Przygotowania do wesela od A do Z

Zawartość:

Każdy z nas ma marzenia z dzieciństwa o pięknej sukni ślubnej i wspaniałej okazji dnia zaangażowania. I wtedy przyszedł moment, kiedy bicie dzwonów weselnych zabrzmi na twoją cześć! Aby wszystko pójść perfekcyjnie, trzeba w najlepszy możliwy sposób, aby przygotować się na wakacje, to tylko zależy od ciebie, jakie wspomnienia pozostaną z tego magicznego dnia. Prezentujemy uwagę małe podsumowanie przygotowań do ślubu „A do Z”, aby przygotować się do uroczystości nie były nudne próżność i przyjemną rozrywką!

load...

Ustal budżet weselny

Wszędzie ma się wokół niego, bez względu na to, jak krążył składowej czołowej na romantyczne wakacje, ale jest mało prawdopodobne, można osiągnąć sukces bez pieniędzy i starannego an_1owania. Więc budżet. Najpierw trzeba zdecydować, ile ty i twój partner wydać na wesele, nie można pomóc rodzicom. Z tych powodów, możliwe jest określenie zakresu obchodów: małą imprezę w kręgu bliskich przyjaciół lub wielkiego wesela z dużą ilością gości. Po określeniu ilości pieniędzy jesteś gotów wydać, można rozpocząć an_1owanie budżetu. Więc, jakie wydatki kim jesteś i co należy rozważyć w pierwszej kolejności?

  1. Na podstawie przewidywanej liczby gości, obliczyć koszt restauracji lub kawiarni, gdzie odbędzie się ślub. Nie zapominaj, że alkohol jest brany pod uwagę osobno, ponieważ są one zwykle nie ujęte w głównych szacunków do proponowanego menu w danej instytucji. Nawet jeśli chcesz oznaczyć ślub w domu, należy obliczyć ilość pieniędzy potrzebnych na zakup i przygotowanie posiłków.
  2. Jeśli zdecydujesz się zorganizować wesele w kawiarni lub restauracji, nie należy zapominać o dekoracje do sali. Uroczysta balony, wstążki i kwiaty stworzyć magiczną, świąteczną atmosferę.
  3. Do ślubu okazał się bawić, a goście nie znudzi, trzeba zamówić Toastmaster. I podejście do wyboru z wiodących wypoczynku musi być odpowiedzialnie: nieprofesjonalnych toastmaster jest w stanie zniweczyć wszystkie wysiłki, aby święto szczęśliwy i niezapomniany
  4. Zdarza się, że para została zaproszona na ślub lub zespołów muzycznych gwiazd muzyki pop. Jeśli też chcesz, aby zadowolić siebie i gości tego wykonania, należy zgodzić się z góry z artystami oraz wyjaśnienie wysokość ich honorariów.
  5. Potrzebujemy pieniędzy na profesjonalnej fotografii i wideo. Nie jest konieczne, aby zaoszczędzić na tych kosztów, ponieważ wysokiej jakości zdjęcia i video z Waszego ślubu pomoże zapamiętać te wakacje na długi czas.
  6. Grafik kwotę wydać na strój i buty do ślubu. Aby to zrobić, można uruchomić za pośrednictwem salonów ślubnych. Również w tym artykule koszty będzie odpowiadał za oczyszczenie.
  7. Trzeba będzie przeznaczyć pieniądze na pierścionki zaręczynowe. Możliwe jest, aby myśleć z wyprzedzeniem projekt pierścienie i rozejrzeć się za tych ozdób do sklepów jubilerskich.
  8. Nie zapomnij o włosy i makijaż ślubny – to również będzie spadać w artykule budżetu ślubu. W głównym wakacje swojego życia trzeba wyglądać dobrze, ale warto wydać te pieniądze.
  9. Trzeba będzie procesję ślubną do podjęcia gości na Wydziale Rejestru, a następnie udać się na zwiedzanie miasta. Powinien on być określony z góry z liczbą samochodów i marek, a także dowiedzieć się o koszt takich usług.

Więc trzyma szacunkowe koszty na ślub – Teraz wiesz, jaka ilość pieniędzy będziesz potrzebował. Jak można sobie wyobrazić, zawsze mogą się zdarzyć nieprzewidziane sytuacje, które wymagają dodatkowych inwestycji. Dlatego kwota obliczyli łatwo dodać 20% – w tym przypadku nie można się martwić o to, co będzie w niezręcznej sytuacji i że nie ma dość pieniędzy.

Sporządź an_1 ślubu

Aby przygotować się na ślub od A do Z, wystarczy sporządzić szczegółowy an_1 działania. Aby to ważny dzień wszystko poszło doskonale i sprawnie, trzeba wziąć pod uwagę wiele subtelności. Więc gdzie należy rozpocząć an_1owanie?

load...

