Przygotowania do wiosny: diety Kremla, menu na tydzień

Zawartość:

Pełna kobiet, które twierdzą, że „dobry człowiek powinien być dużo” małego przebiegły. Im niewygodne w ich ciałach. I to nie jest nawet w odwołaniu zewnętrznym, a to dodatkowy ciężar jest bardzo ciężkie do wykonania. Gorąco w lecie, zimą nie jest vlezesh do każdego płaszcza, transport publiczny zajmuje dużo miejsca. Stałe minusy. I patrzeć tęsknie dziewczynę „w ciele” na hudyshek, marzy o talii osy, lub przynajmniej możliwość wspiąć się stać wąskie dżinsy. Ale to jest realne. Konieczne jest jedynie, aby nie zatrzasnąć na męża wskazówki o potrzebie, aby schudnąć, ale tak naprawdę przejść na dietę. Korzystać opcje żywnościowe dla utraty wagi ciała.

load...

Na przykład, najbardziej znany jest zdecydowanie diety Kremla. Z jego pomocą, według dietetyków, można wyrzucić 5 kilogramów w tygodniu, a jeśli masz odwagę, aby kontynuować utrata masy ciała do końca miesiąca jest szansa, aby stracić około 15 kilogramów. Kuszące? Mówi się, że w an_2 dieta Kreml na tydzień przyklejone do dawnych środków Warszawa Jurij Łużkow i jego zastępca Siergiej Coj. Jakie? Mężczyźni też chcą być szczupła. Tym bardziej, że sytuacja wymaga. I nazwał diety po jej sławnych fanów Kremla.

Istotą diety Kremla

Każdy ma swoje tajemnice systemu odchudzania. Kreml dieta sukces jest ograniczenie ilości węglowodanów. Dzięki temu można mieć dużo mięsa (nie za nic, że ta dieta jest przyklejona do mężczyzn) i nie przybrać na wadze. Nie wierzysz mi? Sprawdź to. Tym bardziej, że tworzą an_2 diety Kremlin na tydzień można właścicielem. W tym celu istnieje specjalny stół, który zlicza ilość węglowodanów w danym produkcie. Główne -soblyudat 4 podstawowe zasady:

  • Zużywają tak mało węglowodanów (body następnie zaczyna wydawać wewnętrznych rezerw energetycznych);
  • Pij dużo płynów;
  • Jedz pokarmy bogate w błonnik (to możemy wymienić węglowodany wypadł z łask);
  • Wprowadzić do diety mięsa i serów twardych.

Ale to łatwo powiedzieć „jeść mniej węglowodanów.” I jak zrozumieć, jak wiele z nich w danym produkcie? Oczywiście, można przeczytać część etykiety, ale w pierwszej chwili nie fakt, że nie napisze go jak to jest (na ogrodzeniu zbyt dużo, co jest napisane), a po drugie, to będzie bardzo trudne do obliczenia ilości węglowodanów, jeśli nie jeść cały produkt ale tylko część. Jak będzie? Posiłek w okolicach stosy papierów i wagi kuchenne? Potem ryzykujesz schudnąć tylko przez wysiłek liczenia węglowodanów i kalorii. Ale jeszcze lepiej wyjaśnić kilka rzeczy, dzięki czemu można łatwo uzyskać dietę kiedy kolację lub wizyty w lokalnej kawiarni, bez pomocy tabel i równowagi (nie nosić je ze sobą w torebce, prawda?).

load...

Jeść czy nie jeść – oto jest pytanie

Pierwszą rzeczą, którą należy wykluczyć z diety – to soki owocowe (z wyjątkiem pomidorów) i warzyw. Zaskoczony? Jednakże, jeśli chcesz schudnąć, to lepiej, aby zapomnieć o swoich ulubionych jabłek i bananów. Po tym, wszystko jest całkiem naturalne. „Łaska” dostać cukier, dania mączne, ryż i chleb (nawet czarny). Mamy Spieszę ostrzec tych, którzy lubią „Bypass” trudności. Jeśli powiedziano zrezygnować cukru, to nawet mała łyżka w jego filiżance herbaty byłoby zbędne. To po prostu wydaje się, że masz tylko trochę danie słodzący. W rzeczywistości, zaczynają się w błoto wszystkie próby, aby schudnąć.

Innym wrogiem szczupła sylwetka – kiełbasa. Tak, dobrze smakuje, ale jest to wygodne (pięć minut, a kolacja w formie kanapki Ready). Ale te produkty są tak szkodliwe, że dietetycy polecam odmówić nawet do tych, którzy nie potrzebują schudnąć z kiełbaskami. Jest to szkodliwe. A mięso na kiełbasy, według aktualnych badań, jedynie 20-30%. A jeśli natychmiast przedstawiony kawałek kości cielęcych parowa, ta wizja jest mało odnosi się do przemysłu kiełbasy. Producenci starają się w każdy możliwy sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i uciekają się do dodatkami mięsa, podrobów i …. Dodatki sojowe. Że je jeść z apetytem, ​​co sugeruje, że przed wami kiełbasa jakości. Chcesz jakieś rady? Zapomnij drogi w dziale kiełbasy. Lepiej jest kupić dobry kawałek mięsa i piec gotowanej wieprzowiny. Może być stosowany na kanapki, a także dodawać do dekoracji zamiast kiełbasy. Tak, a dieta mięso Kreml jest mile widziane.

Kreml an_2 diety na tydzień

Mięso – to na pewno dobre. Ale nie będą go jeść na śniadanie, obiad i kolację? Jak stworzyć zrównoważoną dietę, a waga do zrzucenia i cieszyć się jedzeniem? Proponujemy diety diety Kremla przez tydzień, po czym będzie można schudnąć bez odczuwania głodu.

