie, ale również bardzo podekscytowany. Chęć pieścić partnera, dotykać go, udar mózgu, lizać nasuwa się sama. Zabawny, delikatne gryzienie, łaskotanie męską końcówkę pióra ciała, włosy lub kawałek jedwabiu promuje wszystkie rosnące podniecenie i zwykle cieszyć się silniejszą płeć.

Preludium do seksu eksperymentować, szukając takich stref erogennych na ciele partnera, z których istnienia nigdy nie podejrzewała. Na przykład, można zwrócić większą uwagę na szyję, brzuch, uszy, uda, miejsca pod kolanami, wewnętrzne ud i tylnej powierzchni łydki. I zobaczyć, jak delikatne pieszczoty tych miasteczek jak człowiek.

Kobiety mają również pokazać swoją partnerowi te obszary, których dotyk sprawia jej wielką przyjemność, i zachęcić go okrzykami i słów z miłością tych stref. Szczególnie wrażliwe dla wielu z nas jest skóra brzucha, bardzo szybko reagować na dotyk języka. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety mają tendencję do potrzebują więcej niż pobudzenie emocjonalne niż fizyczne. W związku z tym łagodne wstępem do nich nie jest szczególnie ważna. Pomaga on w pełni zaufać człowiekowi i pozwala cieszyć się wzajemnego kontaktu przed stosunkiem siebie. Innymi słowy, pierwszy dotyk mężczyzny musi być poprzedzony delikatnym szeptem i słowa miłości.

Jeśli chodzi o mężczyzn, dobra gra wstępna przed seksem pomaga im zdobyć nowe doświadczenia seksualne i rozwinąć zdolność do kontrolowania swoich intymnych impulsy, aby nie przejść bezpośrednio do pieszczot kontaktu seksualnego na pierwszy nazwać jego „przyjaciel”. Wzajemne zadowolenie z przygotowań do seksu tworzy większy stopień intymności, związek dwóch wyciągów na nowy poziom. Pomagając sobie wzajemnie napalone i masturbating na otwartej przestrzeni, partnerzy są całkowicie zwolnione z wszelkich kompleksów i zaczynają ufać sobie nawzajem w nieskończoność. Nie wstydź samozadowolenia. To umożliwia partnerom uczyć preferencje nawzajem, i znaleźć najlepsze sposoby wzajemnego zadowolenia. Niekoniecznie, masturbating, doprowadzić się do orgazmu. To wystarczy, aby postawić się w fazie wysokiego pobudzenia.


Skąd wiesz, że w preludium do seksu wszystko jest super?

Aby zrozumieć możliwą odpowiedź przez partnera i własnych uczuć. Oczywiście, aby preludium do seksu była jakość, trzeba zapomnieć o wszystkich troskach i problemów, aby w pełni skupić się na doznaniach własnego ciała, na ciele partnera i nosem. Musimy spróbować dostroić się do mężczyzny, powoli pieszcząc swoje strefy erogenne, a nie zapominając słowa miłości. Należy zauważyć, że przedstawiciele silniejszej płci w ramach przygotowań do obcowania płciowego prawie nie reagują wyrażeń takich jak: „Kocham cię – moja ulubiona osoba, mój jedyny, mój drogi …” i tak dalej. Ale kiedy pani mówi, jak kochał piękne i silne kurek i kocha go, ludzie są szaleni.

Oczywiście, w preludium do seksu należy unikać robić nieprzyjemne rzeczy do partnera i nie pozwól, by temu zapobiec do siebie. W przeciwnym wypadku, każdy przyzwoity seks nie będzie działać. A w ogóle – nie może dojść do samego aktu. Jeśli wstępne pieszczoty wszystko jest dobrze, przejdź do współżycia, pożądane jest, kiedy już nie do zniesienia. Wtedy będzie w stanie podnieść do góry szczęścia. A orgazm jest bardzo silny i jasny.

Prelude można rozpocząć – z lekkimi gryzących i przetargowych pocałunków – gdziekolwiek, nawet na przystanku autobusowym. Powoli rozgrzewa się do siebie na długo zanim znaleźli się w łóżku, partnerzy są w stanie seks prostu wybuchowy. Najważniejsze – pieścić się nawzajem delikatnie, czule i delikatnie, powoli i unikanie wzbudzając w swoich działaniach, że coś nieprzyjemnego dla partnera. A potem gra wstępna staje się integralną częścią niezwykła i zawsze ma ochotę na seks.


