Przygotowanie do masek do włosów na noc w domu

Dziewcząt, którzy są zaznajomieni z kosmetologii wiedzieć, jak skuteczne byłoby użyć maski do włosów na noc w domu. Można zobaczyć na własne oczy w naturalności i jakości wszystkich komponentów, co jest bardzo przydatne w wieku narkotyków syntetycznych i substandardowych podróbek. Jednak w celu poprawy skuteczności leczenia w domu włosy należy znać podstawowe zasady przygotowania i stosowania maski nocy.

load...

Zasada działania Nocnych Masek

W dzień, nowoczesne kobiety nie ma czasu dbać o włosy. Czasami jest to możliwe, aby wyrzeźbić 1-2 godzin, ale tym razem nie wystarczy, aby włosy nasączoną witamin, pektyn i innych składników odżywczych.

Maska do włosów w nocy – to znaczy przedłużonej ekspozycji. Gdy stosowane przez skórę głowy przechodzi ogromną liczbę przydatnych elementów. Podczas snu olej zawarty w masce, wytwarzając niewidoczne barierę, która chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami.

Pierwszy efekt uzyskuje się po kilku zastosowaniach. Aby trwale zapisać wyniki, trzeba zrobić nightly zamaskować około 2 razy w tygodniu.

Fundusze te są bardzo pomocne z następujących problemów:

 • Zwiększone sebum na głowie;
 • Kruche włókna lub rozdwajaniu;
 • Matowy wygląd włosów, brak naturalnym połyskiem;
 • łupież;
 • Osłabienie mieszków włosowych, co prowadzi do utraty włosów;
 • Powolny wzrost;
 • Zwiększone loki sucha.

Maski, domowe, pozwalają uzyskać lśniące włosy, wzmacniając korzenie, przyspiesza wzrost włosów i normalizuje równowagę płynów włosy. Należy jednak pamiętać, że maski dobę nie powinna zawierać musztardę, pieprz, cynamon, cebuli i innych produktów agresywnych. Elementy te nadają się tylko do przygotowania krótkotrwałego stosowania masek.

load...

Zalety maski na noc

Właściwie gotowane maska ​​do włosów w nocy może szybko przynieść pożądany rezultat.

Ponadto, rozwiązanie to ma następujące zalety:

 1. Zaoszczędzić czas. Podczas korzystania z codziennych produktów do pielęgnacji włosów jest niezbędna w każdej chwili być w domu. W tym przypadku nie należy zobaczyć przyjaciół i krewnych, a jej mąż w taki sposób, aby pokazać, że nie jest to konieczne. Dlatego w stosowaniu takich środków w ciągu dnia jest bardzo niewygodne. Zupełnie inna sytuacja jest z Maski nocy, który wystarczy umieścić na pół godziny przed snem i zmyć rano pod prysznicem.
 2. Łagodne działanie. W przeciwieństwie do codziennych masek preparaty noc nie zawiera agresywnych składników, które mogą uszkodzić skórę głowy. Działają one bardzo ostrożnie i delikatnie, co jest bardzo ważne dla zdrowia włosów.
 3. Długotrwałe działanie składników mineralnych. Ponad 8 godzin snu wszystkie składniki czasie maski do wykonywania swoich funkcji, wnikając w głębi każdego włosa.

Te pozytywne cechy Maski noc za włosy w domu jest ważna tylko dla właściwego przygotowania i wykorzystania funduszy.

Negatywne komentarze na temat tych narzędzi w internecie są związane z nieprzestrzeganiem zasad i zaleceń.

Zasady przygotowania i stosowania

Kompozycje do takich środków należy dobrać bardzo starannie, jak będą na włosach przez 8 godzin. Nie jest konieczne, aby wypróbować nowe przepisy przed ważnymi wydarzeniami, gdyż nie wiadomo, w jaki sposób dana kompozycja wpływa na włosy. Eksperci zalecają najpierw zastosować nowe przepisy w ciągu 2-3 godzin. Ta rada jest szczególnie ważne dla właścicieli wrażliwej skóry głowy.