Day One: najważniejsze – aby rozpocząć

Obudziłeś się z determinacją, aby stać się szczupła jak Natasha z sąsiedztwa? Dzieła. Teraz idź do kuchni. Na śniadanie, masz prawo do smażone jajka z dwóch jaj z szynki, 100 g sera i filiżankę espresso bez cukru (jeśli nie lubisz kawę, można zastąpić go z herbaty lub wywaru ziołowego).

Na dietetyków obiadowych dozwolonych usmażyć sobie soczysty stek, wykorzystać swój talerz zupy selera, a jeśli nie jedli, jedli sałatkę z pieczarkami (150 gr.). Aby zmyć wszystkie niskowęglowodanowej święto można herbaty bez cukru. „Aby utrzymać” do obiadu nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do jedzenia mocno. Więc można oczyścić sobie 50 gramów orzechów włoskich uspokoić oburzony wycie żołądek. Na obiad, wolno ci jeść 200 gramów gotowanego kurczaka i małego pomidora.

Dzień drugi: Czy jest coś jeszcze chcesz

W drugim dniu śniadanie ugotować sobie 2 jajka (można nadziać ich grzyby) i przejąć wszystkie niskotłuszczowy twaróg (150 gr.). Dobrze, filiżanka espresso nie został odwołany, ale nie zapominaj, że to musi być bez cukru. Jak na kolację, nie rośnie cienka miały więcej szczęścia. Żywienia obficie mogą jeść mięs wrzące z kwaśną śmietaną i 100 g yk. Ale to nie wszystko. Zostawić miejsce w żołądku na sałatka jarzynowa z mięsem i kubek gorącej herbaty. Ate? To dobrze. Czekać na kolację i długo oczekiwana diety.

W międzyczasie godzin ręka jeszcze nie zbliżył się do dozwolonych kawałek świętą postać przekąska (200 g.) Z twardego sera. Na obiad, znajdziesz grillowana pierś kurczaka i 100 g gotowanego kalafiora.

Dzień trzeci: nadszedł czas, aby wyciągnąć żołądki

Obudź się zwykle już żołądek dudnienie i iść na obiad. W an_2, gotowana pierś z kurczaka, 100 g pieczonego bakłażana i herbata bez cukru. Obiad będzie znacznie mocniej: miska zupy serów topionych (pamiętaj podpis danie studentów?), Lean schab i surówka. 10 po południu z oliwek i gastronomicznych dietetyków poleca kubek jogurtu, gotowanej ryby (200 g). A średni pomidor.

Dzień czwarty: kg cicho topnieć

Dobrze, że zasysane w diecie Kremla? Potem śniadanie zachwyci cię na pewno. W godzinach porannych można zjeść kawałek gotowanej ryby, sałatka z kalafiora i obudzić sobie filiżankę kawy. Na lunch opiera danie zupy z kurczaka, jagnięciny i kebab lekkiej sałatki z grzybami. Nie znaleźliśmy baranka? Wymień go z jakimkolwiek innym mięso do smaku. Na obiad można zjeść 200 gramów sera, a wieczorem zjeść smażony kurczak, sałata i herbatę bez cukru.

Dzień piąty: powitanie lekkość w całym ciele

Zazwyczaj przez piąty dzień odchudzania obudzić się z niezwykłą łatwością w całym organizmie i dobrego nastroju. Mamy nadzieję, że nie są tu wyjątkiem. Na śniadanie, powinien jeść omlet 4 jaja z tartym serem i pić tradycyjne espresso. Obiad będzie znacznie mocniej. Jest twardo seler zwyczajny, zupy i sałatki startego marchew (jako dziecka). Na poldnichny snack dietetycy emituje 30 gramów orzechów ziemnych i kolację sałatka z liści, smażone ryby (200 g), ser twardy (100 gramów) i kieliszek czerwonego wina. Najważniejsze – że wino było suche, a liczba nie przekracza określonej stawki.

Dzień szósty: koniec jest bliski

Mamy nadzieję, że czytanie na skale podłogowych już proszę (zauważ, że kobiety, które są na diecie, wstać na wadze 10 razy częściej niż te, których waga jest normalne). Potem śniadanie na pewno spotka się z uśmiechem. Rano an_2 składa się z jajka sadzone z szynką (1 raz, można zjeść 2 jajka, 50 g szynki), 100 gramów sera i kubek zielonej herbaty. Obiad będzie trzeba gotować zupę, smażyć kurczaka 250 g białego mięsa i posiekać buraki sałatkowe. Tak, to wszystko, czego. Na odporność i odwagę w walce z nadwagą. Ale to nie wszystko. Przekąska może żuć nasiona dyni, obiad i wypić szklankę niskotłuszczowego jogurtu, zjeść 100 g gotowanej ryby tablicy i sałaty.

Siódmy dzień: Żegnaj, nadwaga!

Nadchodzi ostatni dzień diety Kremla na tydzień. Poznaliśmy ten zdarzenie 2 jajka, kawior squash (100 gr.) I filiżankę mocnej kawy espresso. W porze lunchu jedzenia rusztu kurczaka (200 g)., Sałatkę z ogórków i halofitów płyta bogactwo. Przekąska to orzechy, a na obiad ugotować 200 g gotowanej wołowiny. Mięso nie wydaje się zbyt sucha, wykorzystać go z małym pomidorem i popijając kubek jogurtu.

Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą, jeśli nie schudnąć, lub przynajmniej czują powitalny lekkość w ciele. Człowiek nie wygląda jak ten show skalach i jak się czuje.

load...