W pierwszym etapie wytwarzania

Przede wszystkim zdecydować, datę ślubu. Jeżeli nie jesteś przesądny czy nie związani żadnymi przekonań religijnych, można ustawić dowolną datę ślubu. Dla tych ludzi, którzy poważnie myślą o znakach narodowych, lepiej jest przestrzegać zasad dla własnego spokoju – niech złe myśli nie przeszkadzać Ci w tym wspaniałym dniu. Jeśli, na przykład, prawosławni i chcą połączyć ślub z weselem, a następnie upewnij się, że dzień wyboru, można zrobić ślub w kościele.

Zrób listę osób, które chcesz zaprosić, należy to zrobić na podstawie budżetu ślubu. Sama lista jest podzielony na 3 części: gości panny młodej, pan młody, gości i przyjaciół nowożeńców. W każdym razie, można utworzyć i „standby” lista gości z dalekich krewnych. Jeśli ktoś ci bliski, niezależnie od przyczyny, nie będzie w stanie pojawić się na festiwalu, będzie w stanie zrekompensować liczby gości przez osoby z listy rezerwowej. Czasami rodzice młodej pary twierdzą, że konieczne jest, aby zaprosić kogoś z rodziny, choć nie mogą być na tych ludzi duszy. Pamiętaj, że ślub – to tylko twoja partia, a ostateczna decyzja może być tylko dla Ciebie. Bądź piękne zaproszenia i wysyłać je z wyprzedzeniem.

Po otrzymaniu informacji o tym, kto goście przyjdą na wesele, nie jest zbyt leniwy, aby przygotować an_1 wypoczynkową dla gości. Wierz mi, jest to ważny moment. Czasami kilka całkowicie zapomnieć o postaciach i zwyczaje swoich gości. Każdy jest inny, a możliwe jest, że niektóre z przyszłych krewnych czują wrogie uczucia do siebie. Aby pod wpływem napojów alkoholowych nie zdarza się konflikt, który może zepsuć atmosferę wypoczynku, lepiej pomyśleć o tym, jak posadzić gości.

Teraz jest czas, aby pomyśleć o sukni ślubnej. Na pewno w głowie już z grubsza obraz młodej, który chcesz dopasować. Spójrz na budżet ślubu został sporządzony, należy określić ilość pieniędzy przeznaczonych na sukni ślubnych i akcesoriów do niej – i do przodu, do sklepów! Jeśli an_1ujesz uszyć suknię ślubną na zamówienie, należy skontaktować się z firmą z wyprzedzeniem, aby w uzgodnionym terminie do stroju był gotowy.

Wybierając styl ubierania się, dbać o włosy i makijaż ślubny. Jeżeli nie jesteś stylista, fryzjer, to najlepiej skontaktować się z salonu piękności. Dyskusja na temat zakłada fryzurę z czasem master, książki w kabinie rankiem przed ślubem. Można przeprowadzić „próbę generalną” jego wygląd, dzięki czemu włosy i makijaż próbny na kilka dni przed obchodami. To będzie kosztować pieniądze, ale w 100% zostanie zapewniona ich piękno i nieodparty w tym wspaniałym dniu.

W drugim etapie szkolenia

Na tym etapie przygotowań do ślubu od A do Z trzeba wybrać restaurację, gdzie ślub się odbędzie. To może być kawiarnię, restaurację lub prywatny dom z wszystkimi udogodnieniami – można go usunąć w czasie uroczystości. Wszystko zależy od osobistych preferencji i możliwości finansowych. Dyskusja na temat dokładnie menu z zakładów obsługujących i liczby uczestników. Jeśli dziecko będzie obecny na swój ślub, to może być zawarte w liście traktuje i menu dla dzieci.

Następnie trzeba wybrać Toastmaster. Jest to prawdopodobnie jeden z najważniejszych punktów na tym etapie szkolenia. Na jaki biegły prowadząc wesele zależy od nastroju młodej pary i gości. Ostrożnie negocjować z kandydatem do roli gospodarza imprez programu wakacyjnego dokonał korekty w razie potrzeby. Należy zwrócić szczególną uwagę na dobór akompaniamentem muzycznym, inaczej będziesz słuchać tęsknie żałosny melodię lub nieodpowiednie okazji. Nawiasem mówiąc, teraz jest czas, aby pomyśleć o pierwszym tańcu ślubu. Wszystkie oczy gości będą skierowane do ciebie, tak, że nie zawodzi w tym krytycznym momencie, konieczne jest, aby wymyślić ruchu zaliczki zgodnie z odpowiednią muzyką i jak je ćwiczyć.

Teraz nadszedł czas, aby myśleć o małżeństwie symbol – obrączki. To całkiem przyjemne obowiązki – iść z pary w sklepie jubilerskim i wybrać swoje ulubione dekoracje. Można nabyć standardową gładką pierścień i można wybrać dekoracje z indywidualnego projektu. Aby to zrobić, trzeba wybrać odpowiednie szkice katalogu i skontaktować się ze sklepem z biżuterią do ich produkcji. Należy pamiętać, że należy to zrobić z wyprzedzeniem, ponieważ produkcja pierścieni zajmie trochę czasu.