Nie należy używać składników silnie rozgrzewających skórę głowy. Oraz powstrzymać się od związków o nieprzyjemnym zapachu. Jeśli przepis jest na suche włosy, muszą być zabezpieczone specjalnymi olejami.

Przy stosowaniu maski nocy należy przestrzegać następujących zasad:

 1. Zastosowanie kompozycji na 30 minut przed snem. Więc dajesz czupryną tyle czasu, ile niezbędnych do przystosowania się do nowych warunków. Ponadto, będzie upewnić się, że narzędzie nie zabraknie wzroku.
 2. Nocne środki są stosowane na suche włosy, które muszą najpierw grzebienia.
 3. Szczególną uwagę należy zwrócić na obszarach problemowych.
 4. Po zastosowaniu terapeutycznym składu otoczenia należy odgrodzić włosy. W tym celu można użyć ręcznik lub szmatkę prysznic cap. Zastosować materiały zbyt gęste nie jest konieczne do głowy może „oddychać” w ciągu 8 godzin snu.
 5. Tak aby nie rozmazuje poduszkę, można nosić to jeszcze poszewkę lub chronić jej ceratą.

Makijaż noc najlepiej jest umyć ciepłą wodą z mydłem lub szampon dla dzieci. Niektóre narzędzia mogą być zmywane niechętnie, więc procedura musi być powtarzana kilka razy. Po zdjęciu maski jest przydatna użyć odżywkę. Można użyć profesjonalnych narzędzi do przygotowania kompozycji w domu.

Najlepsze przepisy kulinarne z maskami na noc

Medycyna ludowa, znana jest z ogromnej liczby masek różnych rodzajów włosów. Każdy z nich ma swoje właściwości, które nie zawsze pozwalają nam polecić jeden lub inna część sprawy.

Każdy nowy obiekt powinien być przetestowany przed nałożeniem na noc.

Istnieje kilka podstawowych receptur Maski do włosów nocy:

 1. Kompozycja składników odżywczych miodu. Para ubitych żółtek z 2 łyżki. L. Miód. Mieszanina ta jest nanoszona na całej długości włosów i wcierać korzeni.
 2. Maska olej do włosów suchych lub zniszczonych. 2 Art. L. Rachunki olej łopianu 1 łyżka. L. Migdałowy lub jojoba. Kompozycję tę dodaje się do 1 godziny. L. Olejek różany.
 3. Produkt białkowy z rumianku przeznaczony do włosów tłustych. Gotować trzeba wlać 2 łyżki. L. Rumianku 50 ml wrzącej wody i wlewów w ciągu 4 godzin. Wlew do drenażu i pokonać razem z jaja.
 4. Skład ziemniaczanej na suche włosy. Zwykłe ziemniaki, obrane, trzeba zetrzeć i wymieszać z 1 łyżka. L. Miód i pobity białe jajko.
 5. Środek żelatyna do włosów normalnych. Ma wyraźny wpływ laminowanie. Żelatyna powinna być dodana do 100 ml wody i odstawić na 30 minut. Kiedy ta mieszanina pęcznieje, konieczne jest wypełnienie klimatyzację i dokładnie miesza się aż do uzyskania gęstej konsystencji śmietany. Następnie, kompozycja musi być ogrzewany w łaźni wodnej, aż do momentu rozpuszczenia się żelatynę.
 6. Coconut maska ​​łupieżu. Kawałek oleju kokosowego jest konieczne przerwanie 3-4 kropli olejku Ylang-Ylang ekstraktu i dokładnie wymieszać.
 7. Skład chleb dla włosów normalnych. Jest to konieczne, by zniszczyć kawałek czarnego chleba i wlać 1 łyżkę. Wrzącej wody. Otrzymany miękiszu mieszać z olejem łopianu.

Maski te mogą być stosowane 1 raz w tygodniu. Jeśli używasz ich do zapobiegania, będą wystarczające do stosowania od 1 do 14 dni. Do włosów suchych i zniszczonych, procedurę należy powtórzyć 1-2 razy w ciągu ostatnich 7 dni przez 1-2 miesięcy. Potem trzeba zrobić przerwę 30 dni, tak aby nie powodować przyzwyczajenia włosy i skórę głowy do swojego ulubionego ośrodka.

load...