Jak przygotować się do pierwszego seksu

Jeżeli nie straciły dziewictwo i czekasz na pierwszą noc miłości, w przygotowaniach do pierwszego seksu należy podchodzić z największą powagą. Ze względu na to, jak wszystko będzie, zależy od nastawienia do dalszej miłości fizycznej. Więc nie pozwól rzeczy dryfować. Trochę planowania i dużo miłości będzie wykonać zadanie. Twoim celem powinno być stworzenie bardziej romantyczną atmosferę możliwe. Zwłaszcza jeśli nie jest to dopiero pierwszy seks, a noc poślubna, że ​​należy pamiętać, aby was do końca życia. Nasz mały przewodnik powinien pomóc w tym:

 • Stworzyć romantyczny nastrój dla siebie nawzajem

  Seks bez romansu szybko staje się nudna sprawa. Jest to szczególnie ważne w tak ekscytującym dniu co ślubu. Musisz zrobić wszystko, co możliwe, aby myśl o nadchodzącej nocy było wspaniałe, nawet jeśli jesteś zmęczony, to długa i tym urozmaicony wypoczynek.

 • Wyraź swoją miłość, znaleźć sposób, aby pokazać mężowi jak szczęśliwy jesteś

  Uściski, pocałunki i delikatne szept w uchu może sprawić, że czuł się w siódmym niebie, a mąż też będzie starał się pokazać moją miłość.

 • I można umieścić poduszkę pod list miłosny męża

  Napisał list do dotykać go głęboko i będzie on szczególnie łagodny dla Ciebie. Mężczyźni nie zawsze wiedzą, jak go w romantycznym nastroju na własną rękę, więc czasami jest im pomóc.

 • Czy wszystko z góry

  Po ceremonii ślubnej i uroczysty posiłek może być zbyt zmęczony, żeby przewidzieć wszystkie małe rzeczy, które pomogą stworzyć romantyczną atmosferę w sypialni. Tak więc zadbać o to wcześniej, albo poprosić kogoś, kto ufasz, aby pomóc. Byłoby dobrze, gdyby w sypialni stała schłodzonego szampana i dwa kieliszki na podłodze płatki róż i paląc świece … Cóż, albo że sam się do sytuacji w pomieszczeniu, w którym na emeryturę, był jak najbardziej romantyczne. Nie zapomnij o bieliznę dla przespanej nocy. A jeśli o nim zapomnieć – nie tak straszne, nago w łóżku ze swoim ukochanym małżonka może być bardzo satysfakcjonujące!

 • Przygotuj swoje ciało dla przyjemności seksualnej

  Wiele dziewcząt w obawie o ich pierwszego seksu, ponieważ obawiają zbliżającym ból. Ten strach jest przesadzone; ból doświadczany przez nie wszystkie, a ból nie są intensywne, zwłaszcza wtedy, gdy organizm jest wstępnie „rozgrzany” pieszczoty. Po prostu nie spiesz się, wziąć na grę wstępną jak najwięcej, aż poczujesz, że jesteś gotowy, aby pogodzić się z mężem. W celu dalszego ograniczenia dyskomfortu użyć specjalnego smaru.

 • Ustaw kodeks postępowania w łóżku

  Pomyśl o swojej nocy poślubnej jako pierwszą noc całą przyszłość swojego życia seksualnego. Od samego początku swojej relacji seksualnej powinny być otwarte i wygodne ze sobą. Musisz zrozumieć, że muszą wziąć odpowiedzialność za własne przyjemności seksualnej. Twój mąż nie jest jasnowidzem, a on nie może odgadnąć bez twoich wskazówek, co lubisz i co – nie. W dodatku, jeśli jesteś zakłopotany, aby ukryć i zaciśnięty, to nie dostaniesz dobre preludium do seksu, a nie dostaniesz tej przyjemności.

Seks, jak większość ważnych rzeczy dla szczęśliwego życia jest stale dążyć do usprawnienia i poprawy. Jeśli nie leń się i pokazać wyobraźnię, dzięki czemu przyjemnych niespodzianek siebie, korzystanie z zabawek erotycznych lub gier role-playing płciowych, aby stworzyć romantyczny nastrój, a bardziej prawdopodobne, aby mówić otwarcie ze sobą o swoich pragnieniach, nawet po wielu latach małżeństwa seks pozostanie gościny i ekscytujące dla Ciebie.

load...