Znajdź profesjonalnego fotografa, którego zdjęcia nie będzie wstydził się pokazać znajomym i znajomych. Można wyszukiwać zdjęcia na zaleceniach przyjaciół, i można wybrać do wyświetlania reklam. Przed zawrzeć umowę, dokładnie zapoznać się z portfolio kapitana i opinie jego pracy. To będzie po prostu idealny, jeśli spotka się z fotografem przed ślubem i omówić wszystkie wymagania dotyczące jakości obrazu. Należy pamiętać, że dobry mistrz musi być amatorem i profesjonalny aparat.

Trzeci etap wytwarzania

Masz 10 dni przed obchodami trzeba dbać o orszaku weselnego. Może to pomoże Ci zaprosił rodzinę i przyjaciół – właścicieli odpowiednich pojazdów. W przeciwnym wypadku, urządzenie musi być uporządkowane. Co do zasady, niektóre panny młodej i pana młodego gości przejść do rejestratora podczas ceremonii ślubnej, a następnie przejażdżka Suite, a niektóre po prostu poszliśmy do restauracji lub kawiarni na bankiecie. Zdecyduj, ile miejsc trzeba do pierwszej części gości, na podstawie tych danych, zamówić transport. Nie zapomnij o dekoracji samochodu z kwiatów, balonów i wstążek, a także akcesoriów do samochodu Narzeczeni (pierścienie, lalki, itp).

Zarezerwuj swój tort weselny i bochenek o błogosławieństwo moich rodziców przed wyjściem z domu młodych. Jeśli an_1ują Państwo obserwować obrzęd „wiano”, wstępnie zaprojektowane skryptu i przypisać odpowiedzialność za przebieg zawodów. Często oblubienica zamienia się w procesie wykluczenia ten posiłek dla rodziny i przyjaciół – goście z młodej pary zwykle nie znają się nawzajem i czują się nieswojo. Więc jak nie będzie nudny skrypt zależy od nastroju i gości i młodej pary.

Wstępnie myślę o tym, gdzie noc poślubną odbędzie. Być może w domu będzie zatrzymać goście i romantyczna noc w tych warunkach nie będzie działać. Alternatywnie, można zatrzymać się w hotelu i uciec na kilka minut przed końcem wakacji. Jeśli wersja hotelu nie można sobie pozwolić – usuń dobre mieszkanie na noc. Warunki nie będzie gorsza, ale cena – czasem mniej niż w hotelu.

I jeszcze jeden ważny szczegół: nie zapomnij nosić buty ślubne na kilka dni przed obchodami. Jeśli panna młoda będzie posiadał pełne dni w zamknięciu, wciera buty kukurydziane, każda bardzo starannego przygotowania do ślubu od A do Z, nie będzie naprawić złe samopoczucie i bóle w nogach.

W przeddzień ślubu

Upewnij się, że wszyscy z zaproszonych gości do yavyatsya ślubu. Jeśli ktoś w ostatniej chwili odmówił pilnie skorzystać z listy rezerwowej gości. Kup boutonniere dla pana młodego i bukiet kwiatów dla panny młodej. Aby delikatne kwiaty nie więdną do rana, można negocjować dostarczenia bukietu rano z wakacji. Nie zapomnij zabrać ze sobą piękno: w przeddzień ślubu narzeczona trzeba zrobić depilacji, a także manicure i pedicure.

Zadbaj o szampana i kieliszki do ceremonii w urzędzie stanu cywilnego, a potem chodzić. Sprawdź motorcade – czy maszyny są gotowi służyć cały swój ślub? Jeśli coś się zmieniło w an_1ach kierowców, lub w jednym z wozów złamał, trzeba będzie czasu, aby znaleźć zastępstwo.

Nie zapomnij, aby przygotować paszport i pierścień lub w zamieszaniu i emocje świąteczny dzień może przegapić te „drobne” szczegóły. Ponadto przygotowujemy mały „zestaw ratunkowy”: (? Nagle manicure obderet) nożyczki, nici, igły (? Nagle ubrać rozdarcie), tabletki od bólu głowy (? Kto wie co), lakier do paznokci, proszek i szminka, aby zaktualizować makijaż w ciągu dnia.

Idź do łóżka wcześnie – mimo podniecenia, należy spojrzeć świeży i wypoczęty. W godzinach porannych, należy mieć dobre śniadanie – „. Guzek w gardle nie wspinać się”, nawet jeśli Będziesz potrzebował dużo energii w ciągu dnia, a bankiet rozpocznie się bardzo szybko.

Tak więc, przed Tobą szczegółowy an_1 przygotowań do ślubu od A do Z – to pozostaje tylko śledzić ją i uzupełnić ją o dodatkowe elementy. Być może chcesz po ceremonii ślubu w urzędzie stanu cywilnego jest uruchamiane gołębie lub kilkaset helem balonów. W skrócie, świąteczny nastrój zależy od wyobraźni i chęci doprowadzenia wszystkich pomysłów w rzeczywistość.

Miłej zabawy i powodzenia!

load...